köpek eğitimi

Satılık Köpek Pug

Paylaş
 

Firmamızda bulunan diğer köpek ırklarının yanında Pug cinsi köpeklerimiz özellikle apartmanda yaşayan ve çocuklu aileler için son derece uygun olan bir cinstir. Tam bir oyun arkadaşı olan Puglarla çocuklarınızın nasıl anlaştığını görünce çok şaşıracaksınız. Her türlü yaramazlık ve oyun onun için görev gibidir. Satılık köpek Pug ilanlarımızda daha detaylı olarak belirttiğimiz yaşları ve sağlıkları ile bilgilerin yanında şirin suratları ile adeta sizi büyülemek için hazır bekliyorlar. Diğer köpeklerimizde olduğu gibi Pug cinsi köpeklerimiz içinde sağlık taramalarının yapılmış olması ve uygun bakım şartlarında olmalarına hassasiyet göstermekteyiz.
Pug sahibi olmak isteyenler için öncelikle büyümeyen evcil bir köpeğe sahip olacaklarını belirtmek isteriz. Hem fiziki olarak ev yaşamına uygun şekilde küçük kalmaları hem de bir bebek gibi yaramaz olmalarından bahsediyoruz.

Satılık Köpek Pug

 

Satılık Köpek Pug

Puglar yaramazlıklarının yanında tam bir tembellik abidesidir. Diğer cins köpeklerle kıyaslandığında en uykucu olanı kuşkusuz ki Puglardır. Satılık köpek Pug ilanlarında da görüleceği üzere kocaman gözleri ve minik suratları ile oldukça şirin bu köpekler ne kadar yaramazlık yapsa da sevimlilikleri ile yaramazlıklarını kapatmayı başarırlar. Pugların sahibini yoracağı belki de tek konu tuvalet alışkanlığını geç öğrenmeleri olacaktır. Ancak sabır ve iyi bir eğitimle bunun da üstesinden gelebilecek kadar akıllı ve yetenekli köpeklerdir.

Pug cinsi köpekler inanılmaz bir oyun yeteneğine sahiptirler. Maceracı ruhları ve eğlenceli halleri ile her türlü oyuna rahatlıkla eşlik edebilme yetenekleri vardır. Kostümle köpeklerini süslemek isteyen aileler veya kişiler içinde Pug en iyi seçimlerden biri olacaktır. Kostümlerden sıkılmayan ve onları çok iyi taşıyan köpeklerdir. Satılık köpek Pug ilanındaki fotoğraflarda ve daha birçok farklı yerde görebileceğiniz kısacık bacakları yüzünden yüzme yeteneği olmayan Pugları can yeleksiz suya sokmamak en iyi yöntem olacaktır. Bütün bu özelliklerinin yanında ayrıca bilinmesi gereken diğer bir konuda Pugsuz bir fotoğrafınız olamayacağıdır. Her fotoğrafta olmak isteyecek ve mutlaka poz verecek yetenekte ve sevimlilikte olan Puglar oyuncu ruhları ile fotoğraflarınıza ayrı bir neşe katacaktır. Bir kere Pug sahibi olan bir daha vazgeçemez.

Bu yazı 1344 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.