köpek eğitimi

İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İstanbul nüfusu her gen gün bir daha artan metropol bir şehirdir. Bu şehrin her geçen gün biraz daha büyüyerek metropolleşmesi evlerinde köpek beslemek isteyen ve besleyen kişilerin de işlerinin zorlaşmasına neden olur. Çünkü köpek bakmak çok büyük sorumluluk ister. Köpeğin her gün düzenli olarak yürüyüş yaptırılması gerekir. Ancak her yerin yapılaşmasından dolayı bu durum köpek sahipleri için zordur. Buna bağlı olarak da devamlı eve bağlı olan köpekte bir süre sonra davranış bozuklukları meydana gelir. Ayrıca köpek sahipleri gün içerisinde çalışma, uzun süreli iş seyahatleri ya da tatil zamanlarında köpeklerini evde tek başına bırakmak istemedikleri için köpeklerini emanet edebilecekleri güvenli yerler arama çabası içerisine girerler. Bu durumda köpek sahiplerine eşsiz bir hizmet sunacak olan İstanbul sançaktepe köpek pansiyonu köpek sahiplerinin kurtarıcı oluyor. Pansiyona getirilen köpekler evde gördükleri ilgi ve alakadan asla mahrum kalmazlar. Her köpeği huyu farklı olduğu için tüm köpeklerin ayrı ayrı bakıcıları bulunur. Pansiyonun bahçesi köpeklerin kendilerini güvende hissetmeleri için devamlı olarak kameralarla gözetleniyor. Bu güvenli bahçede köpekler sabahtan akşama kadar diğer köpeklerle oyunlar oynuyor ve keyifli dakikalar geçiriyor. Köpek oyunlar oynayarak üzerinde bulunan enerjiyi atar ve bu şekilde davanış bozukluklarının da önüne geçilmesi daha kolay olur. Sancaktepe köpek pansiyonu köpek için gerekli olan tüm bakım ihtiyaçlarına özenli bir şekilde cevap verir. Bu pansiyon sayesinde köpek sahiplerinin köpeklerinin yanında olamadıkları zaman dilimi içerisinde gözleri asla arkada kalmaz.

İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonunda Köpekler Nasıl Misafir Edilir?

Sahiplerinin işleri ya da köpeği ile ilgilenmediğin durumlarda bu pansiyona getirilen köpeklerle birebir ilgilenilir. Köpek kendisini asla farklı ortamda hissetmez, sanki kendi evinde alıştığı ortamdaymış gibi rahat tavırlar sergiler. Köpekler buraya bırakıldıktan sonra onların rahat edebilecekleri odalar hazırlanır. Bu odalar ısıtmalı ve kapalıdır. Bu sayede köpek hava koşulları iyi olmasa dahi kendi odasında oyunlar oynayabilecek ve üzerinde ki enerjisini atabilecektir. Ayrıca pansiyona getirilen köpek diğer köpeklerle birlikte egzersizler yalar, günlük aktivitelere katılır ve daha sosyal bir hale gelir. Bu sayede kendilerini daha huzurlu ve daha mutlu hissederler. Burada çalışan profesyonel kişiler sayesinde köpeklere eğitimler verilir. Köpek bu eğitimlerden sonra davranış bozuklukları varsa bundan kurtulur, verilen eğitime bağlı olarak sahibin vereceği komutlara uyar ve daha sosyal bir hale gelir. Köpeklerin beslenmeleri için özel yemek programları hazırlanır. Tüm köpekler belirlenen bu yemek saatleri içerisinde kendileri için özel olarak hazırlanmış alanda yemeklerini yerler. Yemek saati bittikten sonra kendileri için hazırlanmış olan dinlenme köşelerine götürülerek burada gün içerisinde ki yorgunluğunu atıyor. Köpekler bu pansiyonda kaldıkları süre boyunca yeni bir tecrübe de edinmiş olurlar. Bu durum köpek bakıcılarının da çok memnun kaldığı bir durumdur.

İstanbul Sancaktepe Köpek Pansiyonu Kayıt İşlemi Nasıl Yapılır?

Köpeklerin pansiyona kayıt işlemi yaptırılırken acil bir şey olduğu zaman köpek sahiplerine rahatlıkla ulaşılabilecek bir adres ve telefon numarası, köpek sahibine ulaşılamayacağı takdirde ise ulaşma imkanı olacak herhangi birinin telefon numarası istenir. Kayıt işlerimi yaptırılırken köpeğin hangi mamalarla beslenilmesi isteniyorsa onlar belirtilir. Köpeğin pansiyona kayıt yaptırılırken aşılarının tam olması ve herhangi bir sağlık sorunun olmaması gerekir. Bu nedenle kayıt işlemi esnasında pansiyona aşılarının tam olduğunu gösteren belge ve sağlık karnesinin verilmesi şarttır. Ayrıca köpeğin sağlığı ile ilgili tüm bilgilerin kayıt esnasında paylaşılması gerekir. Tüm bunların yanında köpeklerin herhangi bir sağlık sorunu yasamaları ihtimaline karşılık pansiyonda her zaman bir veteriner bulunur.

Bu yazı 568 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.