köpek eğitimi

Beykoz Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Evimizde beslediğimiz en iyi dostlarımız köpeklerimiz için onların beslenmesi, eğlenmesi, iyi bakılması bizim için en büyük sorundur. Beykoz Köpek Pansiyonu onların her koşulda en iyi şartlarda beslenmesini ve bakımını yaparız.Onların mutluluğu bizim için önemlidir. 

Çoğunlukla hepimiz çalıştığımız için belli zaman dilimlerinde tatil yapmaya ihtiyacımız olur ya da iş sebebiyle bir süreliğine iş seyahatine çıkmamız gerekir. Gideceğimiz çoğu yer hayvan kabul etmemektedir. Rahatsızlanırız ya da küçük dostumuza bakamayacak duruma geliriz ve bakacak birini bulamayız bu durumda. Kimseye de güvenemeyebiliriz böyle anlarda ve bir köpek bakıcısı yerine köpek pansiyonu bulmaya çalışırız.

Köpek pansiyonlarının bize bir çok avantajı vardır. 1 haftalığına ya da 6 aylığına ya da siz ne kadar süre ile köpeğinize bakamazsanız sizin yerinize onlar bakarlar ve en az sizin kadar güzel bir bakım sunarlar. Her şehirde bir köpek pansiyonu bulabilirsiniz rahatlıkla.

İstanbul şehrinde Beykoz ilçesinde iseniz Beykoz köpek pansiyonu olarak arama yapıldığında GREENDOG K-9 KENNELS CLUB adı altında köpeklerinize bakacak sizin ise güvenle onları bırakacağınız bir köpek pansiyonu ve bir çok köpek pansiyonu bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakasında Beykoz akbaba köyünde 2. köprüye uzaklığı 10km olan Beykoz konakları ve Acarkent’e birkaç dakikalık mesafede yol üstünde orman kenarında bulunmaktadır.

Beykoz Köpek Pansiyonu Özellikleri

Bu adını verdiğimiz pansiyona göre konuşursak eğer;köpeklerin kaldıkları odalarda yerden ısıtma sistemi ve tavana kadar porselen kaplama bulunmaktadır. En yüksek kalite sunulan ısı ve ses yalıtımları bulunmaktadır. Kaldıkları odalar onları güneşten rahatsız etmeyecek kadar ışık alan sistemle düzenlenmiştir. Köpekler birbirinden ayrı olarak odalarda kalır tek olarak ve her bir oda 12 m2 büyüklüğünde hazırlanmıştır. Organik köpek mamaları ile beslenen köpekler en kaliteli mamaları tüketirler ve köpekleriniz için kilo ve formunu korumada garanti sunarlar. Köpeklerin tuvalet ve gezmeleri için en az kez 1saat olmak üzere açık gezme alanlarından faydalanırlar. En az 15 gün kalan müşteri köpekleri için ise güzel bir imkan sunulur yani manikür, pedikür, kulak temizliği ve banyo ücretsiz olarak uygulanır. Konaklama bakım fiyatlarına bu saydıklarımız dahil olup ücret talep edilmemektedir. Köpeklerinizin birbirleri ile kavga etmeleri olasılığı düşünülerek bir arada toplu şekilde bulundurulmamaktadır. Ve bu konuda da size mazeret uydurulması yapılmayarak köpeğinizi teslim ettiğiniz gibi geri alabilirsiniz.

Beykoz Köpek Pansiyonu

Köpeklerinizi 1 haftalığına, 10 günlüğüne, 6 aylığına gibi değişik süreler için bırakıp tatile gitmek, iş seyahatine çıkmak, hastalanma, köpeğinizi beslediğiniz yerden şikayet gelmesi, ev taşıma, bayram tatili gibi sebeplerle köpek pansiyonuna bırakıp tekrar geri dönüş yapılmazsa, köpeğiniz alınmazsa, aylık ve ya haftalık ödemeler kuruma yapılmazsa köpeğinizin belli bir süre sonunda başka kişilere ya da kurumlara sahiplendirilmesi yapılmaktadır. Tarım bakanlığı tarafından istenen belgelerle köpeğinizi köpek pansiyonuna getirebilirsiniz.

Bunlar;

Aşı karnesi (aşısı hiç yapılmayan, kuduz, karma, bronchie, coronovirüs gibi aşıları olmayan köpekler alınmıyor)

Eğer eksiklik var ise pansiyonda bulunan veteriner hekimler tarafından tamamlanabiliyor. (aşı ve parazit programı)

Beykoz Köpek Pansiyonu Hakkında

Köpeklerinize bayram tatili, sömestr ve yaz dönemlerinde herkes bir yerlere gittiği için ve sizinde programınız var ise 1 hafta önceden rezervasyon yaptırarak hem onun açıkta kalmasını engellemiştir. Sizin de içiniz rahat ve sorunsuz şekilde işlerinizi halletmenize tatile gitmenize ya da iş seyahatine gitmenize engel olmamış olur. Rezervasyonu iptal ettiğinizde ve ya erken dönmeniz gerektiği durumlarda iptal işlemlerinde uygulanan prosedürler tarafınızdan kabul edilmiş sayılmaktadır. İnsanların kaldıkları oteller gibi şartları ve sözleşme maddeleri bulunmaktadır.

Köpeklerinize bakım için bırakacağınız bir çok yer bulunduğunuz illerde ve ilçelerde bulunmaktadır ve sizin mağduriyetinizi belli süreler arasında gidermek için bir çok köpek pansiyonu, köpek oteli ve köpek çiftliği bulunmaktadır. Yalnız bu gibi hizmet veren otelleri pansiyonları ve çiftlikleri kendi çıkarlarımız uğruna kötüye kullanmayıp belirtilen şartları yerine getirdiğimiz zaman hem bizim iyiliğimize hem de pansiyon ve otellerin iyiliğine olmaktadır.

Bu yazı 639 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.