köpek eğitimi

Köpek Oteli Maltepe Güvenilirmi

köpek oteli maltepe
Paylaş
 

Köpek Oteli Maltepe sevimli sadık can dostlarımız için gerekli olan en güzel yaşam alanı oluşturma imkanı vermektedir.  Köpek otelleri köpeklerin doğasına modern şekilde hizmet eden onlar için oluşturulmuş donanımlı alanlardır.  Köpekler en çok evcilleştirilmiş hayvanlar olarak karşımıza çıksa da bu canlılar için belli eğitimler gerekmektedir.  Ancak bu şekilde köpeklerimiz daha sosyal daha sağlıklı daha güzel bir hayat yasayacaklardır.

Köpek otelleri sadece köpeğin misafir edilerek ağırlanması ile alakalı değildir. Aynı zamanda Köpek eğitimleri de verilmektedir. Pansiyon ve kreş niteliklerine de sahiptir. Köpek Eğitimi ve köpek pansiyonu hizmeti vermekte olan kurumumuzdan sizlerde köpekleriniz için destek almak isterseniz alanında uzman profesyonel ekibimiz sizlere bu konuda sınırsız destek ve hizmet vermeye hazırdır.

Köpek Otelleri Nasıl İşler?

Köpek Oteli Maltepe hizmet konusunda her zaman birinci kalite hizmet sunmakta olan bir kuruluş olarak kurumumuz İşleyişi ile de pek çok müşterisini memnun bırakmaktadır ve geri dönüşler oldukça olumludur. Köpek Oteli olarak isleyişimiz tamamen köpeklerin her anlamda ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Örneğin bir yere gitmeniz gerekmektedir ve bu süreçte de köpeğinizi bir yere emanet etmeniz gerekiyor ise bu yerin bu konu da donanımlı kişiler olması oldukça önemlidir. Diğer bir işleyiş şekli olarak da özellikle kurumumuzda bir de Köpek Eğitimi Hizmeti verilmektedir. 

Köpek eğitimimiz planlı ve programlı bir şekilde profesyonel ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Köpeğinizi hem en iyi şekilde ağırlarken hem de eğitimi vermekteyiz. Otelimizde veteriner de mevcuttur. Kurumumuzda köpekler sürekli gözlem altındadır. Yedi gün yirmi dört saat güvenlik kameraları kayıttadır. Birinci sınıf  mamalar ile beslenmektedirler. Sizlere en iyi hizmeti vermekte olan kurumumuz alanının birincisi olarak her zaman en ileriye doğru yol almaktadır.

Köpek Eğitiminde Bilinmesi Gereken İpuçları

Köpek Oteli Maltepe pansiyon ve köpek eğitiminde kurumumuz lider olarak yol almaktadır.  Tüm süreçte profesyonel bir ekipten destek alıyor olmanız sizlerin de en çok hoşuna giden bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.  Kurumda en dikkat edilen konu kesinlikle kopekleriniz için oluşturulan konfor ortamı ve huzur alanı üzerine yoğunlaşılmasıdır. Bu alana verdiğimiz hizmet bizi liderliğe taşımakla kalmayıp hep lider olmamızı sağlamaktadır.

Köpek eğitiminde belli ipuçları vardır. Bunlardan ilki yukarıda da bahsettiğimiz gibi köpeklerin bulunduğu ortamın konforlu ve huzurlu olmasından geçmektedir. Bunların peşi sıra önemli olan ve önem sırasında birinciliğe doğru oynayan ipucu ise köpek ile Eğitmenin arasında bir sevgi bağı kurulması ile alakalıdır. Bu şekilde köpek kendini güvende hissettiği için ona sunulan eğitimi hızla kavramış olacaktır.

Köpek Pansiyonu Hizmeti

Köpek Oteli Maltepe köpek eğitimi ve pansiyon hizmeti vermekte olan kurumumuz köpekler ile ilgili olan tüm alanlarda hizmet vermektedir. Örneğin köpeğiniz kurumumuzdan eğitim alabileceği gibi aynı zamanda sadece misafir olarak da ayarlanabilmektedir. Kısa süreli veya uzun süreli fark etmeksizin köpeklerinizi güvenli kurumumuzda emanet edebilir Böylelikle siz gelene kadar sağlıklı ve güvenli bir ortamda kalmasını sağlamış olabilirsiniz.

Köpek Eğitimine Etki Eden Faktörler

Köpek Oteli Maltepe köpek eğitiminde pek çok faktör rol almaktadır. Bunlardan en önemlisi kesinlikle yaş faktörüdür. Yaş faktörünün peşi sıra Köpeğin cinsi, köpeğin içinde bulunduğu çevre, köpeğin karakteristik özellikleri gelmektedir. Bu faktörler köpeğin eğitim alanında alacağı eğitimi hangi seviyede eğitim verileceğini doğrudan etkileyen faktörlerdir. Her köpek için özel bir ders programı oluşturularak planlı bir şekilde eğitimler verilmektedir. Köpeğiniz ile ilgili olarak alabileceğiniz tüm hizmetler kurumumuzda mevcuttur.

Bu yazı 97 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.