köpek eğitimi

Unkapanı Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

Adını Osmanlı zamanında un ve tahılların muhafaza edildiği hanların burada bulunmasından alan Unkapanı tarihi kemerleriyle ve bir dönem kasetçileriyle de ünlü bir İstanbul semti. Eşsiz konumuyla da ilgi gören semt İstanbul’un popüler semtlerindendir. Unkapanı bugün köpek sahiplerinin ihtiyacını karşılayacak köpek pansiyonlarına sahip. Unkapanı köpek pansiyonu fiyatı ile de dikkat çekerken İstanbul’un kalabalık semtlerinden biri olan Unkapanı’da önemli bir sorunu da çözmekte.

Unkapanı Köpek Sahipleri İçin Çözümün Adresi  

Türkiye’nin nüfus yoğunluğu en yüksek ve kalabalık kenti olan İstanbul’da ilişkiler de eski sıcaklığını kaybetmiş durumda. İstanbul’da birçok insanın ailelerinden uzak yaşamak durumunda kalması zorunlu durumlarda ailelerinden alabilecekleri desteğin de önünü kesmiş oluyor. Özellikle yoğun seyahat programlarına sahip kişiler için evlerinde onlara can yoldaşı olan köpeklerini bırakacak yer bulmak sorun olabiliyor. Belki birkaç kez eş, dosttan yardım almak mümkün olsa da önemli bir sorumluluk olan köpek bakımı için herkesin bilgi ve tecrübe sahibi olması da mümkün olmuyor. Bu da köpek sahibinin içinin rahat etmemesine, işine yoğunlaşamamasına ya da hep özlemini çektiği tatilini gönül huzuruyla yapamamasına neden olmaktadır.

Köpeğimi Neden Köpek Pansiyonuna Bırakmalıyım?

Sahibi için köpek sadece bir hayvan değildir. O can yoldaşı, eşsiz bir dosttur. Her hayvan sahibi köpeğinin mutlu olmasını ister. Köpek sahipleri bilirler ki köpek bakımı mamasını vermekle bitmez. Köpeğin yediği mamanın markası, içeriği, alıştığı saatte ve yerde yemesi önemli noktalardır. Bunun yanı sıra tuvalet ihtiyacını alıştığı düzende gidermeli, bu nokta ihmal edilmemelidir. temizliğine dikkat edilmeli, sevgiye ve oyuna olan ihtiyacı göz ardı edilmemelidir.

İşte tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda köpek bakımının uzmanlık, tecrübe ve bilgi gerektirdiği aşikardır. Dolayısıyla nasıl ki evimizden ayrıldığımızda biz evimizi özlüyorsak, köpekler de evlerini özlerler. Üstelik çok sevdikleri sahiplerinden de ayrılmış olmak onlar için oldukça üzücüdür. İşte bu durumda sevgiyle sarmalanacakları bir yuvada olmaları çok önemlidir. Tamamı uzman ve deneyimli personelden oluşanUnkapanı köpek pansiyonu fiyatı ile de oldukça makuldür.

Unkapanı Köpek Pansiyonu Özellikleri Köpeğinizin geçici süre kalacak olduğu pansiyona kısa sürede alışması gerekmektedir. Bu nedenle köpek pansiyonu köpeklerin en kısa sürede uyum sağlayacağı şekilde düzenlenmelidir. Köpekler kafeslerin ardına hapsedilmemelidir. Bu durum onların hassas duygularını zedeleyerek onlara zarar verir. Köpeğinizi bıraktığınızda seçtiği özel bir mama varsa bunu pansiyona teslim ederek mamasının bu şekilde verilmesini sağlayabilirsiniz. Köpeğinizin özelliklerini ve rutinlerini de görevlilere mutlaka bildirmelisiniz.

Pansiyonda bahçe çok önemlidir. Köpeğiniz keyifle koşup oynayabilmelidir. Bu nedenle bahçede değişik oyuncaklar da bulunmalıdır. Köpeğinizin tuvalet ihtiyacı karşılanmalı, hijyene aşırı titizlik gösterilmelidir. Hayvanlarınızın temiz bir ortamda kaldığından mutlaka emin olmalısınız. Tüm bunlar gerçekleştirilirken köpeğinizin yanındaki kişilerin işlerinde uzman olması çok önemlidir.

Unkapanı köpek pansiyonu köpeğinizin tüm bu ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılar. Köpeğinizin herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşmaması için her türlü önlem alınmıştır. Veteriner hekimlerin kontrolünde düzenli olarak bakımları yapılır. Hijyen koşulları sağlanır. Ayrıca köpeğinizin sevdiği oyunları oynarken eğitimlerine de devam etmelerini sağlayan eğitmenler alanlarında uzman ve tecrübelidir. Her önlem alınmış olmasına rağmen gayrı ihtiyari olumsuz bir durumla karşılaşılması durumunda deneyimli veteriner hekimlerimiz gereken tedaviyi anında yapmaktadırlar. Siz de tatilinizi keyifle geçirmek ya da iş seyahatinde aklınız köpeğinizde kalmasın istiyorsanız istediğiniz zaman Unkapanı köpek pansiyonundan destek alabilirsiniz. Köpeğinize sizin kadar özen gösterilir ve bu iş sevgiyle yapılırken Unkapanı köpek pansiyonu fiyatı ile de sizi memnun edecek.

 

Bu yazı 309 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.