köpek eğitimi

Hızlı ve Güvenilir Pet Taksi

Paylaş
 

Pet taksi sevimli can dostlarımız olan evcil hayvanlarımızın doğru ve güvenilir bir şekilde yolculuk yapmaları için geliştirilmiş bir taksicilik hizmet koludur. Pet taksi hizmeti veren bir firma ile iletişime geçtiğiniz takdirde istediğiniz gün ve saati randevulaşıp kendiniz ve evcil hayvanınız için seyahat planlamasını yapabilirsiniz. Evcil hayvan seyahati için organize edilmiş araçlar size pet taksi hizmeti verirler.

Normal ticari taksiler bu talebinize olumlu cevap vermeyebilir. Çünkü evcil hayvan taşımak ayrı bir sorumluluktur. Ancak bu hizmet için bütçe ayırmış bu sektöre hizmet eden kurumlar aracılığıyla bu hizmeti en doğru şekilde alabilirsiniz. Evcil hayvan taşıma sektöründe araçlar kadar çalışanlar da bu hizmet için donanımlı olmalı ki hizmet en doğru şekilde verilebilsin.

Pet Taksi Hizmetinin Doğuşu

Pet taksi tamamen ihtiyaçtan doğmuş ve pek çok kişinin rahat nefes almasını sağlamış hayvan severleri memnun eden bir hizmettir. Bu hizmet ile evcil hayvan besleyenler artık zorlanmadan hayvanları ile bir yerden bir yere rahatlıkla gidebileceklerdir.

Pet taksi hizmet anlayışı tamamen bir sektörün eksik olan hizmet yanını doldurmak için doğmuştur. Şahıs taşımacılığında, taksicilik hizmetinde ve servis anlayışında bulunun evcil hayvan ile binemezsiniz zorunluluğunun getirdiği bu eksiklik kişileri zor durumda bırakmaktaydı. Tamamen bu eksiklik giderilmesi için pet taksi hizmeti hayatımıza girmiş olmaktadır. 

Pet taksiler evcil hayvanınız ile rahatça seyahatinizi yapabilin diye sizlere sunulmuş bir kolaylıktır.  İhtiyaç doğrultusunda kesinlikle bu hizmeti veren bir firma ile iletişime geçmelisiniz. Böyle bir durum da kurumumuz size bu hizmeti vermek için tüm donanıma ve profesyonel bir ekibe sahiptir.

Pet Taksi İşleyişi Nasıldır?

Pet taksi İşleyişi oldukça sistemli ve planlı bir şekilde faaliyet göstermemektedir. Pet taksi işleyiş sistemi tamamen sizi ve evcil hayvanınızıbaz alarak organize edilmiş bir sistemdir. Buişleyişiçinde ilk olarak evcil hayvanin rahat ve güvenli bir şekilde yolculuk yapması amaçlanmıştır. Kurumumuz bu hizmet anlayışı ile kurulmuş olup kendine sadece bunu yol alarak ilerlemeyi hedeflemiştir.

Pet taksihizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda bizimle iletişime geçin ve belirttiğiniz konuma en hızlı ve en güvenli şekilde gelip sizi ve evcil hayvanınızı istediğiniz yere kadar götürelim. Kurumumuz bu hizmeti size alanında donanımlı işime gönülden bağlı iş arkadaşları ile sunmaktadır. Çünkü bu sadece bir taşıma işi değildir aynı zamanda bir yoldaşlıktır. Bu pet taksi işi sadece gönülden hizmet verilerek yapılacak bir iştir. Cüzi fiyatlar karşılığında asıl amacın sadecekurumumuz için ticaret olmadığı bir hizmet anlayışıdır.

Pet Taksi Hizmeti Veren Araç Donanımı Nasıl Olmalıdır?

Kesinlikle pet taksi hizmeti verecek araç her şeyden önce tertemiz olmalı ve mis gibi kokmalıdır. Araç içinde bakteri, mantar ve parazitlerin oluşumu engellenecek şekilde bakım ve temizlik yapılmalıdır. Donanım için kullanılan her ürün kaliteli olmalı ve ilk hedef olan evcil hayvan rahatlığına hizmet etmelidir. Kesinlikle kafes talebiniz reddedilmemeli ve kafes ebatları dikkate alınmalıdır. Kullanılan döşeme ve halılar yumuşak dokuya sahip olmalı ki evcil hayvanınız huzursuzlanmasın.

Pet TaksiHizmeti Veren Personel Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Pet taksinin kendi donanımı denildiği zaman bağlı olduğu kurum, araç dizaynı ve çalışanların profesyonel kişiler olması gibi olgular hepsi bir biri ile paralel olmalıdır. Hepsi kendi içinde kaliteli güvenilir ve sorumluluk bilmelidir. Emanet ettiğiniz canı kesinlikle en doğru ve en güvenilir şekilde rahat ettirmeli ve bu doğrultuda taşımalıdır. Personel kesinlikle sabırlı olmalı, anlayışlı olmalı, hayvan severolmalı ve gerekli durumlarda bizzat müdahale edebilmelidir. En önemlisi ise kesinlikle temizliğe çok önem vermelidir.

Pet Taksi Hangi Durumlarda Talep Edilmelidir?

Evcil hayvanınız ile seyahat etmek oldukça zordur. Her toplu taşıma sizi evcil hayvanınız ile birlikte sizi kabul etmez bu durum da sizi zora sokar. Böyle bir durum yaşadığınız anda da kendinizi kötü hissedersiniz. Evcil hayvanınız ile seyahat etmek için kurumumuzdan pet taksi talebinde bulunun hiç zorlanmadan seyahatinize devam edin.

Pet taksi sadece evcil hayvan taşıma hizmeti verdiği için evcil hayvanınız ile dışarı çıkacağınız her durum karşısında pet taksi hizmetinden faydalanabilirsiniz. Veterinere girme durumu olabilir, seyahat durumu olabilir, doğada gezintiye çıkma durumu olabilir. Tüm bu ve buna benzer durumlarda evcil hayvan taşıma hizmeti veren taksilerden faydalanabilirsiniz.Ya da bir hayvan sahiplenmek istediniz ama arada çok mesafe var. Bu süreçte evcil hayvanınızın taşımacılığını kurumumuz üstlenir.  Güvenle istediğiniz yerden alır ve istediğiniz yere getirilir.

Pet Taksi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Pet taksi Ücreti de normal ticari taksiler gibi km uzaklığına göre belirlenmektedir.  Bu süreçte en iyi yapılacak olan bu evcil hayvan taşımacılığınıyapan firma ile iletişime geçip oradan daha doğru bilgi alabilirsiniz. Gidilecek mesafe aşağı yukarı tahminen bilinebileceği için aşağı yukarı bir fiyat tahmini de yapılabilir. Ancak ekstradan alacağınız bir başka hizmet talebiniz daha olacak ise bunu kesinlikle firmadan direk olarak öğrenebilirsiniz.

Pet Taksilerde Ekstra Neler Talep Edilebilir?

Pet taksi hizmeti alarak evcil hayvaninizi seyahat ettirmek isterseniz belli durumlarınızı firmaya iletmeniz gerekmektedir.  Örneğin yolculuk esnasında bir kafes kullanılacak mı buna ihtiyaç var mı?Yada siz bu yolculuğa eşlik edecek misiniz yoksa evcil hayvaniniz personele mi emanet edilecek.

Gidecek olduğu yerden geri dönüş yapılacak mı yoksa hizmet tek yönlü mü işleyecek. Bu ve benzeri durumları talep edecek olursanız kesinlikle önceden firmaya bildirmeniz gerekmektedir. Bu şekilde talepler doğrultusunda fiyat belirlemesine ekstra ücretler talep edilebileceği için bir kötüsürprizleryaşamamış olursunuz.

Bu yazı 192 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.