köpek eğitimi

Satılık Köpek Pitbull

Paylaş
 

Birçoğumuzun tehlikeli olarak gördüğü ve uzak durduğu Pitbull cinci köpekler aslında iyi bir eğitim ve sevgi ile son derece uysal ve sevecen köpekler olmaktadırlar. Pittbull cinsi köpeklerin erkekleri 45-60 cm dişileri ise 38-48 cm uzunluğuna ulaşabilmekte ağırlık olarak ise 14-32 kg olabilmektedirler. Pitbullar çok güçlü çene kaslarına sahip olmakta ve bu sayede 1-2 ton ağırlık basabilmektedirler. Bu cins köpekler son derece güçlü ve kaslı bir gövde yapısına sahip olmakla beraber kısa kuyruk ve yassı bir gövdeye de sahiptirler. Pitbullların fiziki özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler satılık köpek Pitbull ilanlarımızda bulunmaktadır.

Pitbullar sahiplerine son derece itaatkâr ve sadık köpeklerdir. Bakım ve beslenme şekilleri köpeğin ağırlık ve yaşı ile doğru orantılı olarak yapılmalıdır. Firmamızda satılık köpek Pitbull ilanı altında bunlarla ilgili çeşitli bilgileri bulabilir gerekirse ilanı veren kişi ile irtibata geçilerek ya da firmamızdan bilgi istenebilir. Pitbull almak isteyen kişilerin gerçekten sabırlı ve sakin kişiler olması Pitbull’un agresif yapısı karşısında sakinleştirici bir etki oluşturacaktır. Pitbullar asgari bir eğitim ile çevresinde bulunan kişilere karşı daha sakin ve zararsız bir hale gelebilmekte ancak tehlike sezinleme yetilerinin güçlü olması ve savaşçı özelliğe sahip olmaları ile zarar vermek isteyecek kişilere karşı son derece tehlikeli olabilmektedir.

Satılık Köpek Pitbull

Satılık Köpek Pitbull

Firmamız diğer bütün köpekler için olduğu gibi Pitbull ilanı veren kişilerden mutlaka sağlık ve bakım şartlarını bildirmelerini isteyerek satın alacak kişinin doğru şekilde bilgilendirilmesini öngörmektedir. Ayrıca kendi bünyemizde bulunan köpeklerimizin de sağlık ve bakım şartlarını tam olarak yerine getirmekte ve bunun sunumunu rahatlıkla yapmaktayız. Pitbull cinsi köpekler diğer köpeklerden farklı olarak daha agresif ve negatif enerji besleyen cinslerdir. Bunu önlemek için enerjisini atabileceği oyunlar yaratmak önemlidir. En sevdikleri oyun yüksek bir yere asılı çuvalı yakalamaya çalışmaktır. Bu oyun sayesinde rahatlayarak sakinleşirler. Pitbulların surat tipi ve renkleri farklılık göstermektedir. Firmamızın satılık köpek Pitbull ilanlarında farklı renklerde ve tiplerde Pitbull fotoğraflarına yer vererek satın almak isteyen kişiler için farklı seçenekler sunmuştur.

Bu yazı 1321 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.