köpek eğitimi

Beyoğlu Köpek Oteli

Paylaş
 

Belirli dönemler köpek sahibi olan kişiler,  seyahat ve tatil gibi durumlarda köpeklerinin güvenli bir yere bırakabilmek için arayışlara girmektedirler. Akla ilk gelen yerlerden biriside beyoğlu köpek oteli olmaktadır. Köpek otelleri günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile birlikte gerekli olan,  en yüksek standartta konforlara da sahip olmaya başlamışlardır. Köpek otellerinde her köpek için,  kalabilecekleri ayrı ayrı odalara sahiptirler. Seyahat ve tatil gibi durumlar haricinde,  çalışan bireyler içinde, günü birlik olarak bırakılabilecek,  köpeklerimizin yalnız kalmasına da engel olabiliriz. Köpek otelleri sadece konaklama anlamında değil,  eğitim verebilme gibi hizmetleri de hizmet bünyesi altında bulundurmaktadır. Bu tarz yerlerin tercih edilmesi durumunda hem yalnızlık çekmelerine engel olmuş olabilir ve onların daha huzurlu bir yaşam sürdürmelerine de imkân tanımış olabiliriz.

Köpek otelleri tercih edilirken dikkat edilmesi gereken hususlar;

 • Köpek otelinin gerekli,  kurum ve kuruluşlardan çalışma izninin olup olmadığını öğrenmek.
 • Köpeklerin kalacakları bölümlerin gerekli konfor ve hijyenik ortama sahip olup olmadığı.
 • Gerekli olan dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapılıp,  yapılmadığı, 
 • Köpekler için oynayabilecekleri,  eğlenebilecekleri alanlara sahip olup olmadığı,
 • Köpek konusunda çalışanların profesyonel olup olmadığı,
 • Olası bir rahatsızlıkları durumunda müdahale edebilecek bir veteriner hekimin olup olmadığı,

beyoğlu köpek oteli

Beyoğlu Köpek Oteli sunduğu hizmetler ve faydaları;

 • Günün her saati köpekler bir veteriner hekim tarafından gözetim altında olurlar.
 • Köpeğimiz için,  tek başına kullanabileceği bir oda imkânı vardır.
 • Sürekli ve düzenli olarak,  kaldığı odanın dezenfektesi yapılmaktadır.
 • Belirli zaman dilimlerinde,  eğlenmeleri,  oynamaları ve ihtiyaçlarını gidermeleri için onlara uygun alanlara çıkarırlar.
 • Uzman kişiler tarafından köpeğimize gerekli olan destekler verilir.
 • Günlük,  haftalık veya aylık olarak köpek otelleri belirli ücretler dâhilinde 7/24 hizmet sunarlar.
 • Sadece konaklamalarını değil,  talep edilmesi durumda eğitimleri de verilir.
 • Köpekler farklı ırk köpeklerle anlaşmaya bilmektedir. 
 • Bu sebep ile de köpeğimizin anlaşamayacağı köpeklerin bulunduğu alanda tutulmaz. En uygun bölümde bakılırlar.
 • Beslenme alışkanlıklarına yeni bir ivme kazandırılabilirler.

Ücret dâhilinde onlar için en iyi kalitedeki mamalar ile beslenmeleri sağlanabilir. Talep dâhilinde,  kendi maması da gönderilerek o mama ile beslenmesi de sağlanabilmektedir.

İstenilmesi durumunda köpeğimiz evimizden köpek otelinin araçları ile alınıp,  anlaşılan saat ya da gününde tekrar teslim edilebilmektedir.

Köpek otellerinden faydalanırken,  mama hizmeti de talep edilmesi durumunda,  birçok kuruluş mama ücretini ekstra olarak talep etmektedir. Köpek otelleri artık en üst seviyede konforlu olarak dizayn edilmektedir. Köpek otellerinin ücretleri farklılık gösterebilmektedir. İstenilen veya talep edile hizmet durumuna göre 20 ila 50 TL olarak,  günlük ücretlendirme yapılmaktadır. Zorunlu oluşabilecek durumlarda,  köpeklerimizi beyoğlu köpek oteli’ ne gönül rahatlığı ile bırakabilir ve onların yalnız kalmalarına,  yokluğumuzda gerek duyduklarını ilgi ve alakayı görmesine yardımcı olmuş oluruz. Köpekler yapıları gereği yalnız kalmaktan,  ilgisiz ve alakasız kalmaktan rahatsız olurlar ve zamanla hırçınlaşma,  saldırganlaşma gibi olumsuz durumlara yönelmesine sebebiyet vermektedir. Köpekler sürekli olarak eğlenmek,  koşmak ve oynamak gibi eylemlerde bulunmak isteler. Tüm bu imkânlar köpek otellerinin bünyesinde bulunduğu için ve onlarında birer canlı varlık olduğunu göz önüne aldığımızda otellere verilecek olarak ücretlerden tasarruf etmek adına bu duruma maruz bırakmamız gerekmektedir.

Köpekler birçok duygularını bakışları ile sahiplerine anlatabilmektedir. Konuşmalarda hislerini bakışları ile ifade edebilirler. Gördükleri ilgi ve alaka ile iyi bir sahiplenici yapıya bürünebilirler ve zamanla da en iyi arkadaşımız olabilirler. İnsanoğlunun kendine vermiş olduğu değerin ufak bir kısmını köpeklerimize yansıtmamız durumda,  onlarında mutlu olduklarını,  huzurlu olduklarını kolaylıkla anlayabiliriz. İyi bir dinleyici arkadaşımızda olacaktır. İlgi ve alaka onların sahiplerinden bekledikleri en önemli unsurlardır. Bakımlarında zorlanacağımızı düşünüyor isek,  sahiplenme yapmamız gerekmektedir.

Bu yazı 918 kere okundu.
 • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.