köpek eğitimi

Köpek Oteli Beyoğlu

Paylaş
 

Köpek sahipleri için iş gezisine ya da tatile çıkmak büyük meseledir. Köpeklerini kime emanet edeceklerini bilemezler. Emanet ettiği kişiler köpek bakımından haberdar değil de akılları hep köpeklerinde kalır. Onlar için köpekleri sadece bir hayvan değil adeta aile üyelerinden biridir. Onları içlerinin rahat edeceği bir yere emanet etmek isterler. Köpekleri konusunda hassas olanlar aynı hassasiyete sahip köpek otellerine köpeklerini emanet etmek isterler. Köpek oteli Beykoz sizin köpeğinize muhteşem bir konaklama sağlayacaktır. Köpeklerinin kafeslere hapis olarak zaman geçirmesini istemeyen köpek sahipleri onları pansiyona emanet edemezler. Köpek oteli beyoğlu deyince küçük sahipleriniz için her türlü kolaylığın sağlandığı bir işletmeden bahsediyoruz. Köpeğinizi bu otele bırakarak onun özel olduğunu siz de gözlemlersiniz. Köpek otelini görmek istiyorsanız gelip dostunuzun nasıl bir yerde misafir edileceğini görebilirsiniz.

Köpeğiniz otele gelmek için özel servis aracımızdan yararlanabilir. Köpeğiniz otelimiz ilk giriş yaptığın kilo ölçümü yapılır ve bu kayıt edilir. Otelimizde köpekleriniz için kuaför bakımı da vardır. Manikür, pedikür ve tüy bakımı yapılarak onların kuaför ihtiyaçları karşılanır. Bu yapılan işlemler için ek ücret ödemek zorunda kalırsınız. Köpek oteli tatil köyü gibi tasarlanmış köpeğiniz için en iyiler bu otelde sağlanmaya çalışılmıştır. Köpek oteli Beyoğlu geniş bir arazide inşa edilmiştir. Köpeğiniz burada mükemmel saatler geçirecektir. Köpeğiniz geniş bahçemizde istediği koşup oynayabilecektir. Köpeğiniz yüzmeyi seviyorsa onun için yüzme havuzu da inşa edilmiştir. Köpeklerinizin burada sıkılmadan eğlenebileceği aktiviteler yapılmaktadır.

Köpeğinizin yatma ve yemek yerleri ayrıdır. Köpekleriniz için ses ve ısı yalıtımı olan yerlerde uykularını uyurlar. Uyudukları yerlere güneş girmez. Köpeklere anti alerjik yataklar yatırılırlar. Ayrıca köpekleriniz klimalı odalarda yatarlar. Köpekleriniz yattıkları yerler günlük olarak veteriner tarafından dezenfekte edilmektedir. Köpeğiniz evinizdeki konforu bu otelde bulabilir. Köpekleriniz başka bir köpek tarafından rahatsız edildiğin duruma derhal müdahale edilir. Köpeğiniz bir daha o köpek ile yan yana getirilmez.

köpek oteli beyoğlu

Köpek Oteli Beyoğlu Hakkında

Size köpeğiniz hakkında bir giriş formu doldurulur. Bu formda köpeğiniz hakkında ne bilgi gerekiyorsa doldurulur. Köpeğinizin kullandığı ilaçlar ve vitaminler varsa bu forma yazarsanız eğer veterinerimiz sizin için bu işlem, gerçekleştirebilir. Köpeklerinize istediğiniz ilaçları ve vitaminleri zamanlarını belirtirseniz bakıcılarımızda bunu sağlayabilir. Köpekleriniz organik mama ile beslenir. Köpeklerinize düzenli olarak temiz su verilir. Onların başka ihtiyaçları için bakıcılarımızda sürekli onlar ile iç içedir. Otelimiz 24 saat kamerayla izlenmektedir. Ayrıca köpeğinize otelimizde 24 saat eşlik eden bir veteriner vardır. Köpeğiniz herhangi bir sorun yaşadığında veterinerimiz anında duruma müdahale edebilir.   

Köpekleriniz günde en az iki kez yürüyüşe çıkarılır. Bu yürüyüşle hem tuvalet ihtiyaçlarını giderirler hem de gezintiye çıkarlar. Köpekleriniz otelimize gelmeden önce aşılarının yapılması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı lütfen aşı kartını yanında bulundurunuz. Köpeğinizin aşıları tam olmazsa otelimize alamayız. Aynı zamanda köpeğinize girişte yapılan kontrollerde mantar ya da pire gibi sorunlarla karşılaştığımızda otelimize alamayız. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri pansiyonumuzda misafir edemeyiz.

Köpeklerinizin gitme vakti geldiğinde ise köpekleriniz önce kontrolden geçirilir. Köpeklerinizin göz, kulak, kilo kontrolü yapılır. Kilo ölçümü ilk geldiği ile karşılaştırılır. Köpeğinizi nasıl teslim ettiyseniz öyle alırsınız. Otelimizde köpekleriniz uzun misafirliklerde de bulunabilir. Aylık kira öder gibi köpeklerinizin kalma ücretini ödeyiniz. Köpeklerinizi alma vaktinizi lütfen geçirmeyiniz. Herhangi bir sorun çıktığında bize bildirmeyi unutmayın ki köpeğiniz için en iyisini yapalım. Köpeğinizi söz verdiğiniz tarihte almadınız ve yapılan aramalara cevap vermediğinizde mesuliyeti kabul etmeyiz.

Bu yazı 607 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.