köpek eğitimi

Küçükçekmece Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

Köpek beslemek büyük bir sabır gerektiren bir iştir. Bu yüzden kendinize ne kadar özen gösteriyorsanız, köpeğiniz içinde o ilgi ve özeni göstermeniz gerekir. Onların bakımlarını, eğitimlerini, eğlenmelerini sağlayacak şekilde özel hizmetler vermeniz gerekir. Sadece bu hizmeti vermekle kalmayarak, onlara sevgi göstermeli ve onlar için elinizden gelen her şeyi yapmanız gerekir. Bu sayede köpeğiniz ile sıkı bir bağ kurabilir ve aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz. Tüm bu işleri yapmak zamanınızı harcıyor ise, o zaman Küçükçekmece köpek oteli İstanbul hizmeti tam size göre.

Alanında uzman eğitmenleri ve bakıcıları ile hizmet veren firma tam sizin istediğiniz şekilde köpeklerinizi hem eğitmekte hem de eğlendirmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmeti ile kendisine olan müşteri sayısını artırmayı başaran firma, yapmış olduğu çalışmalar sonucu garantili eğitim sayesinden iyi birere köpek yetiştirmektedirler. Firma, 7/24 hizmeti sayesinde sizlere her tülü hizmeti sunmakta ve köpeğiniz için elinden gelen tüm çalışmaları ortaya koymaktadır. Üstelik firma, sizlere de köpeğinizin nasıl eğitilmesi konusunda eğitimler vermekte ve bu eğitimleri sonucunda sizlere sertifika vererek, sizlerin de birer eğitimci olduğunuzu göstermektedir. Böylece almış olduğunuz bu eğitimler sayesinde artık bu eğitimleri veren otellere gitmeye gerek kalmadan kendi köpeğinizi kendiniz kısa süre içerisinde eğitebilirsiniz.

Verilen Hizmetler

Yoğun iş telaşı yüzünden köpeğinizi eğitemiyor ve onlarla sıkı bir bağ kuramıyorsanız eğer, Küçükçekmece köpek oteli İstanbul hizmeti sizler için köpeğinizi özel olarak eğitmekte ve onlara eğitim süresi boyunca mutlu bir yaşam sürdürmektedirler. Firma, alanında profesyonelleşmiş ekipleri ile hizmet vermektedir. Köpeklerin sağlığı konusunda veteriner hekimler bulunduran firma, hizmetleri ile en gözde hizmet veren oteller arasında yer almaktadır. Ayrıca firma, tüm bu hizmetlerin yanı sıra köpeğinizin ayak, tırnak, saç gibi bakımlarını belirli saatlerde yaparak onların bulaşıcı hastalığa bulaşmalarına engel olmaktadırlar. Firma, kaliteli eğitim hizmeti vermekte ve köpeklerinizin eğlenebilmesi için eğlence ortamları oluşturmaktadır.

Böylece her türlü hizmet için hazırda bekleyen firma, sayesinde artık köpek sahipleri otel arama derdinden kurtulmuştur. Ayrıca firma isterseniz köpeğiniz ile vakit geçirmek ve onunla beraber kalmak için sizler içinde ayrı kalma yerleri hizmetinde bulunmaktadır. Bu yerler sayesinde artık boş vakitlerinizi köpeğiniz ile birlikte geçirebilir ve eğlenceli oyunlar oynayarak aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin ardından köpeğinizi evinizden de teslim alan firma, siz istediğiniz taktirde köpeğinizi geri getirmektedir. Böylece güvenilir hizmet sunan Küçükçekmece köpek oteli İstanbul hizmeti, köpeğinizin yeme, içme gibi ihtiyaçlarını sizin belirlemiş olduğunuz saatler arasında vermektedir.

Sizlerden Gelen Şikayetler

Köpeği ile ilgili sorun yaşayan kişiler Küçükçekmece köpek oteli İstanbul hizmeti sayesinde sorunlarına cevap bulmakta ve köpekleri ile iyi bir şekilde anlaşabilmektedirler. Her türlü sorunun çözülmesi için telefon numarası üzerinden de hizmet vererek, müşterilerinin firmaya gitmelerine gerek bırakmayan firma, bu telefon numarası üzerinden her türlü şikayeti dinlemekte, böylece bu sorunlara kısa sürede çözümler üreterek kaliteli hizmet sunmaktadır. Köpekleri ile ilgili sorun yaşayanlar genellikle, köpeğim tuvaletini her yere yapıyor, köpeğim tasması ile çok oynuyor.

Köpeğim dediklerime uymuyor, köpeğime tuvalet eğitimi nasıl verebilirim gibi şikayetler bulunmaktadır. Bu şikayetleri sizlerden dinleyen firma, sunmuş olduğu hizmetleri sizlere açıklamakta ve sizleri yüz yüze konuşmak ve köpeğinizdeki sorunları gidermek için firmaya davet etmektedir. En uygun fiyat ve indirimleri ile sizleri ağırlayan firma, yapmış olduğu indirimlerle İstanbul bölgesindeki en güvenilir ve en uygun hizmeti sunmaya çalışan firmalar arasında olmayı başarmıştır. Sizlerle görüşmelerini yapan firma, köpeğinizi teslim alır almaz, onunla özel olarak ilgilenmekte ve hemen eğitimlere başlamaktadır.

Bu yazı 255 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.