köpek eğitimi

Köpek Pansiyonu Güngören Fiyatı

Paylaş
 

Pansiyon fiyatları, işletmenin verdiği hizmete göre değişmekte. 7/24 hizmet veren bu işletmeler köpekler için iyi bir ev ortamı hazırlamıştır. 24 saat boyunca teslim alınan evcil hayvanların bakım ve temizliği ile ilgilenilir. Bunların yanında köpeklerin günlük besin ihtiyacını karşılamak için çalışmalar yapılmakta. Evcil hayvanlarınızın kendilerini ev sıcaklığı ortamında barınmalarını, beslenmelerini ve bakımlarının yapılmasına yardımcı olunuyor. Güngören’de bu gibi pansiyonlar vardır. Evcil hayvanlarınız ile birlikte kalabileceğiniz özel odalar dizayn edilmiştir.

Köpeğim ile Kalabileceğim Pansiyonlar

Şehir dışı bir bölgeden geliyorsanız ve yanınızda köpek dostunuzda var ise Güngören’de kalabileceğiniz yerler vardır. Uygun fiyatlarda olan bu yerlerde dilediğiniz süre boyunca kalabilir ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Köpek pansiyonu güngören fiyatı ekonomik olduğu kadar, verdiğiniz paranın karşılığını konforlu ve nezih bir ortamda alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti için gerekli olan ve ihtiyaca göre hizmetler sunuluyor.

Seyahat için geldiğiniz Güngören’de kalabileceğiniz ekonomik fiyatlarda pansiyonlar bulunur. İş nedeni ile geldiyseniz ve belli bir süre evcil hayvanınızı emanet edebileceğiniz yerlerdir. Günlük kalma süresi ve istenilen hizmete göre fiyat aralığı belirleniyor. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz ve rahatlıkla köpeğinize zaman ayıracağınız işletmelerdir. Birlikte kaldığınız durumlarda köpeğinizin gerekli olan bazı bakımlarını üstlenme fırsatı yakalarsınız.

Uygun Fiyatlardaki Köpek Pansiyonları

Köpek pansiyonu güngören fiyatı her evcil hayvanın kalabileceği şekilde düzenlenmiştir. Evcil hayvanların pansiyona alınmadan önce sağlık kontrolünden geçirilmesi ve bazı testlerin yapılması gerekiyor. Bu testlerin amacı sağlıklı olan köpeklerin işletme içine alınmasıdır. Aksi durumlarda can ve mal güvenliğinde sorunlar yaşanabilir. Güngören’de bulunan pansiyonlar yaptıkları güvenli hizmet ve kaliteli işçiliği ile her durumu düşünerek hareket eden işletmelerdir.

Köpeklerin yalnız kalmamaları, huzursuz olmaması ve depresyona girmemesi için bazı eğlenceli etkinlikler düzenlenir. Sahibi olmadan konaklayan evcil hayvanları bu etkinliklere uzman eğitmenler dahil eder. Bu etkinlikler köpeklerin pansiyon içinde mutlu ve eğlenceli zaman geçirmelerinde etkili olacaktır. Günlük ve uzun süreli konaklama imkanları vardır. Pansiyonlara ödenecek olan ücret günlük saatlere göre değişir. Gün içinde bırakılıp alınan evcil hayvanlar için ödenen ücret daha ekonomiktir.

Pansiyonlarda Bakım ve Beslenme Hizmetleri

Evinizde dostlarınız ile nasıl ilgileniyor ve onların günlük besin ihtiyaçlarını nasıl karşılıyorsanız pansiyonlarda da aynı durum söz konusudur. Gün içinde listelenen program saatlerine göre evcil hayvanlarınız ile ilgilenilir. Tuvalet ihtiyaçları ve gezinti ihtiyaçlarını karşılanması için ilgili çalışan personeller vardır. Alanında uzman olan bu kişiler her köpek ırkının eğitimi ve bakımı hakkında bilgi sahibidir. Bu yüzden köpeklerinizi rahatlıkla ve güvende emanet edebileceğiniz işletmeler haline gelmiştir. Bir pansiyon içerisine insanlara nasıl muamele gösteriliyorsa, evcil hayvanlar içinde aynı prosedür geçerlidir. Onların bir canlı olduğu, duygularının olduğu ve bakıma ihtiyaçları olduğu unutulmadan özel olarak ilgilenilir. Köpek dostlarınız ile özel ilgilenilmesini istiyor ve daha fazla rahat etmesini istiyorsanız ekstra hizmetlerden yararlanmak için görüşmeler yapabilirsiniz. Günlük takipler ile köpeğinizin ne durumda olduğunu görebilirsiniz.

Her köpeğin cinsine göre farklı bakım şekilleri bulunuyor. Pansiyonlarda çalışan personeller bunun eğitimini ve sertifikasını alan kişiler olduğu için köpek bakımı ile yakından ilgilenirler. Müşteri memnuniyetini kazanmak ve gelen müşteri sayısını arttırmak için verilen hizmet imkanları yüksek tutulmaya çalışılıyor. Köpeklerin geldikleri pansiyona alışması ve memnun kalındığı taktirde tekrar gelebileceği düşünülerek bir çocuk gibi ilgilenilir. Sevgi ve şefkatten uzak kalmadan sahibini aramayacağı şekilde köpeklere özen gösterilir. Pansiyonlarda konaklayacak köpekler sosyal çevreye de daha rahat uyum gösterir. Yabancı kişiler ile olan bağı güçlenirken, sahibi dışındaki kişilere nasıl yaklaşması gerektiğini kaldığı süreç boyunca öğrenebilir.

Bu yazı 469 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.