köpek eğitimi

İstanbul Şişhane Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İnsanların can dostları olan köpekler, her zaman sahipleri ile iletişim içerisine girmekten hoşlanırlar. Köpek sahipleri özel durumları ya da tatil planları gibi bazı durumlarında, şartlar gereği köpeklerini yanlarına alamazlar. Böyle bir durumla karşılaşan köpek sahipleri, köpekleri için uygun bir yuva ya da dost arayışına girerler. Arkadaş ya da tanıdık devreye girse de, kimse profesyonel bir şekilde köpeklere bakmasını bilemez. Sonuç olarak, ortaya istenmeyen kötü sonuçların çıkması muhtemeldir. İstanbul Şişhane Köpek Pansiyonu; bölgede yaşayan köpek sahiplerine, en kalite hizmeti vermek adına faaliyet gösterir. Uzman ekip kadrosundaki uygun fiyatlı yaklaşım tarzları, pansiyonun olumlu özellikleri arasında yer alır. Köpek sahipleri; özel günlerinde ya da katılması gereken özel durumlarıyla alakalı, pansiyonu ararlar ve randevu alırlar. Randevu işlemlerinden sonra pansiyona gelen köpekler; rutin aşı kontrolleri ve genel sağlık taramasına uygun haldeler ise, pansiyona kabul edilirler. Köpeklerin bulaşıcı bir hastalığı varsa ya da aşılarında eksiklik söz konusuysa, pansiyona alınmazlar. Herhangi bir problem olmadığı durumlarda, köpekler kabul edilirler ve köpek sahiplerine doldurmaları için bir form verilir. Bu formda; konaklayacak köpeklerin kişisel bilgileri ve bazı özel durumları, mutlaka belirtilir. Form doldurulduktan sonra; kredi kartı veya nakit olarak, kalınacak gün sayısı kadar ücret alınır. Köpek sahiplerine pansiyon gezdirilir ve köpeklerinin kalacakları odalar gösterilir. Talepleri doğrultusunda; köpek sahipleri günün her anında, kamera sistemi sayesinde, cep telefonu ya da tabletlerinden köpeklerini takip ederler. Bu konu ile alakalı yazılım ve şifreler verilir.

Şişhane Köpek Pansiyonu’ndaki Odalar Hakkında Genel Bilgi

Köpeklerin bakımı için organize edilen odalarda; bakteri üretmeyen bir sistem üzerinden, özel tasarlanmış bir dizayn karşımıza çıkar. Odaların içindeki yataklar konforlu ve yumuşaktır. Odalara güneş ışığının girmesi sağlanırken, köpeklerin rahatsız olmayacakları şekilde ayarlanır. Isıtma ve soğutma durumları, odalarda klima sistemi ile çözümlenir. Ses ve ısı yalıtımın yapılmış olması, odalarda yalnız başlarına ve güvenle kalmalarını sağlayan bir unsurdur. Oda temizliği; her gün belirli zamanlarda, sağlıklı ürünler ile sağlanır. Oda kalma ücreti içinde, sağlıklı ve de dengeli beslenme koşulları da dahildir. Kaliteli mamalar ile öğün atlatılmamasına dikkat edilir. Mamalarda sağlıklı olma ve fit kalma garantisi verilir. Uzman ekipler, beslenme takiplerini yaparlar. Köpekler açık alanda, her gün yaklaşık bir saat dolaştırılırlar. Köpeklerin oyun ihtiyaçları, egzersiz kontrolleri ve tuvalet gereksinimleri giderilir. Pansiyonda on beş gün ya da daha fazla kalacak olan köpekler için; sağlık, kuaför ve banyo hizmetleri de sağlanır.

Şişhane Köpek Pansiyonu’nda Verilen Eğitimler

Pansiyon hizmeti veren İstanbul Şişhane Köpek Pansiyonu’nda; uzman eğitmenler tarafından, eğitimler de verilmesine yönelik çalışmalar yapılır. Uzman eğitmenler ile yapılan bu eğitimler, köpeklerin son derece kaliteli bir eğitim almasını sağlarlar. Söz dinleyen, durduk yerde havlamayan, sakin, olumlu ve karakterli bir köpek olması adına verilen bu tarz eğitimler, rehabilitasyon eğitimidir. Bu eğitimler, köpeklerin sakin bir tavır göstermesini sağlarlar. Köpekleri için verilen rehabilitasyon eğitimi haricinde, temel itaat eğitimi de vardır. Bu eğitim, köpek sahipleri ile köpeklerin arasındaki iletişim açısından gereklidir. Temel itaat eğitimi; köpeklerin sahibinin sözünü dinlemesi ve yapılmaması gereken işlerin düzenlenmesi açısından çok önemlidir. Bu eğitimler; köpeklerin sahipleri ile beraber, daha huzurlu bir şekilde yaşamasına destek olurlar. Pansiyondaki eğitimler en kaliteli şekilde, uzman ekipler tarafından sağlanırlar. Köpeklerin çevresi ile olan uyumunu sağlayan eğitimler, köpek sahipleri tarafından en takdir edilen eğitimler arasında yer alırlar. Eğitimli bir köpek, sahibi için eşsiz bir aile bireyidir.

Bu yazı 347 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.