köpek eğitimi

Köpek oteli Beylikdüzü

Paylaş
 

Köpek oteli Beylikdüzü, yerleşim yerlerinden uzak ve orman kenarında doğa ile iç içe bir alana sahipir. Her köpeğin birbirleri ile anlaşamayacağı bir gerçek olup ancak köpeklerin anlaşabildikleri arkadaşları ile rahatça oyunlar oynayıp eğlenceli vakit geçirebilmeleri için, otel çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Mevsimler nedeni ile soğuk ve yağmurlu havalarda bulundukları odalarda sıkılmamaları için, ısıtmalı ve oldukça geniş bir alana sahiptir. Bu sayede kötü hava şartlarında da oyun oynayabilmeleri ve enerjilerini harcayabilmeleri amaçlanmıştır. Köpekleriniz genellikle dışarıda arkadaşları ve çalışan uzman personeller ile oyun oynayarak zamanlarını geçirmektedir. Güvenlik açısından asla tek başlarına bırakılmıyorlar.

Köpeklerin güvenliğinin sağlanabilmesi için verilen bir diğer hizmet ise her yerde yirmidört saat kayıt yapan kameraların yer aldığıdır. Bu sayede her adımlarının takip edilebilmesi de sağlanmaktadır. Ayrıca en az bir tane personelde her daim otelde bulunmaktadır.

Bir çok köpek çeşidi mevcut olduğu gibi, özel ihtiyaçları olan bir çok köpek de mevcuttur. Bu yüzden köpek oteli Beylikdüzü’nde özel köpekler için de çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Özel ihtiyacı olan köpeklere sahiplerinin belirttikleri doğrultuda ilaçları ve gıdaları temin edilmektedir. Ancak bunun yapılabilmesi için önceden bildirmenin daha faydalı olduğu görülmektedir. Anlaşmalı veterinere sahip olan otelde her kötü durumda anında müdahele yapılabilmektedir. Bu otel köpeklerin muazzam zaman geçirdikleri ve sürekli oyun oynadıkları ayrıca hiç bir koşulda tek bırakılmadıkları bir tatil yeridir. Her köpeğin keyifli ve güzel zamanlar geçirebilmesi için köpek sahiplerinin de dikkat etmesi gereken bir kaç nokta bulunmaktadır. Bu durumların en başında gelen özellik ise, köpeklerin ziyaretlerini gerçekleştirmeden önce aşılarının kontrolünün sağlanmasıdır.

Köpek oteli Beylikdüzü

Köpek oteli Beylikdüzü

Diğer köpeklerin ve çalışan personellerin sağlıkları açısından otele kabul edilen köpeklerin aşılarının tam olması gerekmektedir. Otele kabul işlemi sırasında köpeklerin aşı karnesi incelenmektedir ve ayrıca hastalık ihtimaline karşı uzman hekim tarafından gerekli kontroller yapılmaktadır.

Köpek oteli Beylikdüzü’nde konaklaması yapılacak köpeklerin mamaları konaklama ücretine dahil olmamaktadır. Bu yüzden köpek sahiplerinden mamaları yanlarında getirmeleri rica edilir. Otelde sağlık açısından en uygun olan kaliteli mamalar bulunmaktadır. Sahiplerinin istekleri doğrultusunda kullanılan mamalardan otelde bulunan mamalara geçiş yapılabilmesi mevcuttur. Ancak mamaları bir anda değiştirmek köpeklerin sağlıkları için çok uygun olmamaktadır. Önerilerin mama geçiş şekli ise yavaş yavaş yapıldığı durumdur.

Bu yüzden de mama değişikliği konusunda kararlı olan sahiplerin, köpeklerin alıştıkları mamalardan en az üç günlük temin etmesi gerekmektedir. Otelde ırk ayrımı hiç bir şekilde yapılmamaktadır ancak saldırgan özelliklere sahip olan köpeklerin kabulu maalesef mümkün olmamaktadır. Bu noktada diğer köpeklerin ve çalışanların huzuru ve sağlığı düşünülmektedir. Eğer köpeğiniz ilk defa böyle bir ortamda bulunacak ise, işlemleri yapılmadan önce otele gelmesi ve diğer köpekler ile anlaşma durumlarının nasıl olduklarına bakılması istenilmektedir. Böyle bir durumun bulunmasındaki sebep ise orada konaklayan köpeklerin her zaman bir adım önde olduğudur.

Köpek oteli Beylikdüzü’nde kısırlaştırılmamış dişi köpeklerin kabulu kızgınlık dönemlerinden sonra yapılmaktadır. Çünkü bu dönemde bulunan dişi köpekler erkek köpeklerin oldukça dikkatlerini çekmektedir. Kısırlaştırılmamış erkek köpeklere gelince, onlar için belirli bir kapasite ayrılmıştır ve yer bulabilmek adına erken rezervasyon yaptırılması daha etkili olmaktadır. Erkek köpeklerde böyle bir uygulamaya gidilmesinin sebebi ise, kısırlaştırılmayan erkek köpeklerin genelde birbirleri ile oyun oynarken üstünlük kavgalarına tutuşmalarıdır. Bu durumlarda da erkek köpekler genellikle oyun oynama alanlarına dişi köpekler ile çıkmaktadır. Bu otelin hizmet saatleri ise sabahın ilk ışıklarından başlayarak gecenin geç saatlerine kadar devam etmektedir.

Bu yazı 2410 kere okundu.
 • Site Yorum

2 adet yorum var.

 1. eda dedi ki:

  Merhabalar temmuz ayı boyunca köpeğimi oansiyona bırakmak istiyorum bilgi verebilirmisiniz

 2. Aylin dedi ki:

  Merhabalar,
  14 eylül (öğle saatlerinde ) ile 16 eylül (3 gece) (17 eylülde otelden alınacak) aralığında 2.5 yaşındaki ( golden retriver)oğlumuz Paşa için ( kısırlaştırılmadı) konaklama yapa bikeceği otel arayışımız vardır,hem yer hemde fiyat bilgisi rica esiyoruz.
  Tskler
  Aylin

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.