köpek eğitimi

İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpeklerinden ayrı olarak geçirdiği süre için köpeklerini köpek otellerine emanet eden köpek sahipleri, kendilerinin köpeklerine gösterdiği ilgi ve şefkati otellerin de vermesini beklerler. İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteline emanet olarak bırakılan köpekler sahiplerinden gördüğü şekilde ilgi ve şefkate maruz kalırlar. Bir takım sebeplerden ötürü geçici süre için köpeğinden uzak bir yere gitmek zorunda kalan köpek sahibi köpeğini otele teslim ettikten sonra, köpeğin sıkıntı yaşayıp yaşamayacağı konusunda endişeye kapılmak istemezler. İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli müşterilerine bu endişeyi kuruluşundan bu yana hiç yaşatmamıştır. Köpeklerine verilen sevgiye dayalı hizmet anlayışı sayesinde köpek sahipleri köpeklerinden uzakta kaldığı süre içinde hiçbir zaman merakta kalmamışlardır.

İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli Nasıl Hizmet Verir?

Köpeklerine özgür olarak yaşamı imkanı veren köpek sahibi, zorunlu olarak otele emanet edeceği köpeğinin hangi koşullarda misafir edileceğinin endişesini içinde yaşarlar. Köpeklerine nasıl muamele edileceğini, hangi ortamda uyuyacağını, hangi mamalar ile besleneceğini, sevgi gösterilip gösterilmeyeceğini, köpeğiyle oyunlar oynanıp oynanmayacağını, hastalanırlarsa tedavi edilip edilmeyeceğini ve bilhassa çoğu köpek otellerinde olduğu gibi kafeslere kapatılıp kapatılmayacağı konusunda kafalarında soru işaretleri oluşur. Köpek sahipleri bir ücret karşılığında emanet ettikleri köpeklerinin bir kafese kapatılmasına asla göz yumamazlar. İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli tüm bu endişelere yer vermeyen, işini severek yapan nadide otellerden biridir. Köpek sahibinin köpeği için sunduğu tüm olanakları hatta daha fazlasını sunan bir alt yapıya sahip olan İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli bu sevimli canlıların rahatlığını hesaba katarak oldukça geniş bir arazi üzerinde kurulmuştur. Köpekleri kafeslere kapatmaya gerek duymayacak kadar geniş bir alan sahip olan bu otelde köpekler için oyun alanları da kurularak onlara özgürce hareket edebilecekleri bir ortam sunmuştur. Köpekler doğayla iç içe olan bu mekanda diledikleri gibi dolaşıp otelin tadını çıkarabilmektedir.

Köpeklere Ait Odalar Nasıl Düzenlenmiştir?

İstanbul Zeytinburnu Köpek Otelinde köpekler için düzenlenen odalar özel olarak dizayn edilmiştir. Antialerjik yataklar kullanılmış ve köpeklerin uyku saatlerinde güneşten rahatsız olmamaları için odalar güneş görmeyecek şekilde ayarlanmıştır. Odalarda ses ve ışık yalıtımı kullanılmıştır. Köpeklerin uyku saatleri müzik dinleyecek şekilde tasarlanmıştır. Oda ısısını kontrol altına almak için odalarda klima sistemi mevcuttur.

İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli Veteriner Hizmeti

Otelde gece gündüz hizmet veren veteriner hekimler sayesinde gerekli tüm kontroller düzenli olarak sağlanır. Köpeğin kaldığı yerlerin hijyenik olarak aksaklığa uğramaması için veteriner hekimler eşliğinde günlük hijyen kontrolleri yapılır. Köpekler en kaliteli mamalar ile beslenir ve içtiği suyun sürekli olarak temiz kalmasına özen gösterilir. Köpeğin beslenme şekli şayet özel ise köpek sahibinin belirttiği bilgiler doğrultusunda beslenmesi sağlanır. Herhangi bir sağlık problemi yaşayan köpeklerin muayene ve tedavileri anında ve yerinde yapılır. Köpeğe gerekli şefkat, ilgi ve sabır itinayla gösterilir. Sabah ve akşam olmak üzere gönde iki kere gezme ve tuvalet ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanır. Köpeğin sosyalleşmesini sağlayacak koşullar sağlanır.

Köpeğin Köpek Sahibine Teslim Süreci

Konaklama süresi sona eren köpeklerin sahibine teslim edilmeden önce veteriner hekimler tarafından tüm sağlık kontrolleri yapılır. Köpek emanet edildiği gün hangi kiloda ise sahibine o kiloda teslim edilir. Köpeğin kulak ve göz kontrolleri yapılır ve o şekilde sahibine teslim edilir. Köpek sahibi İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli mevkiinden ayrılırken oldukça mutlu olur. İstanbul Zeytinburnu Köpek Oteli olarak çıkarılan güzel iş sonucunda oluşan köpek sahiplerinin mutluluğu otelin reklam aracıdır. Otele bırakılan köpeklerin emanette kaldıkları süre içerisinde ne denli iyi bakıldığının en önemli göstergesi de köpeğin otelden sağlıklı ve mutlu olarak ayrılmasıdır.

 

 

 

Bu yazı 329 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.