köpek eğitimi

Köpek Oteli Çatalca İstanbul

Paylaş
 

İstanbul’un en büyük ve aynı zamanda ormanlarla çevrili olan en güzel ilçesidir Çatalca. Yıldız Dağları kuzeyden başlayarak ilçeyi baştan başa kaplar. Doğayla birlikte yaşamaya olanak sağlayan bu ilçenin aynı zamanda toprakları da çok verimlidir. İstanbul’un bunaltıcı, gürültülü ve kalabalık yaşantısından uzaklaşmak isteyen kişiler için muhteşem bir yerdir. İstanbul’un sürekli gelişerek metropol bir şehir haline gelmesiyle beraber bahçe ve yeşillik alanlar gittikçe azalıyor. Bu durumda İstanbul’da köpek besleyenlerin köpeklerini gezdirebilecek bir yer bulması daha da zor bir hal alır. Ancak buna rağmen ister av amaçlı, ister koruma amaçlı ya da evde besleme amaçlı köpek sahibi olan bir çok insan vardır.

Bilindiği gibi köpekler eskiden beri sevimli, özverili ve insanlarla olan iletişimlerinde oldukça uyumludurlar. Köpekleri yol gösterici, yardımcı ve destekçi görmek kaçınılmazdır. Aynı zamanda köpekler sahipleri ve sevdikleri insanlar için kendilerini her türlü tehlikeye atmaktan asla kaçınmazlar. Ancak bu sevimli hayvanlar büyük şehirlerde yaşamakta biraz zorlanabilirler. Büyük şehirlerin metropolleşmesiyle birlikte köpekler kendilerine oyun oynayacak ve enerjilerini atacak yer bulamadıklarından dolayı bir takım psikolojik rahatsızlıklar ve bunun yanında daha başka rahatsızlıklarda meydana gelebiliyor. Köpeklerin devamlı olarak doğayla iç içe olmaları gerektiği için büyük şehirlerde köpeklerin ev ortamına hapis edilmesi, onların eski neşe ve enerjilerini kaybetmelerine neden olacaktır. Tüm bu sorunların önüne geçebilmek adına köpek oteli çatalca istanbul devreye giriyor.

Köpek Oteli Çatalca İstanbul

Köpek Oteli Çatalca İstanbul Nasıl Hizmet Verir?

Köpek oteli çatalca istanbul köpeğinizin kendini evinde gibi hissetmesine ve rahat etmesine olanak sağlar. Köpeğinizin doğa ile iç içe, en güzel şekilde misafir ederek köpeklerin kendi içlerinden gelen bir özgürlükle doğanın içinde rahat bir şekilde enerjilerini atmalarına olanak sağlar. Bu otelde köpek bakımı eksiksiz bir şekilde yapılır, bedensel ve ruhsal sağlıkları ile itina ile ilgilenilir. Köpeğe sahibinin gösterdiği ilgi ve alakanın daha fazlasını gösterir. Alanında uzman kişiler tarafından köpeğin tüm hareketleri izlenir ve yine alanında uzmanlaşmış veterinerler tarafından köpeğin ruhsal ve bedensel sağlığı ile yakından ilgilenilir.

Köpekler için en ideal ortam keşfedilerek, kendilerini evinde hisseder gibi rahat etmelerini sağlayacak şekilde ortamlar oluşturulur. Yemekleri onlara özel olarak hazırlanır. Bunun yanında köpekler için günün belli saatlerinde doğa ile iç içe olan bu ortamda özgürce koşabilmelerine olanak sağlıyor. Bu nedenle, apartman yaşantısına ayak uyduramayan köpekler için, köpeğin devamlı olarak rahatsızlık vermesinden şikayetçi olan komşulardan kurtulmak ve köpeğin enerjisi atamadığı zamanlarda psikolojik sorunlar yaşamaması için köpek oteli çatalca köpeğiniz için muazzam bir bakım imkanı sağlıyor.

Köpek Oteli Çatalca İstanbul Önemi:

Köpeğin tüm olumsuz şartlardan etkilenmemesi adına köpek oteli çatalca İstanbul köpeğinizin sanki kendi evindeymiş gibi rahat etmesini sağlar. Aynı zamanda köpeğin tüm ihtiyaçları köpek oteli tarafından karşılanır. Köpeğin ruhsal ve bedensel kontrolleri alanında uzman kişiler tarafından devamlı olarak yapılır ve köpek oteli hasta bir şekilde gelmiş ise köpeğin iyileştirilmesi için tüm imkanlarını kullanır. Bu otelin köpekler için sadece beslenme ve barınak olarak görülmemesi gerekir.

Burada zaman zaman çeşitli aktiviteler düzenlenerek köpeklerin hem eğlenmeleri hem de daha sağlıklı bir yaşama kavuşmaları sağlanır. Köpek bu otelde sosyalleşme imkanı bulacaktır. Aynı zamanda ev içerisinde bulunduğu süre içerisinde atamadıkları tüm enerjilerini burada atmaları sağlanacaktır. Mecburi durumlarından dolayı büyük şehirlerde yaşayan ancak aynı zamanda da köpeklerden vazgeçemeyenler için köpek oteli vazgeçilmez bir yerdir. Köpek için uygun olmayan şartlarda bakılması yerine bu köpek oteline verilerek daha sevecen ve daha sosyal bir köpek haline gelmesi sağlanabilir.

Bu yazı 410 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.