köpek eğitimi

Eyüp Köpek Oteli

Paylaş
 

Eyüp Köpek Oteli köpeğinizi kısa süreliğine, tatile çıkarken ya da iş seyahatlerine giderken bırakabileceğiniz güvenli yerlerden biridir. Bu sayede siz de köpeğinizi bırakacak yer arama derdinden kurtulur ve seyahatinizden daha fazla keyif alabilirsiniz. Eyüp Köpek Oteli’ nde köpeğiniz için verilen hizmetler onların bütün ihtiyaçlarını karşılayacak türde olmaktadır. Amaç tamamıyla köpeğinizin kurumdayken en iyi vakti ve hizmetleri almasıdır. Köpek otelleri ilk kurulduğunda Avrupa’da zengin kısmın işlerini yaparken köpeklerinin bakımının yapılması ve iyi vakit geçirmesi için kullanılmaktaydı.

Zamanla dünyada daha fazla otel açılmaya başlamış ve köpekler için verilen hizmetler artmıştır. Bu otellerden biri olan ve İstanbul’da bulunan Eyüp Köpek Oteli de aynı şekilde köpek sahiplerinin tatildeyken ya da iş gezisindeyken olabildiğince en iyi hizmeti almalarını sağlamak için çalışır. Eyüp Köpek Otelinde köpekleriniz için beslenme, bakım ve güzel vakit geçirmeleri için hizmetler verilmektedir. Ayrıca Eyüp Köpek Oteli bünyesinde bulunan veterinerler tarafından sağlıkları da kontrol altındadır. Eyüp Köpek Otelinde köpekleriniz en iyi mamalar ile beslenir, yıkanır, gezdirilir, diğer köpeklerle kaynaşmaları sağlanır, oyunlar oynar.

Köpeklerin daha iyi hizmet almaları için geniş alanlar oluşturulur ve eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanır. Köpeğiniz Eyüp Köpek Otelindeyken hoş vakit geçirmeleri ve ortama uyum sağlamalarını sağlamak için etkinlikler yapılır ve diğer köpeklerle kaynaşmaları için gözetmen kontrolünde fırsatlar yaratılır. Bu sayede köpeğiniz diğer köpeklerle sosyalleşmeleri ve daha fazla keyif almaları sağlanacaktır. Ayrıca sağlık konusunda da endişeniz olmaz. Çünkü Eyüp Köpek Otelinde her köpeğin sağlık olması için aşılarına dikkat edilir ve sağlıkları kontrol edilir. Bunun için her köpek sahibinden köpeklerin aşı durumu belirten bir aşı kartı ya da buna benzer bir şey getirmeleri istenir.

eyüp köpek oteli

Eyüp Köpek Oteli Hakkında

Bu sayede Eyüp Köpek Oteli bünyesinde bulunan veterinerler köpeklerin zamanı gelmiş aşılarını yapar. Bu sayede köpek sağlığı için önemli olan aşılar zamanında yapılmış olur ve köpek sahiplerinin aşıları düşünmek için nedenleri kalmaz. Eyüp Köpek Otelinde ayrıca beslenme de önemli bir konudur. Çünkü beslenme bir köpek için sağlık durumunu belirtir. Beslenme hem vücut için hem de zihinsel sağlık için önemlidir. Bu yüzden dikkat edilmelidir. Bunu bilen Eyüp Köpek Oteli köpekler için kaliteli ve güvenilir mamalar kullanır. Ancak eğer köpeğinizin alışkın olduğu ya da almasını istediğiniz bir mama varsa bunu belirtebilirsiniz.

Köpek beslenmesinde mama değişikliğinde köpeklerde hazımsızlık veya ishal gibi durumlar olabilir. Bu yüzden yapılması gereken olabildiğince köpeklerin alıştığı mamayı verilmelidir. Eyüp Köpek Otelinde ayrıca her köpek için özel zamanlar oluşturulmaktadır. Bu zamanlar beslenme zamanları, gezdirilme zamanları ve banyo zamanları olmaktadır. Köpekler için rutin bir hayat önemlidir. Bu sayede vücut sağlıkları daha düzenli bir hal alacaktır. Ayrıca köpeğiniz hakkında bilinmesi gereken her durum önemli olduğundan ve hizmeti etkileyeceğinden Eyüp Köpek Oteli tarafından bilinmesi önemlidir. Örneğin köpeğiniz hamile ise alacakları mama miktarı ve aldığı hizmetler değişmektedir.

Bu yüzden köpeğinizin hassas olduğu durumlarının bilinmesi gerekilir. Köpeğinizin en iyi hizmeti almasını amaçlayan Eyüp Köpek Oteli sayesinde köpeğiniz kurumda bulunduğu süre içerisinde en iyi zamanları geçirecektir. Belirli rutinlerde beslenecek, gezdirilecek, yıkanacak, oyunlar oynayacak ve dolaştırılacaktır. Ayrıca başka hizmetler de köpeğiniz için vardır. Bu sayede siz tatilinizin keyfini çıkarırken ya da işlerinizi hallederken köpeğiniz de iyi vakit geçiriyor olacaktır ve köpeğinizi almaya geldiğinizde olması gerektiği gibi sağlıklı ve iyi hizmet almış bir köpek alacaksınız. Bu yüzden eğer köpeğiniz için bir yer arıyorsanız Eyüp Köpek Oteli tam size göre bir yer olacaktır.

Bu yazı 420 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.