köpek eğitimi

İstanbul Güngören Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek Otelleri Niçin Var?

Köpek otelleri, tatile çıkacak olan ya da yoğun bir iş temposuna sahip olan köpek sahiplerinin köpeklerini emanet edebilecekleri güvenilir yerler olarak meydana çıkmışlardır. Evcil hayvanınız bir köpek ise yorucu seyahatlere onunla beraber çıkmanız çok zor olacaktır. Böyle durumlarda köpeğinizi bırakabileceğiniz birilerini ararsınız. Ancak bıraktıktan sonra “Köpeğim acaba şu an nasıl?”, “ Acaba idare edebiliyor mu?” soruları kafanızı kurcalar durur. İşte tam da bu nedenle bu konuda deneyimli çalışanların bulunduğu köpek pansiyonları ve otelleri açılmıştır. Bu oteller uygun bir fiyat karşılığında köpeğinize sizin gösterdiğiniz gibi sevgi ve şefkat göstererek onlara bakmaktadırlar. Bunlardan biri de Güngören’de açılmış olan İstanbul Güngören Köpek Oteli adı ile hizmet vermektedir.

İstanbul Güngören Köpek Oteli Nasıl Bir Yer?

Bu köpek oteli sizin sevimli dostunuza ikinci bir yuva olma gayesi ile açılmıştır. İstanbul Güngören Köpek Oteli içinde köpeğinizin tüm ihtiyaçları karşılanır ve gerekli bakımları yapılır. Güngören’de hizmet veren bu köpek oteli, uzman ve içlerinde hayvan sevgisi bulunan kişileri çalışan olarak seçiyor ve sizler köpeklerinizi bu güvenilir kadroya emanet ediyorsunuz. Bunun dışında köpeğinizi bu kuruma bırakmadan önce her türlü merakınızı gidermek adına bu köpek oteline gelip dolaşabilirsiniz.

Bu köpek oteli yalnızca köpekleriniz düşünülerek tasarlanmıştır. Köpeklerinizin egzersiz ihtiyaçlarının karşılanması, yani dolaştırılabilmesi için hayli geniş gezi yollarına sahiptir. Ayrıca üstü açık olan oyun alanları da mevcuttur. Her köpek için kulübe şeklinde ayrı ayrı otel odaları vardır, bu odaların içinde köpeklerinizin oynayabileceği birkaç oyuncak ve elbette ki yatacakları yatakları bulunur. Köpeklerinizin odaları ve yatakları biricik dostunuzun rahatı düşünülerek ve özen gösterilerek tasarlanmıştır. Köpeklerinizin bakım, beslenme, oyun gibi her türlü işlemi düzenli bir şekilde ve saati saatine yapılmaktadır.

Sevimli dostlarınız için bir ya da iki saatlik gezinti etkinlikleri mevcuttur. Yıkanma ve kurulanma, tuvalet ihtiyaçları hassasiyetle karşılandığı gibi İstanbul Güngören Köpek Oteli çalışanları köpeklerinizin tüylerini de tarayarak onların bakımlı ve pırıl pırıl olması için elinden geleni yapıyor.

Köpeklerinizin mama saatleri de düzenli olduğu gibi mamalar veteriner hekimleri tarafından onay aldıktan sonra küçük dostlarınıza verilmektedir. Köpeğinizin sağlığını olumsuz etkileyecek, alerji vb. etkilere yok açacak mamalar kesinlikle verilmemekte, doğal ve organik mamalar tercih edilmektedir. Ayrıca eğer köpeğinizde mama değişikliğine gitmek istiyorsanız yanınızda en azından 3 gün yetecek kadar mama ile gelmenizde fayda var. Bunu nedeni bir anda meydana gelecek mama değişikliği dolayısı ile biricik dostunuzun sindirim sisteminde herhangi bir problem oluşmasının önüne geçmektir. Böylelikle üç günlük mama ve yeni mama arasında yapılacak geçişler ile köpeğiniz yeni mamasına kolaylıkla alışabilir. İstanbul Güngören Köpek Oteli birçok köpek otelinden ayrı olarak mama için ayrı bir ücret talep etmemekte ve mamayı da verdiği diğer hizmetlerin içine dahil etmektedir.

Köpeğiniz bu oteldeki oyunlar ve aktiviteler ile eğlenceli vakit geçirecek ve sıkılmayacaktır. Etkinlikler bakımından da sevimli dostlarımızın her türlü ihtiyacı düşünülmüştür. Misal verecek olursak köpeğinizin sosyalleşmesinden yanaysanız bu otelde köpeğinizin aktivite listesine daha çok diğer köpeklerle beraber yapabileceği toplu etkinlikler dahil edilecektir. Bu sayede bu otelde yalnızca köpeğinizin bakımı ile ilgilenilmeyip sosyal olması adına da büyük bir adım atılmış oluyor ve diğer köpeklerle olan ilişkileri gelişiyor.

İstanbul Güngören Köpek Oteli bünyesine ırkı dolayısıyla saldırgan davranışlarda bulunan köpekler kabul edilemiyor. Çünkü otelde kalan diğer canlıların da güvenliğinin sağlanması son derece önemlidir. Eğer sizler de dostunuzu emanet edebileceğiniz ve titizlikle çalışan bir yer arıyorsanız İstanbul Güngören Köpek Oteli’ne rahatlıkla güvenebilirsiniz.

 

Bu yazı 249 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.