köpek eğitimi

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

İnsanların kendilerine en yakın olarak görmüş oldukları dostları köpeklerdir. Pek çoğumuz evde köpek bakarız, besleriz. Tabi ki bazen bu konuda sıkıntılarda yaşayabilmekteyiz. Tatiller, iş seyahatleri ve daha birçok organizasyonlarda onları maalesef ki yanımızda götürememekteyiz. Bu durumlarda ise Başakşehir Köpek Pansiyonu küçük dostumuzu güvenerek bırakabileceğimiz güvenli bir adrestir. İstanbul Küçükçekmece Halkalı taraflarında bulunmakta olan bu şirin pansiyonda küçük dostunuz için her türlü konfor mevcuttur. Köpekler çok akıllı dostlarımızdırlar, çok akıllı olduklarından dolayı da sürekli ilgi, alaka ve sevgi beklemektedirler. Türlerine ve cinslerine göre de egzersiz yapmaları gerekmektedir. Köpeklerin en büyük ihtiyaçları oyun oynamaktır.

Evde bakılmakta ola köpeklerimizin enerjilerini atmaları amacı ile belirli aralıklarla dışarı çıkarılıp gezdirilmesi gerekmektedir. Köpekler için temel eğitim çok faydalıdır. Eğer köpeğinize evde bakmaktaysanız kesinlikle tuvalet eğitimi oldukça sıkıntılı bir durumdur. Tabi bu tuvalet eğitimini köpeğinize verirken eğitim sırasında köpeğinize asla şiddet uygulamamalısınız. Köpek bakmakta olan insanlar, genellikle köpeklerinin herhangi bir saldırıya karşı kendilerini koruyup kollayabilmelerini isterler ya da bulunmakta oldukları ortamları korumalarının isterler. Bu yerler ev, ofis vs. gibi mekânlar olabilir. Köpeğinizin bunu yapabilmesi için eğitilmesi gerekmektedir.

Tabi ki olur ve olmalıdır da zaten onlarda bir canlı. Hem de çok akıllı, çok sevimli olan canlılar. Sahiplerinin en yakın dostlarıdır onlar. Acil bir toplantınız çıktı ve bu toplantı için şehir dışına çıkmanız gerekmekte. Komşunuza köpeğime bir gün iki gün bakar mısınız diye sordunuz ama ilgilenemem dedi. Aileniz ise çok uzakta yaşamaktadır. E şimdi ne yapacaksınız? Kime emanet edeceksin can dostunuzu. Bütün gün iştesiniz yoğun çalışıyorsunuz, akşam ev geldiniz çok yorgunsunuz, can dostunuz köpeğiniz dışarda gezmek dolaşmak istiyor ne yapacaksınız?

Başakşehir Köpek Pansiyonu Hakkında

İşte bu yüzden dolayı köpekler içinde pansiyon oldukça gereklidir. Tabi ki bu pansiyonlarda da güvenilirlik, temizlik çok önemli olan konulardır. Ve yukarıda bahsetmiş olduğumuz en önemli konulardan biride köpeğinizin eğitimidir. İnsanlarda eğitim ne kadar önemliyse, köpeklerde de eğitim bir o kadar önemli bir konudur. İstanbul Küçükçekmece taraflarından ikamet etmekteyseniz veya işyeriniz bu güzergâhlarda yer almakta ise Başakşehir köpek pansiyonu küçük can dostunuzla ilgili her ihtiyacınız bulunduğunda yardımına koşmaktadır. Çoğu insanın çok üzerinde durmuş olduğu konu köpeğinin itaati konusudur.

Başakşehir’de bulunmakta olan bu köpek pansiyonunda bu konu ile ilgili köpeğiniz için eğitimde verilmektedir. Köpeğiniz bu konu üzerine merkezde pozitif olan sistem ile eğitilir. Haftada sadece bir gün evinizde, sizinle beraber 1,5 saatlik bir zaman diliminde uygulanır. Köpeğinize haftada ortalama olarak iki komut öğretilmiş olur. Sizin de bu eğitimi köpeğinize günde 10 dakika kadar bir süre köpeğinize tekrarlamanız gerekmektedir. İtaat eğitimi köpeğinize verilirken asla ve asla köpeğinize hiçbir şekilde şiddet içermekte olan eylemler ya da araçlar kesinlikle kullanılmamaktadır.

Başakşehir Köpek Pansiyonu

Başakşehir Köpek Pansiyonunda köpekleriniz kendi evindeki gibi rahat, huzurlu, birebir güvenli yaşayabilecekleri, sevgi dolu olan kalitesi ile hizmet sunmakta olan bir pansiyon hizmetidir. Köpeğiniz sizin yokluğunda ilgi isterler, sosyalleşmek isterler, egzersiz yapmak isterler ve oyun oynamak isterler ama bu siz yokken mümkün değildir. Köpeğiniz siz yokken bize emanet edildiğinde birebir ilgilenilir, sosyalleştirilir, egzersizi yaptırılır, eğitilir ve oyunlar oynatılarak köpeğiniz için stressiz bir şekilde vakit geçirmeleri sağlanır. Bu kadar hassas, bu kadar işine bağlı, titiz, tertemiz olan işini ciddiye alan bir kuruma köpeğinizi götürmenizi kesinlikle tavsiye ederiz. Emin olun hiç pişman olmayacaksınız. İçiniz ferah ve rahat bir şekilde köpeğinizi can dostunuzu emanet edebileceğiniz bir pansiyondur.

Bu yazı 404 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.