köpek eğitimi

İstanbul Sultanbeyli Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpekler bizim can dostlarımız olarak bilinir.  Birçok canlının yaşama alanına sahip olduğu gibi varsa bu köpeklerimiz bizim can dostlarımız içinde geçerlidir. İnsanların bu dünyada ne kadar çok yaşama hakkı varsa bu köpeklerimiz içinde vardır. Peki, tatile çıkarken ya da uzun bir iş seyahatinde bu can dostlarımız ne olacak? Bunun cevabı köpekler için özel olarak açılmış İstanbul Sultanbeyli Köpek Oteli ‘nde mevcuttur.

Neler Yapıyoruz?

Köpekleriniz siz tatile çıkarken aklınızın kalmayacağı şekilde bakımlardan geçecektirler.  Sanki kendi evlerindeymiş gibi rahat edecek ve siz gelene kadar dünya normlarının üzerinde olan otelimizde rahat edeceklerdir.  Otelimiz köpekler için gerekli bütün konfora sahiptir. Çeşitli koşu alanları , rahatça koşup oynamalarına olanak sağlarken onların kendilerini özgür hissetmelerini sağlayacak bu da aklınızın köpeğinizde kalmasını engelleyecektir. Kış ayları için köpekler için özel olarak hazırlanmış odalarımızda yeterli ısıtmalar mevcuttur. Soğuktan etkilenme gibi bir sorun karşınıza çıkmayacaktır.

Siz yanınızda yokken gerekli bütün konfora sahip olacak olan can dostlarınız sizin gibi huzurlu bir zaman dilimi geçireceklerdir. Kedilerini evlerindeki gibi özgür hissedeceklere, bütün bakımları yapılacaktır. Yemek yeme, banyo gibi konularda uzman kişiler tarafından yaptırılacak köpekleriniz hiçbir şekilde yabancılık hissetmeyecektir. Yirmi dört saat boyunca özel olarak izlenecekler her an ne yaptıkları kontrol edilecektir. Ayrıca onlar hakkında istediğiniz an bilgi alma hakkına da sahipsiniz.

Tatile çıkma, seyahat, ev taşıma gibi dönemlerde girdiğiniz telaşlar otelimiz sayesinde son bulacaktır. Otelimizde ki konfor sayesinde bu süreci kolay atmanıza yardımcı olunacak hiçb, r şekilde bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Uzman kadromuz sayesinde sürekli izlenen ve ne yaptıkları kontrol edilen köpekler tehlikelerden uzak bir şekilde zamanlarını geçireceklerdir. Yemek ihtiyaçları alışkanlıklarına göre yapılacak talebe göre mamalar verilecektir. Köpekleriniz bu sayede alışkanlıklarının dışına çıkmayacaklardır. Düzenleri bozulmayan can dostlarınız eve döndüğünüzde de düzenleri bozulmadığı için hayatlarına kaldıkları yerden huzurlu bir şekilde devam edebileceklerdir. Her türlü ilk yardım için gerekli olan sistemimizde istenmeyen bir durum söz konusu olduğunda uzman eşliğinde sizin de bilgilendirilmeniz üzerine müdahale de bulunulabilecektir.

Nasıl Beslenecekler?

İstedikleri gibi gezip dolaşabilecekleri geniş alanlara sahip sistemimiz onların keyifli vakitler geçirmelerini sağlayacaktır. Giderken kafanızda olan bütün soruların cevabını rahatlıkla sorabilirsiniz. Evdeki gibi mutlu olurlar mı orda da sevilirler mi gibi sorularla kafanızı bulandırırken otelimiz sizin için bu sorulara cevap olacaktır. Günlük ihtiyaçları sürekli olarak karşılanan köpekleriniz ayrıca sürekli temiz bir ortamda bulunacaklardır.

 

Sizin talepleriniz üzerine sürekli yediği bir besin varsa onunla beslenecek ya da ilaç kullanması gerekiyorsa bu not alınarak sizleyken hangi saatte veriliyorsa o şekilde verilecektir. İlk geldiklerinde kiloları boyları ölçülerek size bilgi verilecek dönüşte de aynı şekilde ölçümler yapılıp bilgilendirileceksiniz. Tuvalet düzenleri de sizin isteğiniz üzerine belli saatlerdeyse o saatlerde gezdirilerek giderilecektir. Burada sizin taleplerinizi önemsiyor can dostlarımızı kendi köpeklerimiz gibi görüp gerekli olan bütün bakımlarını yapıyoruz. Hiçbir şekilde kafanızda soru işareti kalmadan gönül rahatlığıyla köpeklerinizi bize emanet edebilirsiniz.

Bütün kontrollerden geçmiş olan sistemimiz size ve köpeklerinize gerekli olan bütün imkanları sunarken onların rahatlığını ve kendilerini huzurlu , kendi ev ortamlarında hissetmelerini birinci öncelik olarak almıştır. İlk önce onların kendilerine,  güvende hissetmesi ve huzurlu olması önemlidir. Siz aklınız can dostunuzda kalmadan rahat rahat bir seyahat yapmak isterken köpeğiniz de gerekli bakım, huzur ve güven içerisinde zamanını güzel bir şekilde geçirecektir. Uzman kadromuzun tam olarak hazır bir şekilde bulunduğu otelimizden önceden bilgi almanız mümkündür. Gelmeden önce rezervasyon yaptırarak köpeğiniz için yer ayırtmak sizin yararınıza olacaktır. Belli bir kontenjan sayısına sahip olan otelimiz için yer ayırtma sistemi de mevcuttur. Böylece siz gelmeden önce gerekli hazırlıklar yapılıp özel bir talep varsa o oluşturulacaktır.

 

 

Bu yazı 260 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.