köpek eğitimi

Gebze Köpek Pansiyonu Nerededir

Paylaş
 

Hayvanlar hayatımızın bir parçasıdır. Hayvanlar bizim eğlenceli zaman geçirmemizi sağlayan birer arkadaşlarımızdır da diyebiliriz. Hayvanlar aleminde en sadık hayvan köpektir diyebiliriz. Köpeklerin sadık olduğunu hemen hemen herkes bilmektedir. Bir köpek kimi zaman bir insanın hayatını kurtarmıştır. Yeri geldiğinde ise insana yalnızlığını unutturup dost olmuştur. Köpekler koruma duygusuyla kaplı hayvanlardır. Bu hayvanlardan bir kısmı hayatlarını sokaklarda sürdürürken diğer bir kısmı ise evcil olup sahipleri vardır. Bazı köpekler ise devletin yaptırdığı özel barınaklarda beslenmesi ve korunması gerçekleşmektedir. Özel kişilerin sahip olduğu köpek pansiyonları ve barınakların da köpeklerin eğitimi sıcak ortamlarda yaşamaları ve rehabilitasyonları yapılmaktadır. Buna en iyi örnek Gebze köpek pansiyonu olabilir.

Gebze neresidir?

Kocaeli sınırlarına bağlı olan Gebze ilçesi yaklaşık 500. 000 nüfus yoğunluğu gelişmiş sanayisi ve İstanbul’a komşu oluşu ile fevkalade bir yer olarak göze çarpmaktadır. Türkiye’de ilk olma özellik taşıyan organize sanayi bölgeleri üniversiteleri ve sosyal yaşam alanları ile de yaşamaya değer bir ilçe olan Gebze de bulunan hayvan barınakları ve pansiyonları da dikkat çekmektedir.

Gebze köpek pansiyonu köpeğinizin rahatı için tasarlanmıştır. Ayrıca talep etmeniz durumunda köpekleriniz için gerekli eğitimlerin verilmesi için gerekli eğitmenleri de bünyesinde bulunduran pansiyonda köpeğiniz belirlenen süreyi geçirirken aynı zamanda süre bitiminde tamamen eğitimli ve donanımlı bir hayvan olarak geri alınabilmektedir. Köpekler eğer sürekli evde kalırlar ise tembelleşme sorunu yaşarlar. Bu da bir süre sonra sağlık problemlerine yol açacaktır. Fakat pansiyona emanet edilen bu köpekler geniş alanlarda rahatça koşup oynayabilecekler ve tüm enerjilerini atacaklardır.

Köpek eve yorgun döner ise telaş yapmanıza hiç gerek yok. Çünkü yorgunluğu güzel bir gün geçirdiğinin belirtisidir. Pansiyonda bulunan diğer köpekler ile oynaması köpeğinizin sosyalleşmesi için büyük önem arz etmektedir. Alanlarında uzman kişiler ile köpeğinizin göz kulak testleri tırnak kesimi ve diğer tüm bakımları ile ilgilenen pansiyonda köpeğinizin huzurlu zaman geçirmesini sağlayan elemanlar mevcuttur. Siz kendi işinizi rahatça yaparken köpeğiniz de aklınız kalmayacaktır.

Gebze de oturan insanların gezip görebilecekleri hakkında rahatlıkla bilgi alabilecekleri tesis için o bölgede oturmayıp pansiyona köpeğini bırakmak fikrinde olan insanlar için ise iletişim araçları ile tesis hakkında bilgi vermektedir. Köpeğinizi teslim etmeye karar verirseniz de kayıt işlemleri için giderken yanınızda mutlaka köpeğe ait aşı kartını da ilgili personele teslim etmeniz gerekir.

Köpeğinizin periyodik aşıları geldiğinde ise pansiyon bulunan uzman veteriner hekimler tarafından aşıları yapılmakta ve köpeklerin sağlığı için her şey düşünülmektedir.

Eğer günlük yaşamınızda yoğun bir tempoda çalışıyorsanız ve köpeğinizin ev de yanız kalmasını istemiyorsanız Gebze köpek pansiyonu tam da aradığınız yer diyebilirim. Köpeğiniz İle ilgili bir sorun olduğundan ilgililer tarafından direkt olarak size ulaşılmaktadır. Bu nedenle köpeğinizi pansiyona bıraktığınızda sizinle irtibata geçilebilmesi için irtibat numaranızı doğru ve eksiksiz bir şekilde ilgili personele vermeyi unutmayınız.

Hayvanlarında insanlar gibi canlı ve duygulu olduklarını unutmayalım. Onlara bunu hissettirecek tembellikten uzak tutacak ve hasta olmamaları için elinden geleni yapacak uzman personele sahip olan Gebze köpek pansiyonu size kapılarını sonuna kadar açmış olup minik misafirlerini ağırlamaktan son derece mutlu olacaklardır.

Köpekler bütün gün yalnız kalacak, oyun oynayamayacaklar, bakımları yapılmayacak gibi düşünceler aklınızın ucundan bile geçmesin. Hayvan sevgisi olmayan kişileri pansiyonumuzda çalıştırmıyoruz, çalıştırmayız. Tesisimiz Türkiye’nin sayılı tesislerinden olup sağlık, hijyen aklınıza gelebilecek her şey de son derece kusursuz denilebilir. Bizi tercih etmemeniz için hiç bir sebep yok. Dünya kalitesi profesyonel ve organik köpek mamaları ile beslenme, kilo ve form garantisi. Tuvalet ve gezme ihtiyacı için günde en az iki kez birer saat açık gezi alanlarından istifade. Fazla söze gerek yok köpeğinizin mutluluğu bizim mutluluğumuzdur. Minik yavrularınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bu yazı 289 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.