köpek eğitimi

Ataşehir Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Ataşehir İstanbul’un en önemli ilçeleri arasındadır ve Anadolu yakasında bulunmaktadır. Çevresinde bulunan diğer ilçeler Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Üsküdar ve Sancaktepedir. Özellikle toplu konut projeleri ile ilgileri üzerine çekmekte ve birçok konut, ofis inşa edilmektedir. Düzenli bir yapılaşmaya sahiptir ve iş merkezleri, alışveriş merkezleri, hastaneler, kafeler, restoranlar, lüks daireler ve ofisler ile birlikte Anadolu yakasının gözdesidir. Modern görünümüyle dikkatleri üzerine çeken bölge, kolay bir ulaşıma sahiptir ve merkezi bir konuma sahiptir.

Bu bölgede bulunan Ataşehir Köpek Pansiyonu ise sizlere ve köpeklerinize en iyi hizmeti sunmaktadır. Köpek besleyenlerin en büyük sorunlarından biri hiç kuşkusuz seyahat etmektir ve köpeklerini yanlarında götürememektedirler. Gidilecek olan yerin uygun olmaması, köpeğin uzun yolculuklara dayanamayacak olması, evde köpeğe bakabilecek birinin olmaması, olsa dahi bu konuda yeterli bilgiye sahip olmaması gibi sebepler köpek sahiplerini zor durumda bırakabilmektedir. Bu aşamada verilebilecek en iyi karar, köpeğin iyi bakıldığına emin olunabilecek bir köpek pansiyonuna bırakmaktır.

Ataşehir Köpek Pansiyonu ise kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Köpeğin ihtiyaç duyabileceği konfora sahiptir. Köpeklerin tamamı birbirine zarar verebilecekleri düşünülerek ayrı odalarda tutulmaktadırlar. Mamaları ise kaliteli ve sağlıklı mamalardan oluşmaktadır. Köpeğin ırkına, kilosuna, yaşına ve alerjik durumuna göre mama tercih edilmektedir. Tercihe göre köpek sahibinin istediği mamalarda kullanılabilmektedir ve mama saatlerine köpek sahibi karar vermektedir. Köpeğin ihtiyaçlarının eksiksiz bir şekilde giderilmesini amaçlamaktadırlar ve sizin istekleriniz doğrultusunda giderilmektedir. Köpeklerin kabul edilmesindeki en büyük şart, köpeğin aşılarının tam olmasıdır. Aşı karnesinde aşıları eksik olan köpekler merkeze kabul edilmemektedirler. Ancak köpek sahibinin isteği üzerine, veterinerler tarafından köpeğinizin aşıları tamamlandıktan sonra alımı yapılabilmektedir.

Ataşehir Köpek Pansiyonu

Ataşehir Köpek Pansiyonu Hakkında

Köpeklerin tamamı günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere tuvalet ihtiyacı için özel olarak hazırlanmış alanlara çıkartılmaktadır. Gezme ve oyun ihtiyaçlarını gidermek için ise oyun alanlarında, belirlenen saatler içerisinde günlük egzersiz ve oyun ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanmaktadır. Saldırgan ve agresif köpekler ise, diğer köpeklere zarar verebileceği düşüncesiyle diğer köpeklerle bir araya getirilmemektedirler.

Ataşehir Köpek Pansiyonu aynı zaman da içerisinde köpek eğitim programları ve veteriner hizmeti de vermektedir. İstenildiğinde bu hizmetlerden de yararlanılmaktadır. Bu hizmetlerin tamamından yararlanabilmek için bir süre önceden rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Köpek sahipleri tarafından istenildiği taktirde köpeklerin odaları da dahil olmak üzere tüm alanların gezilmesine izin verilmektedir ve eğitimlerin tamamına katılabilmektedirler. Aynı zaman da köpek sahipleri köpeklerini getirmeden önce gelip merkezin tamamını gezebilir ve daha sonra en doğru kararı verebilirler. Köpeğin kaldığı süre boyunca herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşması durumunda, uzman veterinerler tarafından gerekli olan tüm müdahaleler en hızlı şekilde yapılmaktadır.

Ataşehir Köpek Pansiyonu istenildiği taktirde köpeğin alması gereken eğitimlerin tamamını güvenli ve disiplinli bir şekilde vermektedir. Bu eğitimler ile köpeğin sosyalleşmesi, size olan davranışlarının ve toplum içerisindeki davranışlarının en üst seviyeye çıkartılması amaçlanmaktadır. Uzman ekip tarafından gözlenen yanlış davranışların düzeltilmesi için gerekli müdahaleler yapılmakta ve köpeğin kaldığı süre içerisinde eğitimlere devam edilmektedir. Eğitimler sırasında ilk olarak köpeğin ırkı göz önüne alınmaktadır. Tüm ırkların özellikleri, öğrenme kabiliyetleri ve hızları farklıdır.

Bu nedenle her ırka, özellikleri göz önüne alınarak farklı programlar yapılmalıdır. Cezalarla veya zorlamayla eğitilmeye çalışılan köpeklerin çok başarılı olması beklenmemektedir. Bu nedenle köpeğinize uygun en doğru program uygulanmaktadır. Yavru köpeklerde ise öncelik tuvalet eğitimidir. Tuvalet eğitimi uygulanan en basit eğitimler içerisindedir ancak yavru köpekler ve sahipleri için çok önemli olabilmektedir.

Bu yazı 607 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.