köpek eğitimi

Satılık Köpek Manavgat

Paylaş
 

Firmamız Manavgat ilçemizde evcil hayvan, özellikle de köpek satışı yapmaktadır. Firmamız ilimizde işini en iyi yapan hayvan satış noktasıdır. Bizim en büyük hedefimiz satışa çıkan hayvanların en sağlıklı ve en doğru şekilde onları benimseyerek sahiplenecek yeni sahiplerine ulaştırmak. Ayrıca ilçemiz turistik bir ilçe ve doğal olarak oldukça yoğun. Bunun için de işlerimiz yoğun bir şekilde devam etmekte.

Firmamız bünyesinde her cins köpek bulundurmaktadır. Almak istediğiniz cins köpeği ne için almak istediğinizi belirlemek için danışmanlık da veriyoruz. Almak istediğiniz köpek sizinle evde mi yaşayacak, onu çiftlikte mi veya bahçede güvenlik veya bekçilik ve çobanlık için mi kullanacaksınız. Bütün bu kullanım amaçlarını ve şartlarını belirledikten sonra size yardımcı olabiliyoruz. Bununla beraber satışa çıkardığımız tüm hayvanlar gibi köpekler de tüm sağlık kontrollerinden uzman veterinerler tarafından geçiriliyorlar.

Gerekli tüm aşıları yapılıyor.Bu sayede ilk başta satıştan kaynaklanan sorunların tümü tarafımızdan çözülmüş oluyor. Satış sonrası sorumluluğumuz da devam ed-iyor. Köpeğiniz gerekli eğitimi almak için doğru ellere tarafımızdan yönlendiriliyor. Bununla beraber tarafımızdan gerekli veteriner kontrolleri için de tarafımızdan yönlendirilirsiniz. Size gerekli belgeleri de teslim edilir. Şeceresini de bilirsiniz. Aynı zamanda köpek maması da tarafımızdan temin edilmektedir. Kütahya satılık köpek konusunda oldukça şanslı bir ilimiz. Manavgat ilçemizde köpek satışı yoğun bir sektördür.

Satılık Köpek Manavgat

Satılık Köpek Manavgat

Bakımı, beslenmesi, kalacağı yer, kullanacağı tasması, veteriner kontrolleri ve eğitimi köpeğin cinsine göre değişir. Bunu mutlaka takip etmeniz gerekir. Bu konuda da sizlere yardımcı oluyoruz. Eğitimleri özellikle çok önemlidir ve bir av köpeğiyle bir çoban köpeğini eğitimi mutlaka farklıdır. Bunun için hem köpeğinizin cinsini hem de kullanım amacını iyi bilmeli ve eğitimini guna göre almasını sağlamalısınız. Aynı zamanda eğer köpeklere gereken ilgiyi göstermeniz gerekir. Eğer gereken ilgi ve bakımı gösterme şansınız yoksa kesinlikle almamanızı öneririz. Çünkü köpekler yapıları gereği insanlara kuvvetli duygularla bağlanırlar. Bu bağlılıkları koptuğu anda bu canlılar büyük zarar görecek kadar hassastırlar. Satılık köpek alırken mutlaka alacağınız köpeklerin ihtiyaç ve bakımını sağlayıp sağlayamayacağınızı iyice ölçüp biçerek karar vermenizi mutlaka öneririz. Bizim için müşterimizin ve satıyor olduğumuz köpeklerin öncelik ve mutlulukları herşeyden önemlidir. Müşteri memnuniyeti herşeyden önde gelir. Satılık köpek Manavgatta bizim işimiz.

Bu yazı 1110 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Dogan Kaya dedi ki:

    Golden retriever 4,5 aylık köpeğimi güvenilir bir yere vermek istiyorum benim evim müsait olmadığı için bakamıyorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu