köpek eğitimi

Teşvikiye Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

Evcil hayvan sahibi olmak çok güzel ama bir o kadar da sorumluluk getiren bir durumdur. O masum canların karşılıksız ve sonsuz sevgisine paha biçilemez. Bu eşsiz sevgi hayvan sahibi olmanın zorluklarını da unutturmaktadır.

Seyahatlerin Vazgeçilmez Unsuru:

Köpek Pansiyonları Günümüz koşullarında bir yere sabit yaşamak giderek zorlaşmaktadır. Şirketlerin bırakın ülke sınırlarını, küresel ölçekte gelişmiş olması iş seyahatlerini de beraberinde getirmektedir. Uzun ve yorucu iş seyahatleri sırasında insanların aklının bir de eş, dost, akrabaya bıraktıkları köpeklerinde kalması can sıkıcı olabilir. Bu seyahatler sıklaştığında sürekli yakınlarınızdan yardım istemek onları da zor durumda bırakabilir.

Çünkü köpek bakımı yemeğini vermekle bitecek bir sorumluluk değildir. Canınız gibi sevdiği köpeğinin her ihtiyacının giderildiğinden emin olmak istersiniz. Güzel bir tatile çıktığınızda geride bıraktığınız köpeğinizin mutsuz olduğunu düşünmek tatili size zehir edebilir. İçinizin rahat etmesi köpeğinizin ancak güvenilir ve uzman ellerde olduğunu bilmekle gerçekleşecektir.

Teşvikiye Köpek Pansiyonu ve Özellikleri

Köpek pansiyonları günümüzde bir ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Yoğun seyahat programı altında insanlar en kısa sürede ulaşabilecekleri bir köpek pansiyonu isterler. Türkiye’nin mega kenti İstanbul’un bir çok semtinde olduğu gibi Teşvikiye’de de köpek pansiyonu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik Teşvikiye köpek pansiyonu fiyatı cebinizi yakmaz.

Güler yüzlü bir hizmetin adresi olan Teşvikiye köpek pansiyonu, tamamı uzman ve deneyimli bir ekiple hizmet vermektedir. Hayvan bakımının en önemli ve birinci şartı hayvan sevgisidir. Hayvan sevgisiyle dolu olan personeliyle köpeğinizin bakımının en iyi şekilde karşılanacağından emin olabilirsiniz.

Köpek Bakımı ve Eğitiminde Teşvikiye

Köpek Pansiyonu Kısa ya da uzun dönemli köpeğinizi bırakmak durumunda kaldığınızda köpeğinizin rahatı için yapılması gereken bir sürü iş vardır. Öncelikle yemeği zamanında verilmeli, alışkın olduğu mama ve düzen uygulanarak kendini evindeymiş gibi hissetmesi sağlanmalıdır. Özellikle sahibinden ayrıldığı için yaşayacağı üzüntü bu şekilde bir nebze yumuşatılabilir. Tuvalet ihtiyacını yine alışkın olduğu düzenle karşılaması sağlanmalıdır. Köpekler kafes gibi çağ dışı mekanlardan uzak tutulmalıdır. Hayvanların rahatça koşup oynayabileceği bir bahçede olmaları gerekir.

Tabi başlarında onlarla oynayacak bir uzmanla birlikte. Köpek pansiyonlarında bir çok köpeğin bir arada yaşadığı göz önünde bulundurulursa bir veteriner hekim gözetiminde ve hijyenin tam olarak sağlandığı bir ortamda yaşamaları yine çok önemlidir. Köpekler sadece fizyolojik ihtiyaçları olan canlılar değildir. Sosyal yönü de olan hayvanlardır. Bu nedenle sevmeye, sarılmaya ihtiyaç duyarlar. tüm bunlar köpeğinizin öncelikli ve vazgeçilemez ihtiyaçlarıdır ve bunların karşılanması haklarıdır. Sektördeki köklü duruşuyla, tecrübe ve uzmanlığıyla köpeğinizi mutlu etmenin garantisini veren Teşvikiye köpek pansiyonu fiyatı da oldukça uygundur. Hem sizin seyahatinizdeki huzurunuzun, hem de köpeğinizin yokluğunuzdaki mutluluğunun adresi Teşvikiye köpek pansiyonudur.

Uzun yıllar köpeği ile birlikte yaşamış, onu kendine can dostu edinmiş insanların seyahatleri boyunca köpeklerinin en iyi şekilde ağırlandığından gönül rahatlığıyla emin olabilecekleri Teşvikiye köpek pansiyonuna yılın 12 ayı istediğiniz zamanda ulaşabilir, huzurla köpeğinizi teslim edebilirsiniz. Deyim yerindeyse “Canınız canımızdır” söylemiyle hareket eden uzman ve deneyimli ekibiyle köpeğinizin mutluluğu sağlanacaktır.

Böylece siz de iş seyahatinize yoğunlaşabilecek ya da tatilinizi gönül rahatlığıyla yaşayabileceksiniz. Köpeğinize dost olduğu kadar Teşvikiye köpek pansiyonu fiyatı ile de cebinize dosttur. Köpeğinizi birine bırakma ihtiyacı duyduğunuzda Teşvikiye köpek pansiyonu aklınıza gelen ilk isim olacak. Alanında deneyimli personeliyle köpek bakımında ve eğitiminde iddialı olan pansiyonda köpeklerin yaşayabileceği herhangi bir olumsuzluk durumunda veteriner hekimler de hazır bulunur.

Bu yazı 328 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.