köpek eğitimi

İstanbul Avrupa Yakası Köpek Oteli

Paylaş
 

Tek başınıza veya ailenizle seyahat etmek istiyorsunuz ve köpeğinizi bırakmak zorundasınız. Ancak köpeğiniz ne olacak? Onu tek başına bırakamayacağınız gibi herkese de emanet etmek istemiyorsunuz. Aklınızda tek bir soru var. Köpeğimi bırakarak nasıl giderim? Artık bu sorular aklınızı karıştırmayacak. Köpeğinizi bırakabileceğiniz ve onunla özel olarak ilgilenecek ve onlara özel tasarlanmış bir yer İstanbul’da bulunmakta. İstanbul Avrupa yakası köpek oteli ile artık köpeğinizden ayrı kalsanız bile köpeğiniz emin ellerde olacak.

İstanbul Avrupa yakası köpek oteli köpekler için özel olarak düzenlenmiş ve onların konforu, rahat bir hayat geçirmesi ve diğer köpeklerlerle sosyalleşerek güzel anlar yaşaması için tasarlanmıştır. Köpeğiniz için gerekli olan her şey otelde bulunmaktadır. Beş yıldızlı bir otel konforuyla donatılmış olan otelde şirin misafirlerimizin rahatı için her şey düşünülmüş. Öyle ki kendi evini aramayacak kadar güzel bir ortam bulunmakta otelde. Köpek eğitiminde uzman kadromuzla köpeğinizi eğiterek ve eğlendirerek hoş zaman geçirmesini sağlayacağız. Ayrıca otelimizde köpekleriniz sürekli olarak sağlık kontrolünden geçirilmekte. Veteriner hekimlerimiz tarafından sağlık kontrollerinin yanı sıra köpeklerin bakımları sürekli olarak yapılmaktadır. Köpeklerin kaldığı yerlerin temizlikleri muntazam şekilde yapılmakta, yedekleri yemeklerin ve içtikleri suların temizliğine özen gösterilmektedir. Biz köpeğinizi kendi köpeğimizmiş gibi büyük bir özen ve sevgiyle bakmaktayız. Köpeğinizle sürekli ilgilenerek onlara sizin yokluğunuzu hissettirmemek için gayret sarf etmekteyiz.

Köpeğinizi bize emanet ederken köpeğinizle ilgili alışkanlıkları sevdiği ve sevmediği şeyleri gibi değişik konularda sizde bilgi alarak onunla ilgilenmekteyiz. Ayrıca köpeğinizin aşılarının olup olmadığı, herhangi bir rahatsızlığının olup olmadığı ile kısa bir bilgilendirilme ile sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Çünkü her köpeğin tuvalet alışkanlığı, beslenme alışkanlığı gibi durumlar birbirinden farklılık göstermektedir. Ayrıca sağlık problemleri mevcut ise daha hassas davranmak gerekebilmektedir.  Onun için her minik misafirimizle özel ilgilenmeyiz. Onlarla ilgilenirken diğer sevimli misafirlerimiz ile eğlenerek ve oyunlar oynayarak aynı zamanda sosyalleşmektedirler. Ayrıca günlük rutin yürüyüşlerle köpeğinizi gezintiye çıkarıyoruz.

istanbul avrupa yakası köpek oteli

 İstanbul Avrupa yakası köpek oteli Hakkında

Köpeğiniz dinlendiğini odaları da son derece konforludur. İstanbul Avrupa yakası köpek otelimizde köpeğiniz için her şey düşünülmüş. Kendi ev ortamında olan her şey ve her imkân köpeğinize sunulmaktadır. Sizin yokluğunuzda köpeğiniz sevgi ve ilgiden mahrum kalmayacak sizin yokluğunuzu köpeğinizi hissettirmeden köpek eğitimi ve bakımında deneyimli ve tecrübeli personelimizle köpeğinize rahat ve konforlu bir ortam sunarken, onun becerilerini geliştirebileceği ve sosyalleşerek öğreneceği kaliteli bir hizmeti sevimli dostlarımız için sunmaktayız. Köpeğinizin alışkanlıkları dikkate alınarak onların için özel bakım programı yapılmaktadır. Köpeğiniz ile ilgili telefonlarımızı arayarak sürekli olarak bilgi alabilirsiniz. Köpek bakımı zor ve sabır gerektiren bir iştir. Ayrıca sevgi ve ilgi gerektirir. Biz her bir misafirimizin bakımını büyük bir özenle ve sürekli gözetim altında yapmaktayız. Bakıcılarımız tarafından köpeğinizin ihtiyaçları en kısa zamanda titizlikle karşılanmaktadır.

Sizde köpeğinizi bize gönül rahatlığıyla ve gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Köpeğiniz bizimle sizinle olduğu kadar mutlu ve huzurlu bir ortamda bizim misafir olacaktır. Minik misafirimiz konforlu, huzurlu ve temiz bir ortamda veteriner hekimlerimizin sürekli kontrolünde yaşayacaktır. Ayrıca köpeğiniz burada yeni arkadaşlar edinecek onlarla vakit geçirerek sizin yokluğunuzda da mutlu zamanlar geçirecektir. Köpeğinizin her türlü rahatının ve konforunun düşünüldüğü otelimizde köpeğiniz sizin ile geçirdiği sıcak aile ortamının aynısını bizimle bulacak, sizden uzakta hoş bir tatil geçirecektir. Tatil insanlar kadar hayvanlarında hakkıdır. Köpeğiniz sizden ayrı vakit geçirse de bizimle geçireceği zaman onun için çok faydalı olacaktır.

Bu yazı 1004 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.