köpek eğitimi

Köpek Oteli Bağcılar

Paylaş
 

Köpek oteli Bağcılar sizinle aynı hassasiyeti yaşayan insanlar tarafından kurulmuştur. Bu otelde köpeğim ne yapıyor ne halde, yemekleri yapıldı mı, düzenli olarak ilaçları verildi mi diye endişelenmenize gerek yok. Bu otel köpekleriniz için muhteşem bir imkân sunmaktadır. Köpek oteli Bağcılar’ın geniş odaları, köpeğinizin gün boyunca rahatça koşup oynayacağı bahçeleri ve sıcak atmosferi ile köpeğinizin konforunun emin ellerde olduğunu vaat ediyor. Köpeklerinizin uyuyacakları alanlar yalıtımlı, yatakları antielerjik ve trambolin, geniş ve hijyenik konaklama odaları ile lüks bir konfor sağlamaktadır. Bu otelde köpekleriniz 24 saat kamera ile izlenmektedir. Ayrıca istediğiniz zaman siz de dostlarınızı kameradan seyredebilir ve içinizi rahatlatabilirsiniz. Bazı otellerde hayvanların yemek yedikleri odalar ayrıdır. tüm odalarda iyon pompalı klimalar vardır. Hayvanlarınız uyurken klasik müzik eşliğinde dinlenirler.

Köpekleriniz Nasıl Bir Yerde Konaklar

Bağcılar ise bir tatil köyünü aratmamaktadır. Geniş arazilere kurulan köpek otelleri köpeklerin özgürce gezecekleri alanlarla barındırmaktadır. Ayrıca yüzmeyi seven köpekler için yüzme havuzu da bulunduran oteller köpeğinizin eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olmaktadır. Oteller ısı ve ses yalıtımlıdır. Köpeklerin kaldıkları odalarda güneşten zarar görmesinler diye ona uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Köpekleriniz pansiyonlarda olduğu gibi kafeslere kapatılmaz. Siz içiniz rahat olarak tatiliniz yaparsınız. Köpeklerinizin yattığı yerler düzenli olarak temizlenir. Aynı zamanda bakıcılarımızda köpeklerinize düzenli olarak eşlik etmektedir. Köpekler organik mamalar ile beslenir. Köpeklere verilen su temiz ve kontrolleri yapılmıştır. Köpekleriniz günde en az iki kez bir saat tuvalet ve gezme ihtiyaçları için dışarıya çıkarılırlar.

köpek oteli bağcılar

Köpeklerinizin Aşıları

Köpeklerinin aşıları tam olmayan kişilerin köpekleri otellere alınmaz. Aşıları tam olmayan köpekler diğer köpeklere vereceği zarardan dolayı böyle bir şey suiistimal edilemez. köpeğinize başka bir köpeğin verdiği zarardan dolayı mazeretler uydurulmaz. Köpeğiniz teslim ettiğiniz gibi sizlere verilir. Bağcılar Köpek oteli köpeğinizi taahhüt ettiğiniz zamanda almazsanız hiç bir mesuliyeti kabul etmez. Oteller sizi arar fakat ulaşamadığı zamanda köpeğinizi sahiplendirebilir. Köpeğiniz 6 aylık gibi bir süre otele bırakan kişiler ayı geldiği zamanda parasını ödemek zorundadır.

Tarım bakanlığı tarafından istenen belgelere sahip olmayan köpekler yine otellere kabul edilemez. Aşılaması yapılmamış yada Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otellerin kabul etmesi mümkün değildir. Köpeklerinde uyuz, pire gibi rahatsızlığı olan kişilerin otellere kabul edilmediği bilinmelidir. Diğer köpeklerin sağlığını hiçe sayan hiçbir davranış kabul edilemez.

Köpeklerinizin Ulaşımı ve Güvenliği

Köpeklerini oteller ister siz bırakabilirsiniz ister otellerin ücretli servis araçlarından yararlanabilirsiniz. Köpekleriniz buraya girdiğin rutin kontrollerden geçmektedir. Köpekleriniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolleri yapılmaktadır. Otellerde 24 saat köpeklerle olan veterinerler vardır. bu veterinerler köpeklerin uygun hijyen kurallarında yaşamasından da sorumludur. Otellerde köpeklerin kaldığı yerler günlük veteriner tarafından kontrol edilir. Köpekleriniz kuaför hizmeti de sunulmaktadır. Köpeklerinize manikür, pedikür yapılmaktadır. Bunlardan ek ücret alınmaktadır.

Köpek Oteli Bağcılar – Köpekleriniz Otelden Giderken

Sizin yokluğunuzda sevgi ve ilgiden mahrum kalmasın diye köpekleriniz deneyimli çalışanlar ile sürekli ilgilenilir. Köpeğiniz bu tatil köyü gibi lüks otellerde sosyalleşir. Döndüğünüzde köpeğinizin sizi özlediğini anlarsınız fakat ortamına da iyice alışan köpek burayı özleyecektir. Köpeğiniz yokluğunuzda emin ellerdedir. Kendilerine emanet edilen her köpeğe sanki kendi köpekleri gibi hassasiyet gösteren bu otellere köpeğinizi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. Köpeklerinizin uzun süre kaldığı zamanlarda lütfen aylık olarak kiranızı yatırınız. Kiralarınız geciktirmeyin ki biz köpeklerinize daha iyi hizmet sağlayabilelim. Köpekleriniz giderken göz, kulak, kilo ölçümü yapılır. Bize teslim ettiğiniz gibi size verilir.

Bu yazı 430 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.