köpek eğitimi

Kartal Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek otelleri, hayvan severler için, çeşitli ilçe ve semtlerde kurulmuş kurumlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Kartal Köpek Oteli’ de bu kurumlardan bir tanesidir. Sevimli dostunuzdan ayrılmanız gereken zaman zarfında, Kartal Köpek Oteli’ni güvenle tercih edebilirsiniz. Bu oteli, gidip ziyaret ederek, uzman kadrosu ile görüşerek, köpeğinizi emanet etmeden önce bu kurum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz ve güvenebileceğiniz bir ortam olduğunu kendi gözlerinizle görme olanağına sahip olabilirsiniz. Onun rahatı, konforu ve yapısına uygun olarak bakılması için, bu kurumda öncelikle onun ile ilgili hazırlanmış olan bazı soruları cevaplamanız istenir. Böylelikle, sahiplerinin onu tanıdığı, ihtiyaçlarını ve huylarını bilip ona göre bakımını sağladığı gibi, otel çalışanları da sahiplerinin yokluğunu hissetmemesi ve güzel zaman geçirebilmesi için hassasiyetle çalışacaktır.

Bir canlının bakımını üstlenecek olan bireyler, onların sorumluluğunu almayı, ihtiyaçlarını karşılamayı da kabul ederler. Onların bakımı için gereken zamanı ayırabilecek, onlara gereken ilgiyi gösterebilecek, sevgilerini hissettirebilecek, eğitim sürecini sabırla geçirebilecek olduğunuzdan emin olmalısınız. Çünkü sahip olduğunuz bu dostunuz ömrü boyunca sizinle birlikte yaşayacak, size dost olacak ve hayatınızı, evinizi, sevginizi paylaşacaklardır. Hayvan severler, bakımlarını üstlendikleri sevimli canlılar ile aralarında bir bağ kurarlar. Özellikle köpekler, insanların en iyi dostu olarak bilinirler ve onlara ömürleri boyunca arkadaşlık ederek yoldaş olurlar. Eğer bir köpek sahibi iseniz, size olan bağlılığı, sevgisi ve itaatkârlığı için belirli bir zaman geçmesi gerektiğini bilirsiniz. Bu sevimli dostunuzun bakımı için hassas davranmalısınız. Köpeğinizin yaşayacağı ortamı, onun ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn etmelisiniz.

kartal köpek oteli

Kartal Köpek Oteli Hakkında

Fakat bazı durumlarda, onlardan bir süreliğine ayrılmanız gerekebilir. Örneğin seyahat etmeniz gereken, onu götüremeyeceğiniz ortamlar olduğunda onun bakımını nasıl yapacağınızı ya da onu nasıl ve kime emanet edeceğinizi düşünebilirsiniz. Bu tür zamanlar için, çeşitli köpek pansiyonları ve otelleri kurulduğunu göreceksiniz. Sizin köpeğinizden ayrı kalmanıza sebep olacak bu durumlarda, onun için titiz davranan, güvenilir ve onun rahat yaşayabileceği bir ortam aramak durumunda kalabilirsiniz. Böyle zamanlarda en güvenilir yerler, köpek bakımı konusunda uzmanların bulunduğu bu köpek otelleri olacaktır. Böylelikle bu zaman dilimini onu güven içinde ve dostunuzu emin ellere teslim edebileceğiniz bir kurum olan bu otellere emanet edebilirsiniz.

Bu kurumda bulunan uzman veteriner hekimler, köpeğinizi sürekli kontrol altında tutacağından, sağlığı açısından da hiçbir endişeye kapılmamanıza gerek kalmayacaktır. Bunun yanı sıra beslenme şekilleri ve öğünleri de sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizin uyguladığınız şekilde devam edecektir. Köpeğinizin egzersiz ihtiyacı için, onu gezdirebilecek ve yürüyüşler sağlayabilecek olan çalışanları ile, bu ihtiyacı da güven için de sağlanacaktır.

Bunların yanı sıra, Kartal Köpek Oteli çalışanları işlerini severek yaptığından, köpeğinize gereken ilgi ve sevgiyi hissettirecek olduğundan, köpeğinizin huzurlu bir zaman geçirmesi için gereken tüm ihtiyaçlarının karşılandığından emin olabilirsiniz. Tuvalet ihtiyacı da yine sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda karşılanacaktır. Dört ayaklı bu dostlarımız, burada geçirecekleri zamanlarını tıpkı evlerindeymiş gibi aynı şekil ve düzende geçireceklerdir. Ayrı kaldığınız ve bu kurumu tercih ettiğiniz zamanlarda, kurumu arayarak köpeğiniz ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve durumunu öğrenebilirsiniz. Köpeğinizi gözünüz arkada kalmadan emanet edebileceğiniz bu kurumda, köpeği getirilen aşı kartları da istenmektedir. Bu şekilde köpeğinizin sağlık durumu takibi uzman veteriner hekimler aracılığı ile kontrol edilecektir.

Bu yazı 505 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.