köpek eğitimi

Bağcılar Köpek Oteli

Paylaş
 

Bağcılar Köpek Oteli köpekler için hizmetler sunan ve köpek sahiplerini işlerini hallederken ya da tatile çıkarken köpeklerini bırakabilecekleri güvenli bir yerdir. Bağcılar Köpek Otelinde verilen hizmetler sayesinde köpeğinizin bütün ihtiyaçları giderilecek ve iyi bir zaman sunulacaktır. Beslenme, bakım, sağlık kontrolleri, gözetmen kontrolünde geçen zamanlar, oyunlar, diğer köpeklerle kaynaştırma ve daha fazla hizmet Bağcılar Köpek Oteli tarafından sunulmaktadır. Köpek otelleri iş gezisine çıkan, ya da gelen yaz tatili ile beraber tatil planı yapan fakat köpeklerini nereye bırakacaklarını bilmeyen köpek sahipleri için iyi bir seçim olarak ortaya çıkmaktadır.

Köpek sahiplerinin bildiği gibi köpeklerin bakımı kolay bir iş değildir ve dikkat isteyen bir konudur. Köpeklerin beslenmesi, gezdirilmesi, banyo yaptırılması veya veterinere götürülmesi gibi durumlar vardır ve bunların giderilmesi gerekmektedir. Bu yüzden herkese köpek bakımı konusunda güvenilemez. Bunu bilen Bağcılar Köpek Oteli köpekler için en iyi fırsatları sunarak köpeğinizin siz yokken iyi vakitler geçirmesini amaçlamaktadır. Köpeğinizin her türlü ihtiyacını karşılamak için hizmet veren kurum sayesinde gözünüz arkada kalmadan yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bağcılar Köpek Otelinde her köpek kabul edilir ve diğer köpeklerle kaynaşmaları sağlanır. Bu sayede daha iyi bir ortam olması amaçlanır. Bunun için gözetmen kontrolünde oyunlar oynanır ve kaynaşmaları için fırsatlar verilir. Amaç köpeğinizin sosyalleşmesi ve yeni dostlar edinerek daha keyifli vakitler geçirmesidir. Aynı zamanda Bağcılar Köpek Otelinde bulunan her köpeğin sağlına dikkat edildiğinden sağlık konusunda da bir endişeniz olmaz. Köpeğiniz için geniş alanlar yaratan Bağcılar Köpek Oteli sayesinde köpeğiniz dar ve boğucu yerlerden kurtulur. Daha fazla eğlenir, daha fazla keyif alır.

Bağcılar Köpek Oteli

Bağcılar Köpek Oteli Hakkında

Ayrıca köpeklerinizin ihtiyaçları da Bağcılar Köpek Oteli tarafından düşünülmüştür. Bağcılar Köpek Otelinde öncelik daima sağlıktır. Bu yüzden köpeğinizin sağlığının kontrolü için veterinerler görev alır. Ayrıca aşılar da düşünülür. Sizden istenen köpeğinizin aşı durumunu belirten aşı karnesi veya buna benzer bir belgedir. Bu sayede siz yokken bile köpeğinizin aşıları geç kalmadan yapılacaktır. Bilinmelidir ki köpekler için aşı son derce önemlidir ve zamanında yapılmalıdır. Bu yüzden her köpek için aşıların yapılmasına dikkat edilir. Bu hem sizin köpeğinizin hem de diğer köpeklerin sağlığı için gereklidir.

Bağcılar Köpek Otelinde beslenme önemli olan bir diğer konudur. Bağcılar Köpek Otelinde kullanılan mamalar güvenilir markalara aittir. Ancak eğer köpeğinizin alıştığı ya da almasını istediğiniz bir mama varsa bun da belirmeniz gerekmektedir. Çünkü aşı değişiminde köpeklerde ishal ve hazımsızlık gibi istenmeyen durumlar olabilmektedir. Bu yüzden köpeklerin olabildiğince alıştığı mama vermeye çalışılır. Ayrıca köpeklerin alıştığı günlük hayat rutini de sağlanmaya çalışılarak köpeğinizin ortama uyumu sağlanmaya çalışılır. Bu sayede köpeğiniz belirli vakitlerde gezdirilir ve banyo yaptırılır. Eğer istediğiniz bir diğer istek varsa bunu da belirtebilirsiniz.

Köpek otelleri yüzyıldan uzun süredir Avrupa’da hizmet veren kurumlardır ve köpeklere hizmet için tercih edilen yerlerden biridir. Köpekleri için en iyi hizmeti sağlanmaya çalıştığı köpek otellerinden biri olan Bağcılar Köpek Oteli de aynı fikirle çalışmaktadır. Siz de kepeğinizi Bağcılar Köpek Oteline getirebilir ve iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Getirdiğiniz köpeğiniz ile ilgili olan bilgileri de vermeyi unutmayın. Bu sayede Bağcılar Köpek Oteli köpeğiniz için en iyi hizmeti verebilecektir. Özellikle köpeğiniz gebe ya da bir duruma, eşyaya, yiteceğe hassas ise bunun kurum tarafından bilinmesi son derce önemlidir. Bu sayede bu durumlar dikkate alınır ve hizmet bunlara göre şekillenir. Siz de tatilinizin tadını çıkarırken köpeğiniz Bağcılar Köpek Otelinde iyi vakit geçiriyor olacaktır.

Bu yazı 634 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.