köpek eğitimi

Köpek Oteli Kartal

Paylaş
 

Köpek sahibi olanların en büyük korkusu bir yere gidecekleri zaman köpeklerine ne olacağı korkusudur. Bıraktığı kişi ona iyi bakabilir mi, yemeğini zamanında verir mi, onu yürüyüşe çıkarır mı ya da günlük ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilir mi gibi sorular yüzünden gittiği yerde hep kuşkuyla yaşar. İş gezileri ya da kafalarını dağıtmaları için her nereye gittilerse tatil zehir olur. Ev ortamına alışık olan köpekler kapalı otel bölümlerinde, dışarıya alışık olan köpekleriniz ise bahçede kendilerine ayrılan bölümde kalabilirler. Küçük misafirlerimiz için gözünüz arkada kalmasın diye her türlü konfor sağlanmıştır. Veterinerler ile köpeklerin kaldığı bölümler her gün dezenfekte edilerek temizlik kurallarına uyulur. Siz sevdikleriniz ile mükemmel bir tatil geçirirken köpeğinizde arkadaşları ile eğlenceli zaman geçirir.

Köpek Oteli Kartal’ da Köpekler Nasıl Beslenir?

Köpekleriniz organik mamalarla beslenir ve verdiğiniz kiloda size teslim edilir. Köpeğinizi bize aldığınız gibi teslim edebiliriz. Bir başka köpekle iletişiminden dolayı yaralanmalar olmaz. Hırçın bir köpekle bir sorun yaşarsa anında yanından uzaklaştırılır. Tuvalet ve gezi ihtiyacı için yanında bir bakıcıyla günde en az iki kez bahçe gezisine çıkarılır.

Köpek Otelinde Köpeklerin Sağlık Kontrolleri Nasıl Yapılır?

Köpekleriniz otelimize giriş yapıldığında kilo kontrolü yapılır ve öyle alınır. Giderken ise bu köpeklerin tırnak kontrolü, göz ve kulak temizlikleri gibi çeşitli kontrolden geçirilerek sahiplerine teslim edilir. Ayrıca köpeklerin kaldığı oteller ses ve ışık yalıtımı ile dizayn edilmiştir. Köpeklerinizin tarım bakanlığının istediği aşıları yapılmalıdır. Bu aşıları olmayan köpekleri otelimize kabul etmemekteyiz. Bu aşılar şunlardır: “Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otelimizde ağırlamamız mümkün değildir ve lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız.

köpek oteli kartal

Köpek Otellerinin Fiyatı Nasıldır?

Köpek otelleri aynı tatil köyü mantığı şeklinde işletilmektedir ve oteller yılın belirli bölümleri artan taleplerle daha yüksek fiyat uygulanmaktadır. Köpek oteli fiyatları günlük 40-50 TL civarındadır. Bu fiyatların dışında lüks köpek otellerinin fiyatı daha yüksektir. Bu fiyata köpeklerin maması, gezdirilmesi, diş, göz ve kulak kontrolleri ve veterinerlerin günlük kontrolleri için geçerlidir. Özel mama istendiği zaman ek ücret olarak talep edilir. Bazı köpekler diyette olabilir bu yüzden mamaları başkadır. Sizin verdiğiniz listeye uyarak onun yemeğiniz veririz.

Otelimizde Kuaför Hizmeti Vardır

Kuaför, güzellik ve tüy bakım gibi hizmetler için ek ücretler talep edilmektedir. ayrıca köpeklerin yedikleri yemeklerin ve içtikleri suyun temizliğine büyük önem verilmektedir. Köpeklerinizin manikür ve pedikürü yapılmaktadır.

Yokluğunuzda Köpeklere İlgi ve alaka

Sizin yokluğunuzda köpeğiniz sevgi ve ilgiden mahrum kalmasın diye köpeğinize alanında deneyimli personel tarafından gerekli alaka gösterilir. Köpeğinizin sosyalleşmesi bu otelde sağlanır. Köpekleriniz sizin yokluğunuzda yeni arkadaşlar edinecek ve yokluğunuzu hissetmeden zamanlarını geçireceklerdir. Geniş bir bakım alanına ve oyun merkezine sahip olunan otelde köpekleriniz diğer köpeklerle iyi vakit geçireceklerdir. Köpek oteli Kartal ile dostlarınız yüzünden gözünüz arkada kalmayacaktır. Otelde eğlenceye doyamayan köpekler sahiplerini gördüğü zaman sevinmekteler ama otelden ayrılırken de ayrılmak istememektedirler.

Köpekleriniz Sorun Yaşarsa

Yokluğunuzda köpeğiniz hastalandığı zaman 24 saat veteriner gözleminde gerekli ilaçlar ve gerekli tedavi uygulandıktan sonra sizi de durumdan haberdar ederiz.. Köpeğinizi işinizin yoğunluğundan dolayı otelimize bırakamamanız durumunda biz verdiğiniz adrese gelip deneyimli elemanlarımızla köpeğinizi sizden teslim alabiliriz. Köpekleriniz 24 saat kameralı sistem ile izlenmektedir. Köpeğinizin nasıl olduğunu merak etmeniz durumunda canlı kameralar ile bağlantılar kurulup onları izleyebilirsiniz. Köpek oteli Kartal köpeğinize en iyi hizmeti vermekte ve dostlarınızın mutluluğu ile siz de onlar hakkında endişe etmekten kurtulursunuz.

Bu yazı 360 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.