köpek eğitimi

Köpek Eğitim ve Bakım Oteli

Paylaş
 

İnsanların geçmişten gelen en yakın ve en eski dostları köpekler olmaktadır. Binlerce yıl önce insanlar doğal süreçte kendilerini korumak ve işlerinde yardımcı olmak için vahşi köpekleri eğitmeye başladı. Eski yıllardan günümüze kadar gelinen süreçte yüzlerce evcil ırk gelişti ve insanların en yakın ve samimi dostları haline geldi. Günümüzde hemen hemen her evde artık köpek bulunmakta ve beslenmektedir. Köpekler yaradılışları gereği oldukça sadık ve korumacı hayvanlardır. Ev içerisindeki hiyerarşiyi hemen çözerek kimin evin reisi, kim ile daha çok oynayabilirim ve kimin daha çok korumaya ihtiyacı olduğunu anında algılayarak ortama uyum sağlamaktadır. Hislerini oldukça iyi kullanan bu sevimli patiler insanların yaşamına renk katmaktadır.

Özellikle yalnız yaşayan bay veya bayanlara sadık bir arkadaş olan köpekler kişilerin can sıkıntısını almaktadır. Konuşulan kelimeleri algılayıp uygulayan köpekler ile yalnız iseniz saatlerce sohbet edebilirsiniz. Eskiden bu sadık dostlar kimseye emanet edilemediği için seyahat etmekte büyük sıkıntılar yaşanmaktaydı. Ancak son yıllarda oldukça yaygınlaşan köpek otelleri sayesinde köpeklerinizi emanet edeceğiniz bir yer bulunmaktadır. En iyi köpek oteli İstanbul Anadolu yakasında bulunarak köpeklerinize birinci sınıf hizmet edilmektedir.

Köpeklerin nasıl beslenmesini ve nelere ihtiyacı olduğunu çok iyi bildiğimiz için en az sizler kadar iyi bir bakım hizmeti vermekteyiz. Köpeğinizin temel ihtiyaçları olan yeme, içme ve gezme gibi alışkanlıkları sizlerin belirlediği saatlerde yaparak eski alışkanlıkları bozmadan bakımlarını üstlenmekteyiz. Sizler rahat ve köpeğinizi düşünmeden seyahatinizi yaparken bizler köpekleriniz ile çok hoş vakitler geçiriyor olacağız. Geniş bir bakım alanı ve oyun alanına sahip olmamız köpekleriniz özgürce otelimizde gezmesini ve oyun oynamasını sağlamaktadır. Tehlikeli ırk köpekleri dahi hiç zorlanmadan bakımlarını yapmakta ve gerekli ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Uzun yıllardır köpekler ile olan iyi ilişkilerimizi onların daha iyi ve daha kaliteli bakımına yansıtmaktayız.

Köpek Eğitim ve Bakım Oteli

Köpek Eğitim ve Bakım Oteli

Otelimiz içerisinde bulunan ve 24 saat hizmet veren veteriner hekim bulunması sizleri ve bizlere ayrı bir güven vermektedir. Misafir ettiğimiz köpeklerin hastalanmalarında veya yaralanmalarında ilk müdahaleyi özel veteriner hekimimiz ile gerçekleştirerek tedavi edilmesini sağlamaktayız. Besin değerleri yüksek mamalar ile enerjisi düşük ve bitkin köpekleri uzman eşliğinde besleyerek sağlık problemlerini aşmasını sağlamaktayız. Aynı zamanda köpek rehabilitasyon ve sağlık merkezi hizmetleri de vermemiz müşteriler tarafından beğeni ile karşılanmaktadır. Köpek oteli İstanbul Anadolu yakasında verdiğimiz bu hizmetler ile en iyi bakım evi olmaktayız. Sizlerin köpekleri aynı zamanda bizlerin olduğu için günün belirlenen saatlerinde veya sizlerin belirlediği saatlerde köpeğinizin sevdiği oyunlar oynatılmakta ve keyifli vakit geçirilmesi sağlanmaktadır.

Baktığımız köpeklere o kadar iyi davranmakta ve eğlendirmekte olduğumuz için çoğu köpek sahibini görünce sevinmekte ancak otelimizden de ayrılmak istememektedir. Köpekleriniz burada yeni arkadaşlar edinerek birbirleriyle iyi vakit geçirecek ve sizlerin yokluğunu hiçbir zaman aramayacaktır. Aynı zamanda verdiğimiz köpek eğitimleri ile sevimli dostlarımızı istediğiniz şekilde davranmasını sağlamaktayız. Belli bir yaştan sonra başladığımız eğitim programları ile köpeklere verilen komutları yerine getirilmesi ve tehlikeli durumlarda sizleri nasıl koruyacağı eğitimlerini özel eğitmenler eşliğinde vermekteyiz. Eğitimler sırasında tasvip etmediğimiz ve hoş karşılamadığımız şiddet durumlarına asla yer verilmemektedir. Sistemimizde bulunan güvenlik kameraları ile 24 saat izlenmekte olması köpeklerinizin gün içinde neler yaptığını ve nasıl vakit geçirdiğini görmenizi sağlamaktadır. Köpek oteli İstanbul Anadolu yakasında verdiğimiz bu köpek bakım hizmeti ile her türlü ve her yaştaki köpeklerin bakım ve eğitimlerini en iyi şekilde gerçekleştirerek sizlerin seyahat ve gezilerinizi en kaliteli şekilde geçirmenizi sağlamaktayız.

Bu yazı 1099 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.