köpek eğitimi

Satılık köpek ilanı vermek

Paylaş
 

Günümüzde çevremizde yaşayan kişilerin evlerinde veya sokaklarda birçok köpek cinsi vardır. Bu köpeklerin bir kısmı ev ortamında yaşarken bazıları da sokaklarda başıboş bir şekilde yaşamak zorundadır. Evcil köpeklerin sokağa bırakılması oldukça sakıncalı bir durumdur. Doğduğundan beri sokakta yaşayan bir köpeğe göre evcil hayvanlar sokaklara alışkın değildir. Bu nedenle diğer hayvanlar tarafından zarar görebilir veya aç kalabilirler. Köpeğinize bakamıyorsanız satılık köpek ilanı vermek için sitemizi kullanabilirsiniz. Böylece köpeklerinize yeni bir aile bulabilir ve sokağa bırakmamış olursunuz. Bazen de anne köpeğinizin yavruları size bakım konusunda zorluk çıkarabilir. Bu durumda da sitemizden yavruların satışını yapabilirsiniz.

Satılık köpek ilanı vermek

 Satılık köpek ilanı vermek
Satılık köpek ilanı vermek için köpeğinizin fotoğraflarını, hakkındaki bilgileri, özelliklerini ve diğer sağlık koşullarını bildiren açık bir şekilde açıklama yapmanız gerekir. Böylece almayı düşünen kişiler daha fazla bilgi edinerek daha hızlı ve doğru kararlar verebilirler. Köpeğinizin cinsi ve türü ne olursa olsun sitemizden satışını yapabilirsiniz. Onu almak isteyen bir hayvan sever mutlaka bulursunuz. Sitemizden satın almak isteyenler istedikleri cinsteki köpekleri inceleyerek kararlarını verebilirler.
Satılık köpek ilanı vermek için yapmanız gerekenleri sıraladık. Daha sonra beklemeniz gerekir. Bir süre daha köpeğiniz sizinle birlikte kalacaktır. Bu zamanlarınızı iyi değerlendirin. Daha sonra onu özleyecek ve arayacaksınızdır. Ama iyi bir aileye verdiğiniz de iyi olup olmadığını düşünmenize gerek kalmayacaktır.

Bu yazı 5783 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.