Hause Of İstanbul

Köpek Pansiyonu – Köpeğiniz Bizimle Güvende

Paylaş
 

Evimizin küçük sakinlerinden olan köpeklerimiz bizler için çocuğumuz gibidir. Onlara zaman ayırır , eğitimleri ile ilgilenir hatta yediğine içtiğine bile özenle dikkat ederiz. Bu kadar üstüne titrediğimiz köpeklerimizden malesef bazı zamanlarda ayrı kalmak zorunda olabiliyoruz. Zamansız gelen bir iş gezisi ve ya üzücü birvefat haberi ile şehirler arası yolculuk yapmak ne kadar çok istenmesede başa gelinecek bir durum olabiliyor. Ve ya gideceğiniz bir otel evcil hayvanları kabul etmiyor olabilir.Böyle zamanlarda çevremizde bu aile fertlerimizi teslim edecek birilerini her zaman bulamıyoruz. Bazen siz bu derece güvenecek birilerini bulamazken bazense güvendiğiniz kişiler bu sorumluluktan kaçınıyor olabilirler. Bu noktada güven duyabileceğiniz bir kurum aramak işi başınıza düşüyor. Fakat artık bu tarz köpek konaklama yerlerini bulmak çok kolay ve sadece bir tık ötenizde. Köpek paniyonu sizlere yardım etmek için yanınızda.

Sitede bulunan kapsamlı arama seçeneği ile Türkiye’nin dört bir yanında bütçenize uygun köpek pansiyonu bulmak artık çok kolay. Ayrıca daha önce konaklayan köpeklerin sahipleri tarafından yorumlanan pansiyon sizlere daha fazla güven uyandırıken aynı zamanda kurumların negatif yanlarını da gözler önüne sermekte.

Köpek Pansiyonu

Köpek Pansiyonu

Her türlü bütçe , sosyal sınıf ve köpek cinsi düşünülerek geliştirilmiş pansiyonlar hem hayvan dostları için hemde hayvanlarımız için mutluluk verici bir gelişme. Konaklama dışında hayvanlarımızın günlük ihtiyaçları , sarf etmeleri gereken enerjileri , almaları gereken besinleride düşünülmektedir. Ayrıca sizden uzakta tek başına sıkılarak sizin dönmenizi beklemek evcil hayvanınız hem diğer cins ve cinsiyetlerden köpeklerle arkadaş olarak sosyalleşecektir. Hem de çevre faktörlerine uyumluluğu artacaktır.

Sizlerde hayvanlarınızdan uzaktayken aklınızın onlardda kalmasını istemiyorsanız , hayvanlarınızın olumsuz şartlarda ve üzgün ruh hali ile sizleri beklemelerini istemiyorsanız siz de köpek pansiyonunu ziyaret ederek onlara hak ettikleri tatili sunun. Onlarında tıpkı sizler gibi dostlarıyla , oynayarak , enerji sarf ederek ve seçkin birer müşteriler olarak muamele görürlerken mutlu olmalarına izin verin. Yapmanız gereken tek şey internete girmek ve size sunduğumuz ayrıcalıklardan köpeğiniz ile birlikte yararlanarak memnun kalmak.

Bu yazı 466 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi istanbul
satılık rottweiler satılık rottweiler yavru köpek koruma eğitimi Aktör köpek köpek eğitimi