köpek eğitimi

Köpek Oteli Bayrampaşa

Paylaş
 

Köpek oteli Bayrampaşa başta köpek sever kişilerce hayata geçirilmiş bir tesis olmakla ünlenmiştir. Bayrampaşa semtin de yer almaktadır. Kişilerin seyahatleri, iş görüşmeleri, tatil ihtiyaçları, çalışma saatleri gibi uzun veya kısa süreli olup değerli dostları köpeklerini emanet edebilecekleri bir kurum özelliği ile nitelendirilmeye hak kazanmıştır. Çünkü köpeklerini herhangi bir sebeple teslim eden kişilerden köpeklerine yönelik yapılan bakım ve hizmetler doğrultusun da kurum tam not almıştır ve beğeniler bizzat müşteriler tarafından ifade de yön bulmuştur. Bu durum sözü geçen kurum için mertebe de büyük yer tutmaktadır.

Kurum çalışanlarının başarılı çalışmaları kişiler de beğeni duygusu uyandırmıştır. Kurum için de ilerledikleri yol da bu gibi beğenilerin aktarılması piyasa da ki yerini oturtmakta ve hizmetlerini daha da sağlıklı kılmakta olmasını göstermektedir. Öncelikle otel de çalışan grup için de hayvan sevgisi olan kimseler dâhilin de oluşturulmuştur. Bu nedenle de otel de konaklayan köpekler hiçbir zaman hiçbir şekil de şiddete maruz bırakılmamaya özen gösterilmekle köpeklerin bakımları gerçekleştirilmektedir. Bayrampaşa köpek oteli çalışanlarını seçerken içerisin de köpek sevgisi olan kişileri seçmeye itina ile yaklaşmıştır. Toplum tarafından da bilineceği üzere hayvan sevgisinden mahrum kalmış kimseler hayvanlara bakamayacakları gibi onlar için fedakâr davranmak bir yana hayvanlara yönelik hiçbir acıma duygusu zihinlerin de yer tutmamaktadır. Hayvan sevgisi olan kimseler bakıma muhtaç olan hayvanlara karşı kalplerin de ki acıma duygusu ile hareket edip onları daha uygun koşullar da barındırmak üzere harekete geçmektedirler.

Köpek Oteli Bayrampaşa Hakkında

Tam da bu nokta da hayvan sevgisinin önemi anlaşılmaktadır. Tüm bu bilinç sayesin de köpek oteli Bayrampaşa  çalışan grubunu titizlikle oluşturmaktadır. Otele getirilen köpekler karakter bozukluğu içerisindeler ise bu durumun düzeltilmesi adına çaba gösterilmektedir. Otel konaklama hizmetlerinin yanı sıra köpeklere eğitim hizmetleri de sunmaktadır. Kişilerin istekleri doğrultusun da bu iki durum gerçekleştirilebilir. Elbette konaklama hizmetleri ve eğitim hizmetleri ücretlendirilmesi ayrı ayrı olarak yapılmaktadır. Kişiler köpeklerini sadece konaklamadan yararlandırmak istiyorlar ise ayrıca kişiler bir eğitim hizmeti zorunluluğun da bırakılmadan yalnız konaklama hizmeti ücreti ödeyeceklerdir. Ama dilerlerse eğitim olanakları için ayrı bir masraf ödenecektir. Konaklama adına köpekler kendi ırkları ile açık hava oyunlarından faydalanırlar. Köpek ırkları karakteristik bakımından farklılık göstermektedir.

köpek oteli bayrampaşa

Bu nedenle herhangi bir tehdit öğesinin oluşmaması için köpekler akranlarıyla birlikte oynamaktadırlar. Otel de köpeklerin eğlenceli vakit geçirecekleri oyun araç gereçleri bulunmaktadır. Sahipleri gelene kadar hiçbir sıkıcı durum altın da kalmadan arkadaşlık kurabilmekte ve bahçe oyunları fırsatı bulabilmektedirler. Bu esna da köpeklerin yalnız bırakılması mümkün değildir. Mutlaka gözetim altın da tutulan köpeklerin birbirleri için muhatara söz konusu olabilecek olasılıklar bu uygulama ile önlenmektedir. Ayrıca eğitim uzmanlarınca köpekler arasın da yarışmalar düzenlenmekte ve galip gelen köpekler ödüllendirilmektedir.

Böylece köpekler geçirdikleri eğlenceli zamanlarına bir ekleme de buradan yapmaktadırlar. Sefahat ile geçirilen bu yöntem vasıtasıyla köpeklerin eğitilmeleri kolaylaştırılmaktadır. Çünkü köpekler galip geldiklerin de aldıkları ödülle olumlu davranışların ödüllendirilmesi bilincine varacağından sahibinin vereceği komutları daha kolay alacaktır. Eğitimler köpekler ile sahipleri arasın da yön bulan sahiplerinden gelen komutları almaya yönelik gerçekleşen muhtevalardan oluşmaktadır. Otelin sahip olduğu pet taksi hizmeti ile köpekler bir yerden başka yerlere götürülerek dolaştırılmaktadırlar. Tesis de her uygulama belli kurallar çevresin de gelişmektedir. Beslenmelerinden banyolarına, kuaför gereksinimlerinden gezdirilmelerine, oyun alanı fırsatlarından uykularına kadar her şey tesis çalışanlarınca dizgeli olarak gerçekleştirilmektedir.

Bu yazı 602 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.