köpek eğitimi

Sancaktepe Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpeğiniz Sancaktepe Köpek Otelinde diğer köpeklerle kaynaşır, oyunlar oynar ve eğlenir. Sancaktepe Köpek Oteli’ nde amaç köpeğiniz için en iyi ortamı sağlamak olduğundan köpeğiniz için uygun olan her şey yapılır. Ayrıca beslenmesi, sağlığı da deneyimli kişilerce kontrol altındadır. Her türlü ırktan köpeğin kabul edildiği Sancaktepe Köpek Otelinde köpeğinizi getirerek onlara iyi bir tatil fırsatı da sunarsınız.

Tatile çıkacaklar için Köpeklerini bırakabilecekleri güvenilir bir yer bulmak epey sıkıntılı ve yorucu bir durumdur. Köpeğinizi yanınızda götüremiyorsanız köpeğinizi bırakılacağınız güvenli bir yer aramak zorunda kalırsınız. Fakat her köpek sahibinin bileceği gibi bu da kolay bir şey değildir. Köpeklerin ihtiyaçları vardır. Bunlar beslenme, gezdirilme, sağlı gibi ihtiyaçlardır. Ayrıca bırakacağınız yer güvenli olmakla beraber köpek bakımından da anlamaları gerekmektedir. Ayrıca köpeğinizin de siz yokken güzel vakitler geçirmesi de önemlidir.

Çünkü hiçbir köpek sahibi kendi yokluğunda köpeklerinin bir kafes içinde onları beklemelerini istemez. İşte bütün bu durumlar için Sancaktepe Köpek Oteli gibi köpek otelleri açılmıştır. Sancaktepe Köpek Oteli köpeklerin tatil ya da herhangi bir nedenle bir süre bırakılabilecekleri bir köpek otelidir. Köpek otelleri tarihine bakarsak ilk köpek otellerinin de aynı amaca hizmet ettiğini görürüz. İlk köpek otelleri Avrupa’da kadın ya da erkek köpek sahiplerinin işlerini hallederken ya da tatildeyken köpeklerine hizmet veren kurumlar olduğunu görürüz.

Aynı hizmet günümüzde de Sancaktepe Köpek Otelinde devam etmektedir. Sancaktepe Köpek Oteli sayesinde siz tatilinizin keyfini çıkarırken ya da işlerinizi hallederken köpeğiniz de aynı şekilde eğeleneceğinden emin olabilirisiniz. Sancaktepe Köpek Otelinde köpek için verilen hizmetler arsında: kişisel bakım, beslenme, yıkanma, gezdirilme, oyun saatleri, diğer köpeklerle kaynaşmaları sağlanma, sağlık gibi hizmetler bulunmaktadır. Sancaktepe Köpek Otelinde amaç köpeğiniz için en uygun ve en iyi yeri sağlamaktır.

sancaktepe köpek oteli

Sancaktepe Köpek Oteli Özellikleri

Sancaktepe Köpek Otelinde köpekleriniz için en kaliteli ve güvenilir olan markaların mamaları kullanılmaktadır. Ancak bu köpeğinizin alışkın olmadığı bir mama var ise geçerlidir. Mama değişiminde köpeklerde hazımsızlık veya ishal gibi durumlar görülmektedir. Bu yüzden köpeğinizin alışkın olduğu mamayı alması daha önemli bir hal almaktadır. Yapmanız gereken köpeğinizin alışkın olduğu Köpek mamasını yanınızda getirmenizdir. Bu sayede köpeğiniz için en iyi beslenme sağlanmaya çalışılır.

Ayrıca Sancaktepe Köpek Oteli bünyesinde bulunan her köpeğin sağlığı büyük önem taşımaktadır. Her köpeğin aşıların tam olması gerekir. Bu hem sizin köpeğin hem de diğer köpeklerin sağlığı için önemlidir. Bu yüzden yanınızda köpeğinizin aşı durumunu gösteren aşı kâğıdı ya da benzeri bir şey getirmeniz gerekmektedir. Bu sayede vakti gelen aşılar Sancaktepe Köpek Otelinde bulunan veterinerler tarafından zamanında yapılacaktır. Bu hizmet sayesinde köpeğinizin sağlığının en iyi şekilde olması amaçlanır.

Sancaktepe Köpek Otelinde köpekleriniz belirli zamanlarda gezdirilir ve banyo yaptırılır. Ancak yine sizden köpeğinizin gezme ve banyo zamanları istenebilir. Çünkü köpeğinizin alışkın olduğu gezi ve banyo saatlerinden ayırmamak gerekir. Bu sayede siz yokken bile köpeğiniz için değişkenlikler en aza indirgenecektir. Ayrıca bu durumlar köpeğimize verilen hizmetlerin daha iyi olmasını sağlar. Eğer istediğiniz herhangi bir bakım veya daha farklı bir şey varsa bunu da belirtebilirsiniz.

Bu sayede siz işlerinizi hallederken, tatilinizin keyfini çıkarırken köpeğiniz de Sancaktepe Köpek Otelinde en iyi zamanları geçiriyor olacaktır. Köpeklerin rutin hayatına karışmadan en iyi hizmet verme amacıyla çalışan Sancaktepe Köpek Oteli köpeğiniz için uygun bir yer olacaktır. Eğer siz de yakın zamanda köpeğinizi burabileceğiniz bir yer arıyorsanız yapısında uzman ve Köpek bakımını bilen kişilerle çalışan Sancaktepe Köpek Oteli tan size göre bir yerdir.

Bu yazı 518 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.