köpek eğitimi

Pendik Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

Köpek oteli, evlerinde köpek besleyen kişilerin köpeklerini bırakabilecekleri merkezler olarak açılmış kurumlardır. Evinde köpek besleyen kişiler için onları başkasına emanet etmek, birine bakması için bırakmak çok zor bir durumdur. Kimseye güvenemez ve gönül rahatlığıyla emanet edemezler. Ancak bazı zamanlarda onlardan ayrılmak durumunda kalabilirler, sürekli eve bağlı kalıp, evde bulunamazlar. İşlerinden dolayı seyahatleri olabilir, tatile gitme ihtiyaçları olup tatil planları yapabilirler, zorunlu başka ayrılıklar olabilir. İşte bu gibi durumlarda köpek otelleri onların yardımına koşar. Özel olarak köpeklerin doğasına uygun biçimde yapılandırılmış ve tasarlanmış köpek otellerine başvurarak yardım alabilirsiniz. Pendik Köpek Oteli İstanbul köpek otelleri arasında en iyilerinden biridir. İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan Pendik ilçesinde bulunan köpek oteli tam anlamıyla kalite ve güvenceyi sunuyor. Kaliteli hizmet anlayışı ile eğitimli çalışanları, uzman eğitmenleri, uzman veteriner hekimleriyle sizlere hizmet veriyor. Pendik ilçesi ve çevresinde hizmet veren Pendik Köpek Oteli her ırktan, her cinsten ve yaştan köpekleri misafir etmekten mutluluk duyar.

Köpek Oteli En İyi Çözüm

Köpek otelinde köpeklerin rahat etmeleri için her türlü çözüm düşünülmüş ve yerleşim planı ona göre yapılmıştır. Bir köpek ne ister, nasıl kendini iyi hisseder, nasıl mutlu olur her biri tek tek düşünülmüş ve ona göre tasarlanmıştır. Yatakların olduğu ve uyumak için ve dinlenmek için kullanılan alanlar ayrı ve tek tek kalacakları şekilde ayarlanmıştır. Çünkü evde tek başına kalan bir köpek burada da aynı rahatlığı isteyecektir. Tek başına uyumak ve kalmak isteyecektir, bu bölümlerde yalnız kalmaları sağlanmıştır.

Beslenmeleri konusu özel bir hassasiyet gerektiriyor, sevdikleri lezzetleri barındıran mamalar, yemekler ve besinler verilmekte olup ret etmeden yiyecekleri lezzetler seçiliyor. Protein desteği tam olarak veriliyor çünkü ihtiyaçları olan enerjiyi proteinlerden alıyorlar. Vitaminler ise dengeli bir şekilde veriliyor, zinde kalmaları için bu önemlidir. Tam besin desteği ile dengeli beslenme sağlanıp sağlıklı olmalarına önem verilir.

Köpekler Birlikte Etkinlikler Yapıyorlar

Eğlenceli ve hoş vakit geçirmeleri için, otelde geçirdikleri zamanlarda sıkılmadan kalabilmeleri için çeşitli aktiviteler yapılıyor. Bu aktivitelerde köpekler aynı ortamda bulunabiliyorlar, birlikte oyun saatleri, faaliyetlerle çoklu yaşamayı öğreniyorlar. Birden fazla köpek aynı ortamda bulunuyor ve karşılıklı nasıl hareket etmeleri gerektiğinin farkına varıyorlar. Birbirlerine zarar vermeden oyun oynamayı, koşmayı, yemek yemeyi öğreniyorlar. Böylece sosyalleşmiş oluyorlar, sizin için sonrasında büyük bir kolaylık olacak bir kazanım elde etmiş oluyorlar. Siz köpeğinizi alıp dışarı çıktığınızda sizi zorda bırakmadan nasıl yanınızda yürüyüp, bir köpekle karşılaştığında nasıl davranması gerektiğini öğreniyor. Güç bir durumda kaldığında kendini korumasını öğreniyor ve sosyal bir köpek olarak hayata atılmış oluyor.

Sağlıklı ve Hijyenik Ortam

Hijyen ve sağlığın ön planda tutulduğu köpek oteline gelen köpeğin sağlığı hakkında kesinlikle bir korkunuz olmasın. Tamamen hijyenik bir ortam ve güvenli temiz bir yaşam sunuluyor. Buraya köpeğinizi getirdiğinizde sağlıklı olduğu konusunda güvence altına alınıyor ve gereken kontroller yapılıyor. Tırnak bakımı yapılıyor herhangi bir tırnak sorunu varsa önlem alınıyor ve tedavi yoluna gidiliyor. Genel sağlık kontrolleri yapılır ve tehdit edici unsurlar ortadan kaldırılıyor. Parazit varlığı kontrol ediliyor ve bir parazit varsa mutlaka yok edilmesi için çözüm geliştiriliyor. Parazit oluşumunu önleyen aşılama ve işlemler yapıldıktan sonra kabul ediliyor. Parazit bir köpek için korkulu rüyadır, yaşam kalitesini düşüren ve rahatsız edici bir durumdur. Parazitle birlikte yaşaması bir köpek için en zor durumlardan biridir. Bu konuda sizler için büyük bir destek verilir.

 

 

Bu yazı 526 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. İlhami Aktaş dedi ki:

    Köpek hoteli adres ve fiyat tarifesini yollarsanız sevinirim. İyi akşamlar

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.