köpek eğitimi

Tuzla Köpek Oteli

Paylaş
 

Tuzla Köpek Oteli siz yokken köpeğinizin en iyi şekilde bakılması için hizmet veren İstanbul’da bulunan köpek otelidir. Bu sayede siz tatildeyken ya da işleriniz le uğraşırken Tuzla Köpek Oteli köpeğiniz için en uygun hizmetleri verip en iyi şekilde bakılması için çalışmaktadır. Gelen yaz tatili ile beraber insanlar tatil için hazırlıklara başlamış bulunmaktadırlar. Ancak köpek sahipleri eğer köpeklerini yanlarında götüremeyeceklerse köpekleri için uygun bir yer aramak zorunda kalırlar. Köpekler ilgi bekleyen ve iyi bakılması gerekilen canlılardır.

İyi beslenmeleri, zamanı gelen aşılarının yapılması, yıkanması ve gezdirilmesi gerekmektedir. Ayrıca köpek sahiplerinin köpeklerini bırakabilecekleri yerler elbette güvenilir olması gerekmektedir. Tuzla Köpek Oteli köpeklerin sahipleri yokken bırakılabileceği güvenilir bir yerdir. Bu sayede siz tatilinizin keyfini çıkarırken Tuzla Köpek Otelinde köpeğiniz için oluşturulan alanda köpeğiniz de iyi vakitler geçirebilirler. Tuzla Köpek Otelinde köpeğiniz için sağlık kontrolleri, beslenme, gezdirilme, yıkanma, bakım, diğer köpeklerle sosyalleşme ve daha birçok hizmet verilmektedir. Köpeğinizin siz yokken iyi bakılması için her şeyi düşünen Tuzla Köpek Oteli sayesinde köpeğiniz en iyi vakitleri geçirecektir.

Tuzla Köpek Oteli her türlü ırktan köpeği kabul eden ve oyunlarla diğer köpeklerle dostluk kurmalarını sağlayan, gözetmen eşliğinde beraber oynamalarını sağlayan bir kurumdur. Amaç sadece köpeğiniz için en iyi ortamı sağlamak ve en iyi şekilde vakit geçirmeleri için uğraşmaktır. Köpeklerin beslenmeleri için en kaliteli ve güvenilir markalara ait mamalar kullanılır. Ancak eğer köpeğinizin alıştığı ya da almasını istediğiniz bir mama varsa o zaman bunu belirtmeniz gerekecektir. Mama değişikliğinde köpeklerde görülen hazımsızlık, ishal gibi durumların oluşmaması için köpeklerin sıklıkla yedikleri ve alıştıkları mamadan yemeleri büyük önem taşır. Köpeğinizin bu şekilde beslenmesi için alışkın olduğu mamayı da yanınızda getirmeniz büyük önem taşımaktadır.

tuzla köpek oteli

Tuzla Köpek Oteli Özellikleri

Tuzla Köpek Otelinde her köpeğin sağlığı öncelikli durumdur. Bu yüzden her köpek veteriner tarafından sık sık kontrol edilir ve aşıları yapılır. Bunun amacı hem sizin hem de diğer köpeklerin sağlığını korumaktır. Köpeklerin aşılarının zamanında yapılması önemli bir durumdur. Bu onların sağlığı için bir gerekliliktir. Bu yüzden gelirken yanınızda köpeğinize ait olan aşı karnesi veya benzeri bir belge getirirseniz veterinerlere yardımcı olursunuz. Bu sayede köpeğinizin geç kalınmış ya da zamanı gelmiş aşıları yapılması hedeflenmektedir. Bu sayede siz de tatildeyken köpeğinizin zamanı gelmiş aşılarını düşünmek zorunda kalmazsınız.

Diğer bir konu köpeğinizin rutin hayatının olabildiğince bozulmamasıdır. Köpeğinizin rutin hayatı ışığında köpeğiniz gezdirilecek ve ihtiyaçları giderilecektir. Bu yüzden Tuzla Köpek Otelinde köpeğinizin rutin hayatını da belirtebilirsiniz. Bu sayede siz yokken köpeğinizin rutin hayatı değiştirilmemeye çalışılacaktır. Ayrıca köpeğinizin banyo zamanlarını da seçebilirsiniz. Tuzla Köpek Otelinde verilen hizmetler köpeğinizin siz yokken en iyi şekilde vakit geçirmesi amacıyla yapılmaktadır. Bu yüzden istediğiniz veya önemli olan durumları da anlatabilirsiniz. Ayrıca Tuzla Köpek Otelinde kalacak olan köpeğiniz hakkında bilinmesi gerekilen durumlar varsa bunları da belirtmelisiniz.

Örneğin gebe olan ya da bir eşyaya, bir yiyeceğe karşı hassaslığı olan köpeğinizin durumunu belirtirseniz daha iyi hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Tuzla Köpek Oteli köpeğinizin siz yokken iyi bakılmasını ve iyi vakit geçirmesini sağlayan bir kurumdur. Bu sayede siz de tatilinizden geri kalmazsınız. Uzman ve işini bilen kişilerle çalışan kurum sayesinde köpeğinizin her ihtiyacı giderilecek ve geldiğiniz de köpeğinizi en iyi şekilde bulmanız sağlanacaktır. Eğer siz de yakın zamanda yolculuğa çıkacaksanız ve köpeğinizi bırakacak güvenilir bir yer arıyorsanız Tuzla Köpek Otelini seçebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de köpeğiniz en vakitleri geçirebilirsiniz.

Bu yazı 651 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.