köpek eğitimi

Bağcılar Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

Bağcılar Köpek Oteli İstanbul, renkli ve uyarıcı bir dekora, mini-süitlere, kapalı dinlenme alanlarına, soğuk yataklarla donatılmış bir verandaya ve birçok oyuncağa sahip rahat bir binadan oluşan oluşuyor. Diğer yanda büyük bir tropik bahçe ve güvenli çitlerle çevrili alanlar, hepsi de harika bir köpek konut ve bakım alanını oluşturuyor. Köpek oteli kısa konaklamalar veya daha uzun süreli olsalar da evcil hayvanınız için en iyi seçenektir. Klimalı süitler, günlük yürüyüşler, fotoğraf servisi, e-posta raporları ve en iyi hijyen sunarlar… Atmosferi rahat ve bakmakta, böylece tüm konukların evde hissettikleri için sahiplerin de huzurla tatillerinin keyfini çıkarabiliyorlar. Yatılı düşünüyorsanız, Köpek otelinde 5 yıldızlı yaşam tarzı yaşayan minik köpekler düşünün ve köpek otelini buna göre seçin.

Köpek Oteli

Köpek oteli günlük bakım hizmeti, birçok etkinlik ve ilgi ile dolu eğlenceli, sağlıklı ve çekici bir ortam ile köpeğinizin bakımını sağlayabilir. Böylece, gün sonuna gelindiğinde, ikinizin de harika bir gün geçirdiğini bilerek en yakın arkadaşın eve gidecek ve rahat hissedeceksiniz. Köpek otelinde konaklamak, evcil hayvanınızın hak ettiği önem taşıyan kafessiz bir ortamda eğlenceli bir deneyimdir. Yatılı köpek otelleri şunları içermektedir: Konforlu mini süitler, temiz içme suyu ve sağlıklı organik günlük yemekler Günlük egzersiz: 1,5 saat yürüyüş, koşu bandı veya sualtı egzersizi Gözetim altındaki oyun süresi ve acil durumlarda veteriner hekim tarafından 24 saat gözlem. Bir haftalık veya daha uzun süreli konaklamalar için haftalık ücretsiz yıkama. Acil durum ve video denetimi durumunda veteriner hekim tarafından 24 saat hizmet verilir. Sabah erken kalkış için 1,5 saat yürüyüş. TDH tımar etme, sadece eğlence, gevşeme, yemek ve arkadaşlar içeren muhteşem saatler.

Köpek Otelleri Nasıl Olmalı 

Temiz, yüksek kalite olanakları sunmak ve sürdürmek konusunda duyarlı olmalıdır. Konuklara sağlıklı organik gıda ve filtrelenmiş su sağlamalıdır. Misafirlere düzenli olarak denetlenen bahçe gezileri yapma imkânı sağlamalıdır. Misafirleri yolda bir saat yürüyüşe çıkarmalıdır. Sahibine evcil hayvanı düzenli olarak bilgi vermelidir. Köpek oteli konaklayan evcil hayvanların sağlıklı olmasını sağlamak için her türlü çabayı göstermelidir. Sahibi koruyucu, Evcil Hayvanlarının Küçük Köpek Oteli’nde kalmasına izin vererek hastalıkları, hastalıkları, zararları veya başka riskleri üstlendiğini kabul eder. Pet ‘in neden olduğu yaralanmaların personel veya diğer hayvanların bedellerinin ödenmesi veya tesislerin zarar görmesi de dahil olmak üzere, Pet ‘in herhangi bir ve tüm davranışları ve davranışları için tamamen sorumluluk kabul eder.

Köpek otelinde kafessiz bir ortam ve oyun grupları sağlanmalıdır. Şiddet içermeyen düzeltici tedbirler kullanılmalıdır… Aşırı durumlarda, köpekler korunmaları ya da diğer köpeklerin veya personelin korunması mutlaka kontrol altında tutulmalıdır. Evcil hayvanınızın en sevilen ikinci evi olabilmeyi başarmalıdır. Köpek otelleri bazen yatılı bazense küçük ırk köpekleri için bir gündüz bakım merkezi ve otelidir. Çok çeşitli hizmetler sunulur ve minik köpeklerin, yemek hazırlama görevlilerinin dikkatli gözü altında sosyalleşebilecekleri ve oynayabilecekleri bir eşsiz bir ortam hazırlanmalıdır. Stressiz ortamda sevdiğiniz evcil hayvanlar, ihtiyaç duydukları tüm ilgi, egzersizleri ve sevgiyi alacaklardır. Seyahat ederken veya yer değiştirirken bir köpek oteli bulmak için son dakikaya kadar beklemeyin. Herhangi bir koşulda hazır olduğunuz anda bugün aramalarınıza başlayın. Köpek oteli köpeğinize en iyi şekilde bakmayı ve hayvanınıza evinin rahatlığını sunmayı garanti eder. Tüm hijyen ve hayvan için çeşitli olanaklar da mutlaka sağlanmış olmalıdır.

Bu yazı 316 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.