köpek eğitimi

Fatih Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

Büyük şehirlerde evcil hayvan sahibi olmanın getirdiği sorumluluklar daha fazladır. İş yoğunluğu, şehir dışına çıkma, seyahate gitme gibi durumlara karşı köpeklerinizi emanet edebileceğiniz güvenli bir yer gerekiyor. Bunun için köpek otelleri hizmete açılmıştır. Ev ortamından uzak kalan köpekleri bu pansiyonlarda konaklamaları için günlük ve haftalık olarak teslim alınabilir. Köpeklerin kendi evlerinden alınıp pansiyona getirilmesi için servisler tutulmuştur. Fatih köpek oteli istanbulbölgesinde 7/24 hizmet veren işletmeler vardır. Köpeğinizi günün her saatinde güvenle bırakacağınız ve onların yalnız kalmamaları için yeni bir çevre edinmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul gibi büyük bir şehirde bu köpeklerin bırakılacağı en güvenli yerlerden biri köpek otelleri. İstediğiniz zaman evcil hayvanınız hakkında bilgi alabilir ve durumlarını öğreneceğiniz iletişim numaraları vardır.

Güvenli ve Kaliteli Hizmet Veren Köpek Otelleri

Fatih köpek oteli istanbulevcil hayvanların konaklarken aynı zamanda onların güvenli ve huzurlu bir alanda yaşamalarını sağlamayı amaçlamıştır. 24 saat boyunca kamera sistemi ile izlenip, otel girişinde bekleyen güvenlik çalışanları ile önlemler alınmıştır. Personellerin işinde uzman olması ve bu iş alanında tecrübelerinin olması köpekler için avantajdır. Olası durumlara karşı nasıl müdahale edeceğini bilen ekip çalışmaları sayesinde gözünüz arkada kalmayacak. Kaliteli sunum içeriğinde temizlik ve beslenme hizmetleri de bulunmakta. Yavru köpeklerin beslenme şekilleri ile yetişkin olanlarınki farklıdır. Oteller verdiği özel hizmeti ile bu detayları göz önünde bulundurarak kulübe ve tuvalet ihtiyaçlarının giderildiği bölmeleri ayırmıştır.

Güvenli odaları, kulübeler ve temiz hava sahası sayesinde evcil hayvanların kendilerini rahat hissetmeleri sağlanmıştır. Yavru köpekler için oyun parkları, yetişkin köpekler için eğitim alanları mevcuttur. Otellerin mimarisine bakıldığında dışarıya açılan bahçelerini görebilirsiniz. Buralar köpeklerin gezintiye çıkarılması ve bina içinden sıkıldıklarında dolaşacakları alanlardır. Köpeklerin otelden kaçmaları ve olası saldırganlık durumuna karşı görevli olan çalışanlar vardır. Köpeğiniz ile birlikte zaman geçireceğiniz odalarda mevcut. Güvenlik ve sağlık açısından her gün temizliği yapılmakta ve kullanılan ürünler değiştirilmekte. Köpeklerin uyuyabilecekleri konforlu minder ya da yataklarda konaklamaları sağlanmıştır.

Köpek Otellerinin Önemi Nedir?

Köpeklere olduğu avantajı kadar sahipleri de bu durumdan yararlanır. Özel günlerinizde ve acil bir yere gitmek zorunda kaldığınızda köpeğinizi teslim edecek yakın bir çevreniz yok ise fatih köpek oteli istanbulbölgesinde 24 saat açık işletmeler bulabilirsiniz. Günün herhangi bir saatinde fark etmeden oteller ile iletişime geçebilirsiniz. Bunlara ekstra olarak uzaktan köpeğiniz ile beraber geliyorsanız kalacağınız oteller vardır. Müşteri ve evcil hayvanlar için ayrılmış temizlik ve beslenme alanları vardır. İsteyen müşteriler köpekleri ile kendileri ilgilenebilir. Otellerin önemli oluşu da buradan itibaren başlar. Her durumda yardımcı olacak ve emanetinize güvenli bir şekilde sahip çıkacak işletmelerdir. Müşteri memnuniyeti ve evcil hayvanlarına olan iyimser yaklaşımları ile tercih edilen yerler olmasına sebep olmuştur.

Sadece kendi yaşam alanına bağlı kalan ve daha önce yabancı çevre ile karşılaşmadan tek düze yaşayan evcil hayvanlar içinde yeni bir çevre olacaktır. Diğer köpekler ile yakınlaşarak kendi doğasını yeniden yaşayacaktır. Bu şekilde sosyal çevresine uyum gösterir, yabancılar ile olan iletişimi gelişir ve yeni bağlar kurmuş olur. İtaat etmeyi, gerektiği durumlarda kendi ihtiyaçları için pratik çözüm üretme yeteneği gelişecektir.

Başka canlılar ile aynı ortam içinde uyumlu bir şekilde yaşamayı öğrenecektir. Köpeklerin yalnızlık hissine kapılmadan ilgi ve sevgi göreceği yerler olması nedeni ile ev sıcaklığını bulacakları alanlar olmuştur. Otel çalışanları belli saat aralıklarında köpeklerinizi takip ederek bilgilendirme yapar. Olası sağlık ve saldırganlık davranışlarında gerekli veteriner ve eğitmenler aktif olarak güvenli şekilde müdahale edeceklerdir.

Bu yazı 272 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.