köpek eğitimi

Ataşehir Köpek Oteli

Paylaş
 

Ataşehir Köpek Oteli 2005 yılında kurulmuştur. Kurucusu olan Uzman Veteriner Hekimler en az sizin kadar sevimli dostlarımızı düşünüyorlar. Bu otel için her şeyi en ince detayına kadar düşünüp hayata geçirmişler. Kazanılmış tecrübelerini bu otelde hayata geçiren uzman veterinerler, bu otelin öncelikli prensibini; hijyenik olarak en temiz ortamda en son çıkan teknolojik donanımları kullanıp dostlarınıza en modern oteli sunmak olarak belirlemiştir. Ataşehir Köpek Oteli mümkün olduğunca pozitif bir ortamda çalışıp pozitif insanları bir araya toplamak için uğraşıyor.

Veteriner Hekimlerin yıllarca edindikleri tecrübelerle son teknoloji donanımları kullanarak sevimli dostlarınız için en uygun oteller arasında olan Ataşehir Köpek Oteli, köpeğinizin her türlü bakımı, tedavisi, gerekirse operasyonu, tüy bakımı, aşıları vb. tüm ihtiyaçları otel sahipleri tarafından karşılanıyor ve anında uygulanıyor. Bu sayede sevimli dostunuzu bu oteli bırakırken gözünüz hiç arkada kalmıyor. Köpekler insanların aslında en yakın dostlarıdır. Çoğu insanda köpeklerine daha iyi bakabilmek için bahçeli evleri tercih ederler.

Sevimli dostlarınızla vakit geçirmek mutlu olmanıza ve kendinizi iyi hissetmenize katkı sağladığı gibi, sorumluluk bilincinizi de arttırır. Ama bir pet sahibi olmak aynı zamanda, pet sahiplerini de bağlayıcı olabiliyor. Pet bakarken uzun soluklu tatiller veya iş gezileri gibi durumlarda petinizi güvenebileceğiniz bir yere bırakmak, gözünüzün arkada kalmaması çok çok önemli. Köpeği olan bireylerin tatile gitmeleri durumunda, uzun yollara çıkmak zorunda kaldıkları ya da benzeri durumlarda en iyi adres Ataşehir Köpek Oteli olacaktır. Köpeklerinize en iyi şekilde hizmet vermek amacı güden otelde, sevimli dostlarımızın kendisini sizin yanınızda yani evinde hissetmesi için tüm olanaklar kullanmaktadır.

Ataşehir Köpek Oteli

Ataşehir Köpek Oteli Hakkında

Bu otelde en önemli durumlarından biri ise, köpeğinizin giriş yapacağı zaman otel tarafından verilen formu detaylı bir şekilde doldurmanızı isterler. Petinizin özel durumlarını, nelerden hoşlanıp, nelerden hoşlanmadığını ve ev hayatında neler yaşadığını mutlaka detaylı olarak otel yetkililerine aktarmanız istenir. Bu formu isterken aslında tek bir amaçları bulunmakta, siz yokken sevimli dostunuzun sizin yokluğunuzu hissetmeyerek hoşça huzurlu zaman geçirmesini sağlamak. Ataşehir Köpek Oteli köpekleriniz için en sağlıklı ve uygun ortamlarda kalmasını istediğiniz süre boyunca onları misafir etmekten büyük mutluluk duyacaktır.

Sizde bu zaman boyunca ister tatilinizi yapar isterseniz çıkacağınız uzun yolculuğun tadını sürebilirsiniz. Sizden önceden alınan bilgiler ile sizin baktığınız gibi sevimli dostunuza bakarak kendilerini hiç huzursuz hissetmeyerek kendini, kendi yatağında kendi bölümünde hissetmesi sağlanıyor. Köpekleriniz, ihtiyaçları halinde genişçe olan alanlarda gezdirilecektir. Ayrıca sizler işlerinizi hallederken, köpekleriniz sizin dönüşünüzü açık ve kapalı alanlarda huzur içinde bekleyeceklerdir. Köpek sahiplerinin geribildirimlerine çok önem veren otel kendisini taleplerinize göre yeniliyor. Sizlerin verdiği bilgilere göre köpeklerinizin normal yaşamına aynen devam etmesi için beslenme şekilleri ve saatleri aynen devam ettirilmektedir. Köpeklerinizin düzeni böylece bozulmayacaktır. Köpeklerinizin beslenme şekilleri gibi, tuvalet alışkanlıkları da sizlerden alınan bilgilere göre düzenlenecektir.

Köpeklerinizin otele girerken sağlık kontrolleri yapıldığı gibi, sahiplerine teslim edilirken de aynı sağlık kontrolleri yenilenmektedir. Köpekleriniz otel için çok önemli, onları misafirleri olarak görüyor ve onların huzuru ve rahatı için en iyisini yapmaya çalışıyorlar. Yalnız hatırlatmakta fayda var; lütfen köpekleriniz ile birlikte aşı kartlarını da getirmeyi unutmayın. Köpeğinizin sağlığı için gerekli olan aşılarının tam olduğunu kontrol etmenizi, eğer eksik aşısı varsa da tamamlayarak oteli gelmenizi önemle hatırlatmak isteriz. Otel içinde pet shop ürünlerini de rahatlıkla bulabilirsiniz. Petiniz bu otelde o kadar huzurlu ve mutlu olacak ki; sizler petinizi almaya geldiğinizde, sevimli dostumuz otelden ayrılmayı istemeyebilir.

Bu yazı 558 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.