köpek eğitimi

Köpek Oteli Profesyonel Hizmetler Saglarmı

köpek oteli profesyonel
Paylaş
 

Köpek oteli profesyonel köpek sahiplerine hayatlarını kolaylaştıran bir imkan sunmaktadır. Burada en çok önemli olan bu sistemin tamamen evcil köpeğinize yönelik olmasıdır. Bu sistem sadece köpeğinize hizmet etmektedir ve hem onun hem de sizin hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Bir tatile çıkmanız gerektiğinde, bir seyahat için yola çıkacağınız zaman ya da köpeğiniz sosyalleşmesi için belki eğitim alması için onu bu köpekler için dizayn edilmiş mekanlara güvenle bırakmanız için gerekli olan koşullardır. Bu koşullar dışında da istediğiniz zaman köpeğinizi cüzi bir fiyat karşılığında otelimize bırakabilirsiniz. Uzman ekibimiz ve alanında profesyonelleşmiş kadromuz ile kurumumuz üstün hizmet anlayışını benimsemiştir. Ayni zamanda da ilk ilkesi kopeklerinize konforlu ortam sunmak olmuştur.

Köpek Oteli Hizmetleri Nelerdir?

Köpek oteli profesyonel olarak kurumumuz da kopeklerinize yönelik farklı hizmetler sunulmaktadır. Eğitim aşamalarını kazandırmak gibi, köpek kreşi gibi, köpek pansiyonu , hem cinsleri ile arkadaşlık ortamı, yalnız başına konforlu olacağı Otel ortam imkânları sunulmaktadır. Aslında birinci kalite mama kullanımı ve sıklıkla temizlenen ortamlarda keyif ortamı oluşturmak da otel hizmetleri arasında yer almaktadır.

Veteriner bulundurmak ve gerekli durumlarda bu hizmetten faydalandırmak da köpek Oteli Hizmetleri arasında yer almaktadır.Ancak veteriner hizmeti sadece gerekli durumlarda faydalanmak için değil belli periyotlarda kontroller içinde hizmet vermektedir. Kurumuzdaki köpek oteli kapsamı içerisinde farklı hizmetlerimizden faydalanmak ve bunların konforuna köpeğinizin erişmesini isterseniz sizi kurumlarımıza bekliyoruz.

Köpek Eğitiminde Otellerin Yeri Nasıldır?

Köpek oteli profesyonel denildiğinde Köpek Eğitiminde otellerin yerine özel bir bakış açısı getiren kurumumuz göze çarpmaktadır. Köpek eğitimlerinde önemli bir yeri olan otel anlayışının kurumumuz aracılığıyla zirve yaptığını söylemek gelen olumlu dönüşler sayesinde bizi onurlandırmaktadır. Bu haklı gururumuzu destekleyen hizmet anlayışımız ile ilgili olarak ilk söyleyeceğimiz sevimli can dostlarınızın güvenli bir ortamda eğitimlerini ve oyun ortamlarını oluşturma çabamız ilk sırada yer alacaktır.

Bunun dışında kurum içinde bulunan tüm çalışma arkadaşlarımız bir personel olmanın ötesinde birer hayvan sever olarak görevlerinin başına geçmektedir. Himayemiz altına aldığımız tüm emanet ettiğiniz canlar öncelikle eğitilmenin ötesinde kurumumuz da sevgiylekucaklanmaktadır.

Köpek Kreşi Hizmeti

Köpek oteli profesyonel hizmetimiz dâhilinde kreş hizmetimizde mevcuttur. Kısa süreli olan emanete bıraktığınız canlar kendilerine ait ortamlarda yani özel odalarında vakit geçirebildikleri gibi aynı zamanda da hem cinsleri ile birlikte de vakit geçirerek sosyalleşme imkanıbulabilmektedir. Biz kurum olarak köpeğinizin bakımı ve eğitimi ile ilgili olarak her bakımdan sizlere destek olmaktayız. 

Kurum içinde her türlü bakım alanında uzmanlaşmış profesyonel bir ekip tarafından büyük bir sevgi bağı ile kopeklerinize sunulmaktadır. Köpek Eğitiminde Dikkat Edilmesi Gereken tüm konular ve hususlar birinci ilkemiz olarak planlamada yer aldığı gibi eğitim anlayışımızda da her köpeğin eğitimi birebir olarak özel bir programlama ile sunulmaktadır. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için kurumumuz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Köpek Oteli Fiyatları

Köpek oteli profesyonel de fiyatlandırma da belli olaylar esas alınıyor olsa da en önemli kriter köpeğin ne kadar kalacağı ve hangi hizmetlerden ne miktarda yararlanacağıdır. Köpek Eğitimi ve pansiyonu hizmeti vermekte olan kurumumuz sayesinde birinci derece hizmet sunulmaktadır ancak hizmette esas olan ihtiyaca yönelik olmasıdır. Gecelik konaklama ücreti artı alınan ek hizmetler tarifesine yönelik köpek oteli Fiyatları belirlemesi yapılmaktadır. Kurumumuzdan alacağınız köpek eğitimi ve köpek pansiyonu hizmeti dâhilinde en uygun ve olağan fiyatlar sizi alacağınız hizmetler karşısında memnun bırakacaktır.

Bu yazı 91 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.