köpek eğitimi

Güngören Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Yıl içerisinde zaman zaman evimizden uzaklaşmamız gerektiği dönemler olabilir. Örneğin bir iş gezisine katılmamız ya da yılın tüm stresini atabilmek için iyi bir tatile gitmemiz gerekebilir. Gerekli araştırmalar yapıldığı zaman da görülebilir ki maalesef çoğu oteller köpekleri kabul etmemektedir. Bu gibi durumlarda en iyi ve en vefalı dostlarımız olan köpeklerimizden ayrılmak zorunda kalabiliriz. Fakat isteriz ki biz evden ayrıldıktan sonra da köpeğimize bizim baktığımız gibi bakılmaya devam edilsin. Tanıdığımız birkaç kişiden bu konu için yardım isteyebilir ve köpeğimize bakmalarını rica edebilir. Fakat tanıdıklarınıza köpeğinizi emanet etmek bile içinizi rahat ettirmiyorsa o halde Güngören köpek pansiyonu aramaya başlasanız iyi olur.

Siz uzaktayken köpeğinizin türlü türlü aktivitelerle kaliteli zaman geçirmesini ve eğlenerek oyun oynamasını istiyorsanız köpeğinizi güvenilir bir köpek pansiyonuna bırakabilirsiniz. Köpek pansiyonunun sahip olduğu hizmetleri ve köpeğinizin nasıl bir odada konaklayacağı gibi önemli bilgileri edindikten sonra köpeğinizi köpek pansiyonuna emanet edebilir ve siz de halletmeniz gereken işlere dönebilirsiniz. Eğer güvenilir bir köpek pansiyonu bulduysanız fakat içiniz köpeğinizle ilgili hala rahat etmiyorsa köpeğinizle ilgilenecek olan kişiden köpeğinizin günlük olarak çeşitli resimlerini isteyebilirsiniz.

Görevli kişinin sizle paylaşacağı resim ve videolar sayesinde köpeğinizin mutluluğundan ve rahatından emin olarak tatilinize ya da iş gezinize içiniz rahat bir şekilde devam edebilirsiniz. Hatta ve hatta dilerseniz sizin uzakta olduğunuz süre boyunca köpek pansiyonundaki uzman eğitmenler tarafından köpeğinizin eğitilmesini talep edebilirsiniz. Böylece evinize geri döndüğünüz zaman köpeğiniz eğitilmiş olur ve böylece de köpeğinizle aranızda olan iletişim iyileşir.

güngören köpek pansiyonu

Güngören Köpek Pansiyonu Özellikleri

Elbette ki iyi bir köpek pansiyonu bulabilmek hiç de öyle kolay bir iş değildir. Özellikle de internette bir sürü boş yere şişirilmiş köpek pansiyonları bulunmaktadır ve fiyatları da şaşırtıcı derecede ucuzdur. Fiyatı ne olursa olsun köpeğinizi ucuz ve basit bir pansiyona teslim etmeyin. Sizin yokluğunuzu aramaması ve üzülmemesi için köpeğinize iyi bakılması çok önemlidir. Güngören köpek pansiyonu ve köpek eğitimi merkezlerinde köpeğiniz aynı zamanda başka köpeklerle de iletişime geçebilir, onlarla oyun oynayabilir ve kısacası sosyalleşerek daha çok eğlenebilir. Ayrıca köpeğinizin rahatının sağlanması da köpeğinizin memnuniyeti için oldukça önemlidir. Köpeğinizi köpek pansiyonuna vermeden önce köpeğinizin herhangi özel bir durumu varsa ya da alerjisi olan yemekler bulunmaktaysa mutlaka ve mutlaka görevlileri bundan haberdar edin.

Buna ek olarak köpeğinizi teslim edeceğiniz köpek pansiyonuna köpeğinizin mamasını da götürünüz. Böylece köpeğiniz eski rutinlerine de devam etmiş olur. Unutmamanız gereken bir durum daha vardır ki eğer köpeğinizin bakılmasını istediğiniz tarihleri aşarsanız, örneğin köpeğinizi 7 günlüğüne bırakmış ve 14 gün geçmiş olmasına rağmen hala almamışsanız ve hiçbir şekilde ulaşılamıyorsanız köpeğiniz sahiplendirilebilir ya da bir barınağa teslim edilebilir.

Bu gibi bir durumun yaşanmaması için dikkatli olmanız ve işlerinizi planlı bir şekilde ayarlamış olmanız gerekmektedir. Bunların dışında köpeğinizi aktivitesi ve eğlenceleri bol bir pansiyona bırakmanız elbette ki köpeğiniz için daha faydalı olacaktır. Fakat köpeğiniz elbette ki sizin yokluğunuzu arayacak ve sizi özleyecektir. Bu nedenle köpeğinizi uzun süre köpek pansiyonunda mahsur bırakmayın. Unutmayın ki onun en çok mutlu olacağı yer sizin yanınız olacaktır. Bu nedenle işlerinizi kısa bir süre içinde halledip dönmeye özen gösterin. Her ne kadar köpeğinizin iyi bakıldığından emin olsanız bile arayı soğutmayın. Bu hem sizi hem de köpeğinizi kötü etkileyebilir ve uzun süreli bir ayrılıkta köpeğiniz depresif bir tavır gösterebilir.

Bu yazı 505 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.