köpek eğitimi

Esenyurt Köpek Oteli İstanbul

Paylaş
 

Esenyurt İstanbul’un en kalabalık semtleri arasında yer alır. Semtin kalabalık olmasının yanında semtte yaşayan insanların hayvan sever kişiler olması bu semtte yaşayan kişilerinin bir çoğunun köpek beslemesine yol açıyor. Ancak her geçen gün nüfusu artan ve yapılaşmaya devam eden bu şehrin doğal güzelliklerini kaybetmesi hem köpeklerin hem de köpek besleyen kişilerin işlerini oldukça zorlaştırıyor. Çünkü köpeklerin her gün düzenli olarak egzersiz ve spor yapmaları, vücutlarında bulunan enerjilerini atmaları gerekiyor. Ancak yapılaşan bu şehir köpeklerin bu ihtiyaçlarını karşılamak ta yetersiz kalıyor ve köpekler ev hapsine mahkum edilirler. Bu durumda köpeklerin psikolojilerinin olumsuz olarak etkilenmesine ve hastalanmalarına neden olur.

Ayrıca köpekler bulundukları ortamdan ve sahiplerinden de ayrı kaldıkları zaman hasta olmaya meyillidirler. Bu durumun çok iyi bilen köpek sahibi köpeğinden bir an bile ayrı kalmak istemez. Ancak çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman da olsa şehir dışına çıkmak zorunda kalabilirler. Böyle zamanlarda köpeklerini evde yalnız bırakmak istemeyen köpek sahipleri kendileri ile birlikte köpeklerini de yanlarında götürmek isterler. Ancak gittikleri yerde konaklayacakları otelin ya da pansiyonun kendi yanlarında köpeklerini de kabul edip etmeyeceğin bilmediği için bu düşüncelerinden vazgeçerler. Bunun sonucunda ise köpekleri için en uygun oteli bulmak için internet üzerinden çeşitli araştırmalar yaparlar. Yapılan araştırmalar sonunda köpekleri için en ideal otelin esenyurt köpek oteli İstanbulolduğuna karar verirler. Kendileri tatilin keyfini sürerken ya da işlerini halletmeye çalışırken köpeklerinin de bu otelde tatil yapmalarına olanak sağlarlar.

Esenyurt Köpek Oteli İstanbul Müşterilerine Ne Gibi Hizmetler Sunar?

Esenyurt köpek oteli tüm köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için açılmış bir oteldir. Bu otele getirilen tüm köpeklerin ihtiyaçları kendi istekleri doğrultusunda yerine getirilir. Çünkü bu otelde köpekler için özel olarak hazırlanmış olan oyun parkurları, dinlenme alanları, beslenme alanları ve uyuma alanları bulunur. Köpekler bu oyun parkurlarında diğer köpeklerle oyunlar oynayarak keyifli dakikalar geçirir ve zaten sosyal olan köpekler bu sayede daha sosyal bir hale geliyorlar. Köpekler oyun oynadıktan sonra dinlenme alanlarına çekilerek burada tüm günün yorgunluğunu atmaları için zaman verilir. Köpekler isterse tüm gün boyunca bu dinlememe alanlarında miskinlik yaparak uyuyabilirler.

Esenyurt köpek oteli köpek sahiplerine verdiği sözleri muhakkak yerine getirir ve bu sayede köpek sahiplerinin gözlerini asla arkada kalmaz. Köpek sahipleri günün her saatinde bu pansiyonu arayabilir ve köpekleri hakkında gerekli bilgileri öğrenebilirler. Köpeklere bu otelde tuvalet eğitimi ileri itaat eğitimleri verilir. Özellikle yavru köpeklerin tuvalet eğitimleri daha yakından ilgi istediğinden onlarla sıkılmadan onların tuvalet eğitimleri ile ilgilenirler. Yavru köpeklerin tuvalet eğitimine köpeğin altı aylık döneminden sonra başlanılması önemlidir. Çünkü altı aydan küçük köpeklerin kasları yeterince gelişmediği için köpekler eğitim verilse dahi kaşlarını kontrol edemedikleri için tuvaletlerini her yere yaparlar. Esenyurt köpek oteli, otele köpek kabul ederken yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaz. Ancak kayıt işleminin yapılabilmesi için köpeğin tüm aşılarının tam olarak yaptırılmış olması gerekir. Aşıları tam olmayan köpek pansiyonda bulunan diğer köpekler ve çalışanların sağlığı açısından tehlike arz eder. Ayrıca bu otele köpek kaydı yapılmadan önce köpekte herhangi bir bulaşıcı hastalık olup olmadığı otelde bulunan yetkili veteriner tarafından detaylı bir şekilde incelenir. Sağlık kontrolleri sonra herhangi bir hastalığı olmayan köpekler bu otele kabul edilir. Ancak kayıt esnasında herhangi bir hastalığı bulunmadığı halde sonradan köpekte herhangi bir sağlık sorunu çıkması durumunda ise yine otelde ki yetkili veteriner köpeğin eski sağlığına kavuşması içi çaba sarf eder.

 

Bu yazı 281 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.