köpek eğitimi

Köpek Pansiyonu Sarıyer Fiyat

Paylaş
 

Fiyat konusunda bazı web siteleri bilgi verebiliyorken bazı siteler vermeyi uygun görmediğinden köpek sahibi pansiyon yönetimiyle iletişime geçerek bilgi almak zorunda kalabiliyor. İnternet üzerinden günlük ortalama fiyatları hakkında çeşitli bilgilere rahatlıkla ulaşılabilen pansiyonlardan bir tanesi olan köpek pansiyonu Sarıyer fiyat olarak internet üzerinden bilgi edinmek isteyen köpek sahiplerine fiyat teklifleri sunuyor.

Köpek sahibi olan birçok insan köpekler hakkında yeterli bilgi donanımlarına sahip olmadıkları için az çok araştırma yaparlar. İster köpek bakımı hakkında, ister beslenme konusunda isterse daha birçok konuda araştırma yaparak konu hakkında bilgi sahibi olmayı amaçlayan köpek sahipleri aradıkları cevaplara ulaşmak için internetten yararlanır. Araştırılan bu konulardan bir tanesi de köpek pansiyon fiyatlarıdır. Köpeklerin geçici bir süre için emanete bırakılma noktaları olan bu pansiyonlar ihtiyaçtan dolayı oldukça yaygınlaşmış durumdadır. İnternet yoluyla gerek köpek pansiyon işlevlerini gerekse pansiyon fiyatlarını araştırmak mümkün oluyor.

 

köpek pansiyonu sarıyer fiyat

Köpek Pansiyonlarında Fiyatlar Neye Göre Belirleniyor?

Son zamanlarda ihtiyaç üzerine açılan köpek pansiyonları ülkemizde oldukça yaygınlaşmaya başlamıştır. Farklı sebeplerden ötürü bir süreliğine köpeklerini emanet etmek isteyen köpek sahipleri, açılan bu kurumlar sayesinde oldukça rahata kavuşmuştur. Açılan köpek pansiyonlarının çok olması beraberinde rekabeti de getirmiştir. Hem güvenli bir şekilde konaklama imkanı sağlayan hem de konusuna uzman ekipler ile çalışan köpek pansiyonları artan talep doğrultusunda fiyatlara da etki etmektedir. Köpek Pansiyonu Sarıyer fiyat olarak bu konuda arayışta olanlara iyi seçenekler sunuyor.

Köpeklerini bir sebeple emanete bırakmak zorunda olan köpek sahipleri, bu amaçla kurulmuş pansiyonlarda belirli bir ücret karşılığında bu hizmetten yararlanabilir. Köpek pansiyonları, tıpkı insanlar için yapılmış pansiyon ve oteller gibi işletilirler. Buradaki tek fark köpek pansiyonlarında konaklama yapanlar insan değil köpeklerdir. Köpek pansiyonları talep gördükçe rekabet güçlenmekte ve köpek pansiyonları kendi aralarında ücret stratejileri geliştirerek verdikleri hizmet farklılıkları doğrultusunda fiyatlarını belirler.

Köpek pansiyon sahipleri kurumlarının hizmet politikalarını ve reklamlarını sunmak için internet üzerinden web sayfası oluşturarak dikkat çekmeye çalışırlar. Köpek pansiyonları verdikleri hizmetin kalitesi, oluşturdukları uzman kadrolar, yararlandıkları teknolojiler, profesyonel insan ilişkileri ile fark yaratmaya çalışırlar. Tüm bunlar köpek pansiyonlarının fiyatlarını belirleyici özelliklerdir. Tüm bunlarla beraber köpek sahibinin emanete bırakacağı köpek sayısı, köpeğin emanette kalacağı gün sayısı da fiyatta belirleyici etkenlerdir.

Köpek Pansiyonu Sarıyer Hizmet Fiyatlarına Dahil Olan Servisler

Nüfusun oldukça yoğun olduğu bölgelerde lüks hizmetler talep edilmektedir. Dekoratif yönden şıklığa önem veren köpek pansiyonu Sarıyer fiyat olarak köpek başına günlük alt limit 40 ile 50 Lira civarındadır. Günlük kuru ve ıslak mama, günlük düzenli yapılan veteriner kontrolleri, egzersiz program saati, sabah ve akşam olmak üzere rutin olarak günde 2 kere yapılan bahçe yürüyüşü gezintisi, kirli köpeklerin banyosu, diş ve tırnak bakımı bu fiyatlara dahil olan servislerdir. Kuaför hizmetleri, tüy bakım hizmetleri, eksik aşılar ya da zamanı gelen aşıların yapılması, itaat eğitimleri tarzındaki özel köpek eğitimi ve bakım hizmetleri bu fiyatlara dahil edilmeyen servislerdir. Fiyata dahil olmayan servislerin talep edilmesi halinde ek ücret talep edilir. Özel olarak talep edilen mamalar ve diyet ürünleri satışları günlük ücrete yansır. Hasta olan ya da ameliyat geçirmiş köpekler ancak veteriner izni ile konaklanır ve ilaç kullanımı ya da özel bir beslenme ihtiyacı var ise yine ücrete ilave edilir.

Köpeklerin ve sahiplerinin sosyal bir yaşama ihtiyacı vardır. Bu bakımdan köpek pansiyonları hem köpekler hem de sahipleri için kurtarıcı durumdadır. Yıllar önce kurulan köpek pansiyon işletmelerinde çok fazla ayrıntıya yer verilmezdi. Fakat şu an durum çok farklı ve köpekler artık birçok hizmetten yararlanıyor ve bu hizmetlerin de belli bir fiyatı vardır. Köpek pansiyonlarının tüm hizmetleri sevgiye dayalıdır ve bu kurumlarda fiyatı olmayan ve paha biçilemeyen tek unsur sevgidir.

Bu yazı 386 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.