köpek eğitimi

Tuzla Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Tuzla Köpek Pansiyonu hakkında yazdığımız inceleme yazısı ise şu şekildedir: 8 dönümlük bir arazi üzerine kurulmuş olan Tuzla Köpek Pansiyonu sizlere 7 / 24 hizmet vermektedir. Sevimli misafirlerinizi kafessiz bir sistemde konaklama sunan Tuzla köpek pansiyonu köpeklerinizin konforunu önemsemektedir. Kafes sistemin köpekler yerini yadırgayabilir. Bunun dışında pansiyonlara bırakılan köpeklerin en büyük sorunu terk edilmiş hissi ile depresyona girmeleridir. Bu yüzden köpekleriniz için rahat edebilecekleri sistemler uygulanmaktadır.

Evcil hayvan beslemek günümüzde yaygın bir hale gelip birçok kişi seve seve bu sorumluluğu yapmaktadır. Sevimli ve tüylü dostlarımız sahipleri olan kişilere yardımcı olup, eğlendirmekte, onlara dostluk edip ve yeri geldiğinde bir evlat gibi olurlar. Evimizi neşeli bir hale getiren evcil hayvanlara verebilecek en güzel örnek köpeklerdir. Türkiye’de farklı kuruluşlar tarafından açıklanan istatistiksel verilere göre köpekler, evcil hayvan bakan ve hayvan sahiplenmek isteyen kişiler için ilk sırayı almaktadır.

Köpekleri özel yapan karakteristik özellikler ise sadık, zeki, sahibine karşı korumacı ve oyuncu olma özelliği taşıyan değerli hayvanlar olmalarıdır. İnsanoğluna çok uzun yıllardan beri acılanma, koruma gibi görevlerde yardım eden köpekler artık insanoğlunun en iyi arkadaşları olmaktadır.

Fakat köpek sahibi olmak eğlenceli ve güzel olduğu kadar sorumluluk getirici ve zor bir iştir. Eğer yüksek bir iş temposuna sahipseniz zorunlu ya da keyfe seyahat edecekseniz köpeklerinizi emanet etmek için yerler arıyorsunuzdur. Bilindiği üzere otellere ve toplu taşıma araçlarına köpekler kabul edilmemektedir. Bu güç durumda eğer tanıdıklarınız köpeklerden hoşlanmıyorsa ya da daha önce hiç köpek bakmamış kişilere emanet etmek ise dostlarınızda çeşitli ruhsal hastalıklara neden olabilir.

Evde tek bırakılması kesinlikle önerilmeyen köpekler için artık yeni bir çözüm şekli var. Hayvan sever kişilerin çabaları doğrultusunda ve belediyelerinde destek çıkması ile oluşturulan köpek pansiyonları şehrin hemen hemen tüm semtlerinde hizmet vermektedir.

tuzla köpek pansiyonu

Tuzla Köpek Pansiyonu Özellikleri

Bu müesseselerin en büyük özelliği ise sahipleri olan sizlerin yokluğunu aratmayacak ve köpeğinizin de en az sizin tatiliniz kadar keyif dolu bir tatil yaşamasını sağlayacaktır. Köpek otellerinde hizmet olarak istek doğrultusunda eğitim verilmekte, hayvanlarınızın tüm bakımları profesyonel bir şekilde yapılmakta ve oyun gibi çeşitli etkinliklerle köpeğinizin sosyal bir hayvan olması sağlanmaktadır. Bu müesseselerden biri olan Tuzla’da ki “Tuzla Köpek Pansiyonu” oldukça iyi bir hizmet sunmaktadır. İstanbul’un sessiz sakin bölgelerinden biri olan Tuzla’da bulunan bu otel hayvan sever ve uzman personelleri ile hizmet etmektedir.

Aynı zamanda geniş bir bahçe üstünde köpeklerinizin oyun oynayabilecekler ve diğer köpeklerle sosyalleşebilecekleri bir alan bulunmaktadır. Bu oyunlar sayesin köpekleriniz diğer köpeklerle iletişimini kuvvetlendirirken bir yandan da günlük egzersiz ihtiyacını karşılamaktadır. Diğer bir yandan bu oyunların faydası dış hayatta daha sakin, uyumlu ve sosyal davranışlar kazanmasıdır. Tuzla Köpek Pansiyon’un içinde bulundurduğu elemanlarının tamamı profesyonel ve hayvan sever kişilerdir. Köpeklerinize sizin istekleri doğrultusunda tüm eğitimleri verilmektedir. Köpeklerinize temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi, tuvalet eğitimi, yavru köpek eğitimi, K9 köpek eğitimi gibi tüm eğitimleri bu uzman kişiler tarafından verilmektedir. Yine uzman kişiler tarafında verilen eğitimler dışında oyunlar oynatılmaktadır.

Sevimli dostlarınızın içinde bulunduğu alanlar büyük bir özenle dezenfekte edilmektedir. Misafir edilip konakladıkları alanlar ve oyun bahçeleri yetkili personeller tarafından özel olarak temizlenip köpeklerinizin hijyenik bir ortamda bulunması sağlanmaktadır. Böylelikle köpeğiniz evde ki rahatlığı ve huzurunda ödün vermemiş olup temiz bir alanda vakit geçirmektedir. Bu özelliklerin dışında pansiyon içinde her zaman bir veteriner hekim bulunmaktadır. Köpeğinizin sağlık kontrolleri bu kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunun dışında karşılaşa bilinecek herhangi bir sorunda bu hekimler köpeklerinize doğrudan müdahalede bulunmaktadır. Köpeklerinizin sağlığı her zaman güvence altında tutulmaktadır.

Bu yazı 673 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.