köpek eğitimi

Çatalca Köpek Oteli

Paylaş
 

Köpek sahipleri kendilerine gösterdikleri önemi köpeklerine de gösterirler. Tatile ya da iş gezisine çıktıkları zaman köpeklerini ne yapacağını şaşıran kişiler için köpek oteli bulunmaz bir fırsattır… Hayvan dostlarına maksimum özen gösteren köpek otelleri, sahiplerinin yokluğunda onlara gerekli olan alakayı gösterirler. Köpeklerin Kaldığı Çatalca Köpek Oteli’nin temizlik kurallarına uygun mu diye merak ederler Köpeklerimizin kaldığı yerler günlük olarak hijyenik mi diye veterinerlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca köpekleriniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolü yapılarak ilk geldiği an ile karşılaştırılır.

Köpekleriniz bize getirdiğiniz bazı sağlık sorunları var ise bize bildiriyorsunuz ve biz köpeklerinize ilaçlarını doğru zamanda veriyoruz. Ayrıca köpeğim hastalanırsa diye korkuyorsanız pansiyonumuzda 24 saat onlara eşlik eden veterinerimiz ile gözünüz arkada kalmıyor. Size gerekli bilgilendirme yapıldıktan sonra köpeğinizi tedavi ediyor ve istiyorsanız kameralı sistem ile size gösteriyoruz. Bu gibi durumlarda ücreti faturanıza yansıtıyoruz. Köpeğiniz kendisini rahatsız edecek bir durumda ya da saldırgan bir köpek tarafından rahatsız edildiğinde onun güvenliğini koruyoruz ve teslim ettiğiniz gibi alacağınızı teminat ediyoruz.

Köpeklerin Aşıları Tam ise Otele Alıyoruz. Başka Türlüsü mümkün değildir

Köpeklerinin aşıları tam olmayan kişilerin köpekleri otellere alınmaz. Aşıları tam olmayan köpekler diğer köpeklere vereceği zarardan dolayı böyle bir sorumluluğu üstlenemeyiz. Köpeğinize başka bir köpeğin verdiği zarardan dolayı mazeretler uydurulmaz. Köpeğiniz teslim ettiğiniz gibi sizlere verilir. Çatalca köpek oteli köpeğinizi taahhüt ettiğiniz zamanda almazsanız hiç bir mesuliyeti kabul etmez. Oteller köpeğinizi alacağınız zaman verdiğiniz tarihte sizi bekler daha sonra telefon ile size ulaşmaya çalışır. Eğer size ulaşamazsa köpekleriniz sahiplendirebilir. Köpeğiniz 6 aylık gibi bir süre otele bırakan kişiler ayı geldiği zamanda parasını ödemek zorundadır. Tarım bakanlığı tarafından istenen belgelere sahip olmayan köpekler yine otellere alınmaz. Aşılaması yapılmamış ya da Kuduz, Karma, Bronchine, Coronovirüs ile salgın durumuna göre ıyme ve tetanoz aşıları eksik olan köpekleri otellerin kabul etmesi mümkün değildir. Köpeklerinde uyuz, pire gibi rahatsızlığı olan kişilerin otellere kabul edilmediği bilinmelidir. Diğer köpeklerin sağlığını hücre sayan hiçbir davranış kabul edilemez.

Çatalca Köpek Oteli

Otel 24 Saat kamera ile izlenmektedir

Siz köpeğinizi bu otele bıraktığınızda gözünüz hiçbir şekilde arkada kalmayacaktır. Çatalca köpek oteli hizmeti 24 saat canlı kamera sistemi ile denetlenmektedir. köpeklerinizin kaldığı yerler hijyen kurallarına uymaktadır. Eğer içiniz rahat etsin istiyorsanız köpeğinizi otele yerleştirmeden önce gelebilir ve köpeğinizin kalacağı yeri ziyaret edebilirsiniz. Siz tatildesiniz ve köpeğinizin nasıl olduğunu görmek istediniz. Köpeğiniz size canlı kamera sistemi gösterilmektedir.

İsterseniz Servis araçları ile Çatalca Köpek Oteli köpeğiniz alabiliriz

Köpeklerini oteller ister siz bırakabilirsiniz ister otellerin ücretli servis araçlarından yararlanabilirsiniz. Köpekleriniz buraya girdiğin rutin kontrollerden geçmektedir. Köpekleriniz size teslim edilirken göz, kulak ve kilo kontrolleri yapılmaktadır. Otellerde 24 saat köpeklerle olan veterinerler vardır. Bu veterinerler köpeklerin uygun temizlik kurallarına göre otelde barınmasını sağlamaktadır. Otellerde köpeklerin kaldığı yerler günlük veteriner tarafından kontrol edilir. Köpeklerine kuaför bakımı isteyenler için manikür pedikür ve tüy bakım uygulanmaktadır. Kuaför masrafları için ek bir ücret ödemek zorunda olduğunuzu belirtmek isteriz.

Tuvalet ve Gezi için Neler Yapılmaktadır

Köpeğiniz günde en az iki kere gezintiye çıkarılmaktadır. Hem tuvaletleri için hem de enerjilerini boşaltmaları için köpeğinizi deneyimli elemanlarımız eşliğinde geziye çıkartıyoruz. Köpeğinizin banyosuna da dikkat edilmektedir. Köpeğinizin pansiyonumuzda ne kadar kalacağına siz karar veriyorsunuz. Köpeğinizi uzun süreli bıraktığınız durumlarda taahhüt ettiğiniz tarihte paranızı yatırmanızı rica ediyoruz. Bunlardan daha önemlisi köpeğiniz taahhüt ettiğiniz zamanda köpeğinizi pansiyonumuzdan almanızı istiyoruz. Biz Köpeğiniz Alıyoruz ve ona rahat edeceği bir ortam sağlıyoruz. Dostlarınız bizimle güvende.

Bu yazı 811 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.