köpek eğitimi

Piqapoo Geldi, Sokaklar Artık Temiz

Paylaş
 

Piqapoo Geldi, Sokaklar Artık Temiz
Köpek sahiplerini sevindirecek muhteşem bir haber ile gelen piqapoo mucize olarak adlandırılıyor. Köpek dışkısını toplayacak olan mucize buluş sayesinde bundan sonra sokaklar köpek dışkısı ile dolmayacak. Ve köpek sahipleri dışkıları elleriyle toplamaktan kurtulacaklar. Köpeğiyle birlikte yürüyüşe çıkan köpek sahipleri sokakları kirletmemek için ellerine aldıkları poşetlerle dışkıları topluyorlardı, bundan sonra rahat edecekler.

Çevreye Duyarlı Olun
Piqapoo adındaki ürün sayesinde köpeğin dışkısı dışarı atılmayacak, köpeğin kuyruğuna takılan bir poşet ile köpek dışkı yaptığında bu poşetin içine yapacak. Klipse takılı olan bu poşeti kuyruğa klips ile takacak ve sonra çöpe atarken de klipsten çıkarıp atacaksınız. Son derece hijyenik ve el değmeden işlem tamamlanacak. Hem köpeğin sahibi için faydalı, hem de dışkı sokakta kalmayacağı için çevreye duyarlı bir davranış olacak.

Piqapoo Kullanımı Avantajlı Mıdır?
Piqapoo kullanımı çok avantajlı bir davranıştır. Geleceği korumak adına, doğayı temiz tutmak adına, insan sağlığını korumak adına mutlaka uyulması gereken bir kural haline gelmelidir. Piqapoo sayesinde çevre sağlığını korumak ve dışkılardan dolayı insanların hastalanmasını engellemek mümkündür. Köpek dışkısında bulunan pek çok bakteri ve parazitler insanlarda karaciğer, beyin, akciğer gibi organlarda yerleşerek kist oluşturuyor. Oluşan kistler ise zamanla büyüyerek ölümcül hastalıklara sebep oluyor. Bu nedenle piqapoo kullanmak her yönden büyük avantaj sağlıyor.

Köpek Sahipleri Mutlu
Köpeklerini yürüyüşe çıkararak onların doğal yaşamlarını sürdürmelerine olanak sağlamak isteyen kişiler dışkıları tek tek toplamak zorunda kalıyorlardı. Bu işi yaparken çok zorlananlar vardı, etik olarak çok zor olan bu işi yaparken tiksinti yaşamanın yanı sıra onların sağlıkları da büyük tehlike altına giriyor.
Çünkü dışkıyı yerden alırken yanlışlıkla da olsa elle temas etmesi halinde direk olarak parazitler ele geçebilir. Nefes yoluyla ciğerlere gidebilir sonuçta hastalığa davetiye çıkar. Ama şimdi tüm bu sorunlara veda etme zamanı geldi. Piqapoo içine düşen dışkıyı hiç görmeden, hiç havasını teneffüs etmeden direk çöpe atarak rahat bir nefes almış oluyorsunuz. Böylece köpek sahipleri çok mutlu oluyorlar. Köpekleri doğal ihtiyaçlarını rahatça giderirken omlar bun un zahmetini çekmek zorunda kalmıyorlar.

Bu yazı 457 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.