köpek eğitimi

Satılık Köpek Nevşehir

Paylaş
 

İnsanların en iyi dostu olan ve dostlarını en iyi şekilde sahiplenen canlı şüphesiz ki köpeklerdir. Sahibine zarar vermeyen ancak sahibine gelebilecek zararı önlemek için canını feda edebilecek en iyi koruyucudur. Bizler hayvan dostu bir firma olarak özellikle köpeklerin hayvan severler tarafından satın alınmasını ve onlara iyi bir yuva verilmesini öncelikli olarak görmekteyiz. Uzun süredir sektörün içinde yer alan firmamız, farklı cinslerde birçok satılık köpeğin Nevşehir’ de ve Türkiye’nin birçok ilinde mutlu ve güvenli bir yuvaya kavuşması için yoğun çaba sarf etmektedir.

Günümüzde özellikle çocukların hayvan sevgisini öğrenmeleri ve onlarla yakın dostluk kurabilmelerini sağlamak amacı ile aileler evcil köpek almaktalar. Bu çocuklarda hayvan sevgisinin oluşmasına ve şefkat duygusunun gelişmesine yol açmaktadır. Bizler aileler ve çocukların mutluluğu için özellikle satılık köpek Nevşehir ilanlarımızda aileler için uygun olabilecek bütün köpeklerin ayrıntılı olarak listesini veriyor ve tercihini yapan ailelerimizle görüşmelerimiz içinde tam olarak bilgilendirme yapmaktayız. Firmamız tarafından satılan bütün köpeklerimiz sağlıklı ve bakımlı olmakla beraber sağlık taramalarından geçmiş hiçbir hastalık riski bulundurmayan köpeklerdir.

Satılık Köpek Nevşehir

Satılık Köpek Nevşehir

Her cinsten ve ırktan köpeklerimiz mevcut olup gerektiğinde istenilen farklı bir ırk köpeğinde alıcıya ulaştırılmasını sağlamaktayız.
Firmamızda; Pekinez, Airedale Terrier, Akbaş, Amerikan Tilki Tazısı, Amerikan Cocker Spaniel gibi birçok farklı ırkın yanında karabaş ve kangal ırkları da bulunmaktadır. Bu köpeklerin hepsi sağlık taramalarından geçmiş olup bizimle beraber geçirdikleri süre boyunca en iyi şartlarda bakımları yapılmakta ve sürekli kontrol altında tutulmaktadırlar. İnternetten bize ulaşmak isteyen köpek sahiplenmek isteyen kişiler için satılık köpek Nevşehir ilanlarımızda yeterli bilgi verilmektedir. Tercih edilen köpek en kısa sürede yeni sahiplerine ulaştırılmaktadır. Bizler hayvan dostları olarak onların en iyi şekilde yaşamaları ve huzurlu, güvenli bir yuvaya sahip olmalarını istemekteyiz. Bütün canlıların en iyi yaşama imkânlarına sahip olması gerektiğine inanmaktayız. Köpeklerimiz bizimle beraberken bu standartı mümkün olduğu kadar sağlamaya çalışmaktayız. Bütün Türkiye’ ye köpek gönderimi yapabilmekteyiz ancak firmamız Nevşehir’de olduğu için köpeklerimizi burada barındırmaktayız.

Bu yazı 767 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.