köpek eğitimi

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

Köpek sahibi olmak büyük bir sorumluluktur. Hayat yolunda tartışmasız en sadık dostumuz olan hayvan köpeklerdir. Köpeklerin insanlara olan sadıklığı ve dostluğu bundan yaklaşık 30 bin yıl öncesine dayanır. Nerde görürsek görelim sevgiyle yaklaşılan köpeklerin bakıma ihtiyacı oldukça çoktur. Onların her şeyiyle ilenecek bir sahibi olması köpek için oldukça önem taşıyor. Köpek sahibi olmak hem eğlenceli hem de diğer yandan zor bir sorumluluktur. Onların beslenmelerine, bakımlarına, eğitimlerine ve sağlığına dikkat ederek tam bir bebek edasıyla bakılmalıdır. Onlarla yakından ilgilenmeli sevgi dışında eğitiminin de eksik edilmemesi gerekiyor.

Onları hayatınızın bir yerine almalı özel olarak ilgilenmeli ve vakit geçirmeniz büyük önem taşıyor. Türkiye’de köpek bakımı ve sahiplenmesi günümüzde artık daha bilinçli hale geliyor. Belediyeler sokaktaki hayvanlar için barınak yaparak ve hayvan günleri düzenleyerek halkın bilinçlenmesini sağlıyor. Bu sebeple daha çok birey köpek sahiplenmek istiyor. Köpek sahibi olanların en çok karşılaştığı sorunlardan biri seyahat veya iş toplantısı gibi köpeği yanında götüremeyeceği durumlarda köpeğine kendisinin baktığı gibi bakabilecek biri bulmak oluyor. Köpeklerin maması, kuaförü, giyeceği ve konaklayacağı yer bir sektir haline gelmiştir.

Bunun için köpek pansiyonları günümüzde emanet edebileceği en uygun yer olarak biliniyor. Köpek pansiyonları aynı şekilde insanlar için yapılan otel ve pansiyonlar gibi işletiliyor. Bir diğer husus köpeklerin pansiyonda kalması yaşam kalitesini oldukça yükseltiyor. Köpek pansiyonlarına artan talep ve birçok pansiyon bulunduğundan pansiyonlar arası rekabette artıyor. Fiyatları da etki ettiğini ele alınırsa zekeriyaköy köpek pansiyonu fiyatı için güzel olanaklar sağlıyor. Pansiyonda köpeklerin hem sağlıklı hem de huzurlu bir şekilde konaklanması sağlanıyor.

Zekeriyaköy Köpek Pansiyonu Özellikleri

En sadık dostlarımız olan köpeklerin rahatlığı da bir o kadar önem taşıyor. Sahibi yokken evde tek kalmasına göz yummayan düşünceli sahipler köpekleri için köpek pansiyonlarını tercih ediyor. Köpeğin sahibi yanında yokken ona evinde gibi hissettirecek sevgiden ödün vermeyen elemanlar ile huzurlu ortam yaratılıyor. Şefkatli yaklaşım ile köpeğin yabancılık çekmemesi için özen gösteriliyor. Yapılan iş büyük bir dikkatle ve köpeğe zarar vermeden yapılıyor. Ayrıca 24 saat birebir ilgilenen elemanlar ile sağlıklı ve konforlu olan ortamlarda vakit geçiriliyor. Köpeğe hiçbir şekilde huzursuz edebilecek davranış veya şiddette bulunulmuyor.

Köpeğe verilen eğitim ve bakım oyunlar eşliğinde olduğundan davranış bozukluğu göstermesi engelleniyor. Beslenme alışkanlıklarına ve sağlığına göre beslenme programı hazırlanıyor. Vaktinde beslenmesine özen veriliyor. Köpeğe verilen eğitim oyunlar eşliğinde yapılarak kolay öğrenmesi sağlanıyor. Diğer yandan köpek sahiplerinin köpeklerine karşı fazla ilgilenemeyip eğitimleri, beslenmeleri ve sosyalleşmelerini aksatmaları ve düzensiz oluşundan kaynaklanan sorunları pansiyonda uzman çalışanlar ile düzene girmesi sağlanıyor. Köpeklerin saldırganlık derecesine göre çeşitli ırklarla bir arada aktiviteler yaparak sosyalleşmesine olanak sağlanıyor. Herhangi bir sağlık sorunu meydana geldiğinde veterinerler ile en kısa sürede sağlığına kavuşmasına oldukça önem veriliyor.

Zekeriyaköy En İyi Köpek Pansiyonu

Köpek sahibi olup köpeğinden ayrılmakta zorluk çeken sahipler en güvenli ve en iyi pansiyona ihtiyaç duyuyor. Pansiyona bırakılan köpeklerin aşılarının tamamlandığı ve bulaşıcı hastalığı olup olmadığına karşı oldukça dikkat ediliyor. Köpeği emanet ettikleri yere güvenebilmek için köpeği geri aldığında herhangi bir sağlık sorunu ve davranış bozukluğu olmamasını istiyor. Pansiyonda çalışanlar emanet edilen köpeğin verildiği gibi iade edilmesi sağlıklı ve mutlu bir şekilde sahibine kavuşması için büyük önem veriyor. Çalışanların hepsi köpekler üzerinde uzman ve hayvan sevgisi olan elemanlardan oluşuyor. Hizmeti konusunda hiçbir şekilde tereddüt etmeden emanet edebilirsiniz.

Bu yazı 324 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.