köpek eğitimi

İstanbul Pendik Köpek Pansiyonu

Paylaş
 

Köpekler insanların en sadık dostudur. Dolayısıyla onların bakımı, rahatı, beslenmesi de sahipleri tarafından büyük önem arz eder. Özellikle tatildeyken,  iş seyahatlerinde, bayramlarda ve yurt dışı seyahatlerde can dostları köpeklerine bakacak bir bakım evine ihtiyaç duyarlar.  Böyle zamanlarda Pendik köpek pansiyonu can yoldaşı olan, kalplerde yer edinen,  güvenilir dost olan köpekler için hizmete hazırdır.

Pendik İlçesini Neden Tercih Etmeliyiz?

Pendik İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan güzel bir sahil ilçesidir. Pendik hem sahile kıyısı olması hem de kuzey kısmının ormana bakması nedeniyle deniz ve orman gibi coğrafi güzellikleri bir arada bulundurur. Bu sebeple doğal güzelliklerinin getirdiği zengin kaynaklara sahiptir. Pendik ilçesi doğal güzellikleri ile İstanbul’a gelenleri karşılarken ulaşım bakımından oldukça gelişmiş ve merkezi bir konumdadır. Pendik şehirlerarası Tuzla Söğütlü tren yolu hattı ile Anadolu yakasının birçok kesimine tren ile ulaşılabilmektedir.  Pendik ilçesi metro istasyonları,  geniş minibüs ve otobüs hatları ile İstanbul ‘un her yerinden kolayca ilçeye ulaşabilirsiniz. Yalova ile Pendik arasında çalışan vapur hattı ile de Pendik’e Yalova’dan da ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Ayrıca bu sevimli ve güzel ilçe modern parkları, bahçeleri, mesire yerleri, tarihi yerleri ve birbirinden hoş ve güzel restoranları ile gelen insanlara farklı bir deneyim sunmaktadır.

İstanbul Pendik Köpek Pansiyonu Nedir?

İstanbul Pendik Köpek Pansiyonu bu güzel ilçenin en güzel alanlarından birine kurulmuş, uzman bir kadrodan oluşan ve köpeklerin her türlü bakımını üstlenen köpek bakım evidir. Kişilerin iş nedeniyle veya tatil sebebiyle evde bulunmamaları,  ani şehir dışı seyahatleri yada yıllık izinlerindeki seyahatlerde köpeklerine bakıcılık yapma görevini üstlenen köpekleri pansiyonlarında misafir eden yerdir. Pendik köpek pansiyonu hayvan sevgisini insan sevgisi ile eşdeğer tutan,  vicdan sahibi,  yaratılan tüm canlıların eşit şekilde sevilmesi gerektiğine inanan,  hayvan haklarını ön planda tutan köpekleriniz ile kendi köpekleri gibi ilgilenen bir köpek bakım evidir. Hayvanları çok seven deneyimli bir kadroya sahip olan bu kurum köpeklerin sahipleri dönene kadar köpeklere sahiplerini aratmayan ve köpeklerle kendi arasında büyük bir sevgi bağı kuran bir köpek pansiyon çeşididir.

İstanbul Pendik Köpek Pansiyonunu Neden Seçmeliyiz?

Pendik köpek pansiyonunda köpekler için hazırlanan odalar havadar geniş ve konforludur.  Pansiyona her türlü dezenfekte işlemi uygulanır,  haftanın her günü her alan büyük bir titizlikle temizlenir ve bunun yanında sık sık temizlik kontrolü yapılmaktadır. Ayrıca pansiyonda veteriner hekimde bulunmaktadır.  Bu veteriner hekim her köpek ile ayrı ayrı ilgilenir,  köpeklerden birinin hasta olması durumunda gerekli müdahaleyi hemen yapar.  Pendik köpek pansiyonuna sadece aşılı köpekler kabul edilmektedir. Aşısız köpekler sahiplerinin de rızası doğrultusunda veteriner hekim tarafından yapılmaktadır.  Köpeklerin sahiplerine sorularak nasıl beslendikleri öğrenilir ve beslenme düzenine harfiyen uyulur. Kuru mama ile beslenen köpeklere aynı kalitede mamalar verilir, ev yemeği ile beslenen köpeğe ev yemeği verilir. Köpeklerin itina ile temizliği yapılır ve günün belirli saatlerinde gezdirmeye çıkartılır. Hayvan sevmeyen insan sevmez anlayışı ile yola çıkan Pendik köpek pansiyonunda köpekler için her zaman sevecen yaklaşılır.  Köpekler bu pansiyonda da sahiplerinin yanındaki gibi rahat ve mutludurlar. Bu sebeple köpek sahipleri gönül rahatlığı ile köpeklerini bırakabilirler.

Köpek sahipleri kendileri herhangi bir sebep ile evde olmadığında mutlaka bu pansiyon gibi uzman bir köpek bakıcılığı hizmeti almalıdırlar. Deneyimli bir kadro daima köpeklerin dilinden daha iyi anlayacak ne zaman neye ihtiyaç duyacağını daha iyi bilecektir. Bu nedenle köpek sahipleri şehir dışındayken can dostlarıyla kendileri gibi ilgilenecek onları insan sevgisinden mahrum etmeyecek, köpeklerinin her ihtiyaçlarının harfiyen görüleceği bir pansiyon isterler. İstanbul Pendik köpek pansiyonu köpek sahipleri için tüm bu sebeplerden dolayı doğru tercihtir.

 

 

Bu yazı 396 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.