köpek eğitimi

Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

İnsanlar bazı sebeplerden dolayı baktığı ve birlikte yaşadığı hayvanlarından ayrı kalmak zorunda kalıyorlar. Böyle durumlarda hayvanlarını güvenebilecekleri yerlere emanet etmek istiyorlar. Bu ihtiyaçlardan dolayı köpek pansiyonları eskiye göre daha çok yaygınlaştı. Çünkü artık herkes böyle bir kurumun olduğundan haberdar oldu ve insanlar gönül rahatlığıyla hayvanlarını emanet edebiliyorlar. Çok iyi pansiyonların olmasının yanı sıra kötü hizmet veren pansiyonlar bulunmaktadır. İnsanlar bunlardan haberdar olmayabiliyor ve bu pansiyonlara hayvanlarını götürüyor. Kötü bakım şartlarından dolayı hayvanlar olumsuz etkilenebiliyorlar. Fakat güvenebileceğiniz ve hizmet kalitesinden emin olmak istediğiniz bir yer arıyorsanız Hasanpaşa köpek pansiyonunu tercih edebilirsiniz. Ayrıca Hasanpaşa köpek pansiyonu fiyatı uygun olduğu için çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Köpeğinizin Durumu Hakkında Nasıl Emin Olabilirim?

Köpeğinizden ayrı olduğunuz günlerde köpeğinizin eğitimlerde neler yaptığından sürekli haberdar olacaksınız. Köpeğinizin özel eğitimdeyken yaptıklarını görebilmek için fotoğraf veya video isteyebilirsiniz. Ayrıca Hasanpaşa köpek pansiyonunun siz yokken köpeğinize iyi bakmadığı konusunda delilleriniz olursa pansiyonu şikayet edebilirsiniz.

Uzakta olduğunuz süre içerisinde köpeğinizi sürekli takip edin, köpeğinizi aldıktan sonra da olumlu yönde geri dönüşler alıyorsanız ve köpeğinizin herhangi bir problemi yoksa bu doğru seçim yaptığınız anlamına gelir. Aynı zamanda seçim yaparken sadece internetteki olumsuz yorumlara itibar etmeyin. İyice araştırıp emin olarak, olumsuz yorum sahipleri ile görüşerek şikayetlerinin gerekçesini öğrenin. Olumlu yorumların olumsuz yorumlardan fazla olduğu bir yer daha çok tercih edilmektedir fakat bir tane dahi olumsuz yorum varsa bu yorumun neye dayanarak yapıldığını öğrenin.

Köpeğinizi pansiyona verirken verdiğiniz yerin bütün olanaklarını inceleyin. Köpek hareketli ve oyunu seven canlılardır. Bu nedenle vereceğiniz pansiyonun bahçeli olması çok önemlidir. Ayrıca köpeğinizin arkadaş edinebileceği ve sıcak bir ortama ihtiyacı olacaktır. Bu nedenle seçtiğiniz pansiyondaki çalışanların hassasiyeti de önemlidir. Köpeğinizi pansiyona vermeden önce mamasını pansiyon görevlisine vererek yemek düzenine göre mamasının verileceğini anlatın. Ayrıca pansiyonda veteriner olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Sağlık ekip ve ekipmanlarının tam ve profesyonel olduğundan emin olun.

Köpeklerin Bakımı

Hasanpaşa köpek pansiyonu köpek sahiplerine kaliteli bir hizmet vermek için kurulmuş bir kurumdur. Köpeklerin pansiyona alınmadan önce bütün sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Veteriner tarafından sağlık onayı verilen ve aşı kontrolleri yapılan köpekler pansiyona alınmaktadır.

Pansiyonun Özellikleri

Pansiyondaki bakım odaları zeminden tavana kadar bakteri barındırmayan seramikler ile kaplanmıştır. Köpeklerin kendilerine ait odaları vardır ve buralarda her türlü konfor sağlanmaktadır. Odalar teknolojik anlamda bütün özelliklere sahiptir. Odalarda yaz mevsimi için klima bulunmaktadır. Ayrıca odalarda yer alan kameralar aracılığıyla köpek sahipleri istediği zaman takip edebilmektedirler.

Konaklama Ücretinin İçerisinde Yer Alan Hizmetler

Hasanpaşa köpek pansiyonu fiyatı içerisinde köpek beslenme hizmeti yer almaktadır. Köpekler özel mamalarla beslenmektedir. Ayrıca köpeklerin oynayabileceği ve eğitim yapabileceği alanlar yer almaktadır. Köpekleriniz için günde 1 saat yürüyüş uygulaması vardır ve bu süre içerisinde köpeğiniz gezdirilir ve tuvaleti yaptırılır. Ayrıca konaklama süresi 15 günü geçerse kuaför ve bakım hizmeti de verilmektedir.

Hasanpaşa Köpek Pansiyonu Randevu Sistemi

Köpek sahipleri telefonla randevu alarak randevu gününden ve saatinde pansiyona gelir. Pansiyonda bulunan veteriner hekim tarafından köpeğin kontrolleri yapılır. Köpeğinizin kontrolleri sırasında herhangi bir sorun çıkmaz ise köpeğiniz pansiyona kabul edilir ve izleme kartı takılır. Daha sonra köpek sahibinden teslim alınarak odasına götürülür. Köpek sahibi tarafından köpekle ilgili bütün bilgilerin yer alacağı bir form doldurulur ve bu formda köpeğiniz hakkında bilinmesi gereken her şey not edilir. Ödemeler peşin veya kredi kartı ile yapılır. Ayrıca kamera uygulamasından yararlanmak isteyen köpek sahiplerine izleme demosu gösterilir.

Bu yazı 408 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.