köpek eğitimi

Arnavutköy Köpek Pansiyonu Fiyatı

Paylaş
 

Köpeklerin kendilerini iyi hissetmeleri ve güvenilir bir ortamda barınmalarını sağlamak için konforlu bir pansiyona ihtiyaç duyulur. Arnavutköy’de bulunan bu pansiyonların kendine ait özellikleri farklı şekilde bulunuyor. Arnavutköy köpek pansiyonu fiyatıevcil hayvanların yaş ve ırklarına göre değişir. Özel ırk statüsünde olan köpeklerin bakımları ve beslenme alışkanlıkları farklı olacaktır. Bu köpekler ile ilgilenen eğitmenlerde pansiyon içinde çalışır pozisyondadır. Özel ırk dışındaki köpeklerin bakımları standart ve sağlıklı bir uygulama şeklinde düzenli olarak faaliyete geçirilir.

Pansiyonların Evcil Hayvanlar İçin Önemi

Bir evcil hayvana sahipseniz ve evde olmadığınız durumlarda onlar ile ilgilenecek bir bakıcıya ihtiyaç duyarsınız. İş görüşmeleri için şehir dışına çıkma zorunluluğunuz olduğu zamanlarda hayvanlarınızın güvenli ortamda huzurlu bir şekilde kalmasını sağlayabilirsiniz. Onların yaşamlarını sürdürmeleri ve günlük ihtiyaçlarına karşılık vermek için ilgi gösterilmesi gerekir. Bakımlarının yapılıp, sağlık kontrolünden geçirilmesi gerekir. Onları koruyan ve seven, sahibi dışında yabancı insanlara da ihtiyacı vardır. Bu unsurlar göz önüne alındığında köpeklerin hayatında olumlu bir şefkat izi bırakabilirsiniz.

Pansiyonlarda köpekler için ayrılmış özel odalar ve bu hizmetleri yerine getirmeye çalışan personeller vardır. Canlıların ihtiyaçlarını gösterme şekillerinden tuvalet ihtiyaçlarına kadar her durumu yansıtabilecekleri ruh haline bürünmeleri gerekir. Bunun içinde pansiyon dizaynı ve verdiği hizmetin kaliteli koşullarda olması önemlidir. Arnavutköy köpek pansiyonu fiyatı bu faktörler ön plana alındığında değişkenlik gösteriyor. Kaliteli hizmet veren işletmelerde çalışma saatleri ve ayrıcalıkları değerlendirilir. 7/24 hizmetin verilmesi evcil hayvan sahiplerini de memnun edecektir. İstedikleri evcil hayvanları hakkında bilgi alabilir ve onlar ile iletişime geçebilirler.

Pansiyon Fiyatları ve Verilen Hizmetler

Köpeklerin kalabileceği odalar, yedikleri besinler, tüyleri ve patileri için yapılan bakımlar, egzersiz uygulamaları ve tuvalet ihtiyaçları için hizmetler sunuluyor. Her pansiyonda verilebilen özellikler olmasına rağmen aranan niteliklerin kaliteli olması gerekiyor. Arnavutköy’de verdiği hizmet dışında modern mimari dizaynı ile köpeklerin bu oda içinde kaldıkları süreçte oyun oynayarak ve uyuyarak geçecekleri bölmeleri vardır. Tuvalet ihtiyacını gidermek için konulan yerler bulunur. Oda içinde verilen hizmet ve ekstralar ile köpeğin uzun bir zaman burada kalmasında etkili olabilir.

Arnavutköy köpek pansiyonu fiyatı yukarıdaki anlatılan özellikleri içerir. Bunların doğrultusunda müşterinin isteğine göre evcil dostu ile özel ilgilenerek onun bina içerisinde sıkılmasını önleyecek etkinlikler yapılır. Pansiyon fiyatları, bir odada kalacak köpek sayısına göre değişir. Oda içinde en fazla 3 en evcil hayvanın kaldığı yerlerde vardır. Bu pansiyonlar diğerlerine göre daha ekonomik fiyatlarda hizmet vermekte. Kaliteli pansiyonların oda sayısında en fazla 1 evcil hayvan bulunur. Fakat ödenecek olan ücret miktarında artış görülecektir.

Bakım ve Temizlik Uygulamaları Nasıldır?

Pansiyonların hizmeti dahilinde kaliteli ürünlerin kullanılması dikkate alınmıştır. Evcil hayvanlar işletmeye alınmadan önce sağlık kontrolünden geçirilir. Aynı odada birden fazla canlının kalması düşünüldüğünde sağlıklı ve güvenli bir ortam yaratılması için zorunlu önlemler alınır. Temizlikler köpeklerin gezinti ve oyun saatleri dışındaki durumuna göre değerlendirilir. Arnavutköy’de bulunan pansiyonlarda çalışan görevli veterinerler vardır. Aynı zamanda uzman eğitmenler.

Bu sayede köpek ırklarına göre beden temizliği ve bakımı özenli bir şekilde yapılır. Arnavutköy köpek pansiyonu fiyatı bu detayları değerlendirerek bir fiyat listesi çıkarılır. Köpekler saatlik, günlük ve haftalık bu pansiyonlarda kalabilirler. İlgi ve şefkatten eksik kalmadan teslim edilecekleri güne kadar pansiyon içinde kalabilirler. Köpeklerin temizliği için kaliteli ürün ve malzemelerin kullanılmasına özen gösteren işletmeler vardır. Köpeklerin teslim edilecekleri gün geldiğinde verilen adrese özel servis aracı ile bırakılır.

Bu yazı 503 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

köpek oteli köpek eğitimi köpek pansiyonu Köpek otelimizde, sevgi dolu bir ortamda, uzman ekibimiz tarafından sağlanan özenli hizmetle, köpeklerinizin unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamasını sağlıyoruz. Onların mutluluğu ve sağlığı bizim önceliğimizdir.Evcil dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek otelimizde, sevimli dostlarınızın konforu ve mutluluğu ön planda tutuluyor.